Beer Party: jak zorganizować niezapomniany wieczór

Zawartość:

„Zaproś znajomych na piwo – można spędzić dzień jest piękny!” – mówi mądrość ludowa nowoczesny. Piwo czat z solonej ryby i grzankami – to, oczywiście, psychicznie, ale jakoś zwyczajne. Nie okaże się, że taki scenariusz jest nudny? Vaughn Europejczycy i dużo wiedzieć o piwie i wie jak go pić, a nawet festiwale piwa nie są całkiem normalne. Cudzoziemcy przechodzące całych uroczystości i święta!

load...

A my? Cóż, kupić butelkę (lub butelki) piwa, dobrze pić przed snem, dobrze, siedział w garażu lub w kraju, z ryb lub krakersy … święto czegoś, co nasza dusza pyta, gdzie? Ale zabawa jest zawsze tam, gdzie jest ona w stanie zorganizować! I nadszedł czas, aby wziąć to wszystko w swoich rękach, a kolejne będą siedzieć na ławce z nasion, ponownego umycia podczas koleżanki kości.

Zorganizować imprezę: podstawę sukcesu partii piwa

Jak zorganizować uroczystość lub miłą imprezę w stylu piwa? Naiwnością byłoby sądzić, że każda ze stron piwo posiada standardowy scenariusz. Oczywiście, nie będzie alkoholu i specjalny przekąska. Ale te same rzeczy nie są ograniczone do, prawda? Zawsze i wszędzie są małe sztuczki, które mogą pomóc dokonać różnych festiwal piwa domowej roboty. Po pierwsze, należy rozważyć ogólnie przyjętych zasad, a jednocześnie i znaleźć odpowiedzi na standardowe pytania.

Miejsce nie może być zmieniony: gdzie na zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu

Być może najważniejszym pytaniem w tej sprawie. Nie wiedząc, gdzie się zwrócić partię piwa, zaczynamy dotykać możliwe opcje, w jego głowie. Ale dlaczego wymyślać koła, jeśli ktoś już zrobił dla nas? Tak więc, jeśli pogoda na to pozwala, a sezon, to najlepiej zorganizować taką imprezę w kraju, w domu na wsi lub na piknik w „dzikim”. Nic więc dziwnego, że w Europie organizuje festiwale piwa. Niech nas i będziemy śledzić ich tradycji. Ale jeśli pogoda nie jest festiwal piwa na świeżym powietrzu, w pokoju, on też minie nie jest zły.

load...

Można, oczywiście, zarezerwować an_4ik lub nawet pokój w restauracji (bar), ale z nie mniejszym sukcesem piwa imprezie będzie można spędzić w domu. Plus, w tym ostatnim przypadku można zaoszczędzić dobry pomysł. Jak wiecie, tu jest ważne, a nie terytorium, a ogólna atmosfera i nastrój.

Jak zorganizować imprezę prawidłowo

Najpierw należy przygotować scenariusz opisujący co zajmie miejsce piwny partii. Nie fakt, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc należy wziąć pod uwagę kilka dodatkowych opcji, aby pomóc rozweselić gości. Dla pomyślnej realizacji tego pomysłu musi być spełnione kilka warunków:

 • Powinno być dużo piwa, a nie inne napoje alkoholowe,
 • Musi uczestniczyć atrybutów piwa w konstrukcji stołu i sali,
 • Musi być odpowiednio wybrane menu,
 • Powinny być tematyczne gry (piwo) i zabawy.

Jeśli zastosujemy się do powyższych zasad, to nie ma gwarancji, że partia piwa jest pewny, aby uzyskać sukces i zabawy. Ale to nie znaczy, że goście doszli do picia do utraty tętna, aby następnego dnia cierpią z powodu kaca, ból głowy i zakłopotania.

Udekoruj pokój: zachować styl partii

Zatem, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania „gdzie?” i „jak?” mamy. Teraz weźmy się bliżej zasady festiwalu zatytułowana partii piwa. Należy więc rozumieć, że gotować na an_4e, jak udekorować pokój, niż zabawiać gości, który składa się ze skryptu.

Cechy zewnętrzne festiwal piwa – przestrzeń projekt, naczynia, uczestnicy odzieżowych. Każdy z tych elementów należy zwrócić należytą przestrzeń. Zgadzasz się, że o wiele bardziej interesujące na spacer przez miejsca, gdzie można odpocząć, niż jakiejś nudnej restauracji.

 • Jak zrobić miejsce dla partii piwa?

Można użyć balony w postaci kufli, słoików i butelek. Można też je kupić w sklepach lub zamówić przez Internet. Wielokolorowe puszkami po piwie, można wytwarzać wieńce, które są lepiej umieszczone wzdłuż ścian i sufitu. Można komponować ciekawe slogany o piwie i uczynić je do banerów (jak rozszerzeń reklam).

 • Jak nakryć do stołu dla partii piwa?

Obrus ​​i serwetki, pożądane jest, aby wybrać bawarskim stylu (niebiesko-biały komórek lub romby). Jedynym specjalne kubki i szklanki do piwa powinny być wykorzystywane jako atrybut podstawowej. I upewnij się, Podstawki (musi!) – podstawki pod piwo. W środku stołu, pożądane jest, aby postawić beczkę piwa lub dużej danie z raków i krewetek.

 • W co się ubrać na imprezę piwa?

Uczestnicy odzież takich partii zakłada wolny, młodzież i styl sportowy. Brak garnitury, sukienki wieczorowe, krawaty i polerowane. Nawet czarujący dziewczynka może rzucić ten wieczór buty cienkich obcasach daleko w szafie, decydując Koedam lub tenisówki.

Leżeliśmy na an_4e: pończochy przekąskę

Oczywiste jest, że picie piwa na imprezie tylko piwo. Co jeść? Menu może być zróżnicowana, plus, to wszystko zależy od tego, co można zrobić w domu lub kupić w sklepie. Ponadto, nie zapomnij poprosić gości, co mogą z chwytakiem. Oprócz zwykłych (i już irytujące) krakersy i chipsy, party piwo w menu mogą obejmować:

 • Gorąco (smażone kiełbaski, skrzydełka kurczaka, kiełbasy i parówki wieprzowe, duszone cholewka ze smażonymi ziemniakami);
 • Przekąski (krabów, krewetek, ser, grzanki, kanapki, warzywa, ryby w cieście, zwoje mięsnej);
 • Sałata (vinaigrettes z ryb i śledzia, sałatki z owoców morza);
 • Ciasta (słone ciastka, strudel z mięsem, słomki ser).

I jako hołd dla tradycji, dodać do menu, orzechów, chipsów ziemniaczanych i krakersy. Dla odmiany, spróbować domowej roboty krakersy do piwa sam. Chleb żytni pokroić w drobną kostkę i smażyć na gorącym oleju roślinnego. Aby dodać przyprawę do pieprzu, czosnku lub odpowiednich suchych przypraw.

Istnieje wiele różnego rodzaju przepisów na dania, które będą płynąć z piwem. Można łatwo znaleźć i wybrać dokładnie to, czego nie mają już do smaku. Najważniejsze – nie bój się eksperymentować. Uwierz mi, gdy strona jest w pełnym rozkwicie, a w domu – wszystko stoi do góry nogami, goście jedli i niedogotowane krewetek i solone krakersy.

Piwo Rozrywka: jak sprowokować odwiedzających

W zależności od tego, co firma zamierza partii piwa, aby wybrać interesujący dla jej rozrywki. Co gotować scenariusz, na którym można skupić uwagę zwiedzających? można trzymać quizy intelektualne, gry zabawy i konkursy. Oto niektóre z nich:

 • Quiz „Piwo uczony”

Goście są proszeni o odpowiedzi na pytania związane z historią piwa, geografii, tradycji. Na przykład: „która wyprodukowała największy na świecie kufel” „Co jest podstawki”, „Jak to górna etykieta butelki piwa”, „ile waga korek piwo?”.

 • Konkurencja dla Dwojga „Litrbol”

Pierwszy zawodnik sprawia łyk piwa, następny – dwa. Potem znowu, pierwszy – trzy, dwa – cztery. I tak dalej, aż jeden z uczestników nie zrezygnował innej konkurencyjnej porcji piwa. Ale należy uważać, że goście nie zachoruje. Lepiej jest używać lekkich rodzajów napojów, jak jest mniej zawierały alkohol. W przeciwnym wypadku, skrypt partia nie może pójść zgodnie z planem.

 • Konkurs „lód piwo”

Piwo wstępnie zamrożone kawałki lodu, które powinny być umieszczone w ustach, ale też nie może być zbyt mały dla człowieka zakrztusił. Wewnątrz każdego kawałka – monety. Zadaniem uczestników konkursu – ssać lód oraz bezpłatny monetę. Zwycięzcą jest najszybszy.

 • Konkurs „degustacja piwa”

W niektórych butelkach kufli różnych odmian i marek. Uczestnicy są proszeni o zidentyfikowanie smak, który jest piwo, a koło jest. Zwycięzcą jest ten, kto najbardziej domysły. „Best piwo znawca” T-shirt z napisem może dać jako nagrodę.

I można mierzyć ich brzuchy piwa (ci, którzy je), aby konkurować w zachwalający epitety piwa. Możliwe jest zorganizowanie konkursu na dużej prędkości picia tego napoju. Można zrobić konkurs na dokładność, rzucanie monet do kufli lub rzucanie pierścienie świetlne na butelkach piwa. I dobrze znany z gry w butelce nie został odwołany. Na imprezie piwa jest całkiem możliwe, aby grać w nic, najważniejsze – obecność głównych atrybutów – piwo.

Uwaga: Pisanie scenariusza tego wydarzenia, należy pamiętać, że nie wszyscy goście chcą uczestniczyć w zawodach. Dlatego też wymyślić coś z takich rzeczy, co by zająć się nudzić ludzi. Start można umieścić duży telewizor w pokoju (pożyczyć od przyjaciół, jeśli nie ma nikogo ty), rozproszone na poduszkach podłogowych, to film. Nawiasem mówiąc, piwo może być stroną w czasie z meczu piłki nożnej. Następnie skrypt nie trzeba gotować, i tak wszyscy wiosła.

I zakończenie festiwalu piwa może być koronacja. Tajne lub jawne wybór króla i królowej piwo. Ale ten, kto został wybrany, to będzie królową gospodyni wypoczynkowego udało się zorganizować taką ciekawą, zabawy i pyszne piwo vechernika!

load...