będę narysować portret samego ideału: faceci nadziewane swoją wartość

Cóż, dziewczyny, myślisz, gdy wiesz, jak oszukiwać? Ach, tak, to nie jesteś oszukuje, nie jesteś trochę negocjować, aby upiększyć trochę i trochę skręcają. Innymi słowy – bezczelnie kłamie! Bezczelnie, bo nie nawrócą. Jeśli ulichat kłamstwie, to nadal nie rozpoznaje – wymyślić nową historię, navrete nawet więcej, ale nie uznają. To ty! Ale nie martw się, bo faceci też leżeć! Tylko nie zdziw się, jakby nie miał znali.Oglavlenie:

load...

Ale co oni kłamią? Dobra dziewczynka trzeba dopasować obraz na dobra, zabraniając, wykształconych i umie gotować. A faceci? Co to jest to, co się upiększyć? Ha-ha! Tak samo jak z dziewczynami. W praktyce „samo”.

Oświadczenie, że spełnia ten Anton i Polina niektóre marchew miłość zaczyna. To – inteligentna, piękna, wykształcona – wszystko to za pomocą szablonu. Kocha rodziców, facet nigdy się nie zmienia, rzadko udaje się do dyskoteki i ogólnie – nie jest dziewczyną, ale sen. A co Togh? Cięcie po prostu wszystko prawda? Albo stopniowo? A może coś upiększyć? Oczywiście upiększyć: raz w pobliżu księżniczki, to trzeba dopasować obraz małego księcia. Jak to zrobić – pytanie jest oczywista. Jak faceci robią – teraz będziemy zrozumieć!

Przykro mi, że nie odpowiedział, jego bratankowie grał

A nawet jeśli nie grasz, to co za różnica? Dziewczyny bo dzieci miłości? A nawet jeśli nie podoba: instynktownie dodać kilka piłek do faceta znamionowej, jeżeli udowodni, że jest gotowy do ojcostwa. Nie wszyscy są manipulowane na tej podstawie, ale ten, kto „vkuril” tematu, wyraźnie krok do przodu. Jeśli usłyszysz od faceta takiego, nie spiesz się topić, być może, po prostu wypełnia swoją wartość. Poczekaj z wnioskami i los daje możliwość poznania prawdy ci. Jeśli facet naprawdę kocha spinogryzikov, to widać, w każdej sytuacji.

load...

Jak mama i tata?

Innym sposobem, aby osiągnąć dobrą pozycję kobiet – interesuje zdrowie rodziców i jawnie lub skrycie wyrażają życzę im szczęścia. Nawet w bardzo młodym wieku, gdy dziewczęta często kolidować z mama lub tata, to jednak sprawdzić przebieg. Jeśli rodzice nie są miliarderów, dlatego zastanawiam się, jak oni robią? Powód jeden – chęć do stawienia się łagodny i opiekuńczy. To tak, jakby dziecko kochać, tylko trochę inaczej.

Od początku miesiąca trafi do

Biegunach

A dlaczego nie od początku tygodnia? I tak po prostu odejść? Albo, być może, aby pokazać? Ile lat ma twoje „iść na siłownię od początku miesiąca”? Ale nie zapytam. Nawet jeśli myślisz, że nie chcesz obrazić Anton. A co tak naprawdę dzieje się tam być i żelazo przeciągnąć, ale jeszcze osiągnąć coś wartościowego. Niechęć Man motywację. Ale co by powiedział nie ma nikogo, kto poważnie i regularnie chodzi na siłownię, aby nie mówić o tym jak najszybciej: po prostu długie spacery, a potem, nie udało się uzyskać wszystko, nie tylko raz osiągnięty – nic się czym chwalić. Podobnie ci, którzy poważnie zamierza kupić bilet – lepiej jest zmienić w tajemnicy na lepsze i uzyskać okrzyki niż kiedykolwiek słuchać oskarżeń, że słabe wyniki widziałem.

I ukończył z wyróżnieniem sportowca nożem

Tak, ponieważ jesteś szybszy niż biegł na sto metrów. Historyk stwierdził również, co dig – cokolwiek, tak długo, jak inteligentny i zdolny facet nie dostał czerwoną dyplom. Jako mądry i wydają się tak – różne rzeczy. I jeszcze jedna ważna, a jeśli w harmonii. Umysł – jest to najważniejszy element seksualności. Lepiej jest być trochę brzydki, ale inteligentny, niż na odwrót. Głupi ludzie, którzy lubią? To Togh fizruk „czerwony” hacked. I matematichka innego do niego …

0.

Bardzo rzadko spotyka się kogoś

Gratulacje, można rozważyć siebie derzhatelnitsey akcji uprzywilejowanych, które, choć nie notowanych na New York Stock Exchange, ale są bardzo drogie. Nie są one zwykle sprzedawane, tylko dla ciebie wyjątek. Zadowolony? Mimo to, ten facet złapał! Dorogushchie sedan wykonawczych nie jest warta pieniędzy, ale jeśli je sprzedać po niskich cenach, poważny biznesmen chciałby taką maszynę. A ty nie chcesz faceta, który zawsze jest „w plecy”. Tak jest na nie popyt, ale podaż.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie bzdury nie ze złośliwości: kto mi powie, że uniwersytet zdobył na studia, jedzenie słodki strach w nocy i nienawidzi szefa bezwzględnego przekomarzania. Każdy chce być najlepszy, niezależnie od płci. Więc wszystko jest OK. A po drugiej stronie medalu – rodzaj rażących kłamstw od facetów – porozmawiajmy innym razem.

Ivan Sopiga

load...