Beauty przez cały rok?

Zawartość

Wielu specjalistów nie lubią kolorowych magazynów na fitness. I nie dlatego, że eksperci nazwać innych specjalistów, a dla prostego powodu – publikacje ze zdjęciami hodować nierealistyczne poglądy na temat rocznego planu treningowego. Otwarty w lutym połysk – to ćwiczyć, aby schudnąć po Nowym Roku. Małe hantle 60 sekund pod obciążeniem, w „okrągłym stylu”. Otwarty pod koniec maja – które wykonują dla utraty wagi do uwolnienia. Wiesz co? To prawda, małe hantle, skoki i ćwiczenia równowagi, lekko nacisnąć, bez odpoczynku, w okrągłym stylu. Skąd ten styl treningu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Gwiazdy mówią bikini …

Osobiście lubię najbardziej, nie jest to, co mówią gwiazdy bikini, a co powiedzieć o Ludmiła Tuboltseva. Tak, gwiazda bikini powinno być przykro się urodzić. Dobre proporcje nie są wykonane w siłowni. Piękna twarz nie odbywa się w hali. I wreszcie, jak wiele awokado nie jeść, ale skóra pewnego rodzaju nigdy nie będzie oszałamiający wygląd i promienna.

Oczywiście oba – nawet w tej branży o nachyleniu do „maksymalnej naturalności” Nie, przepraszam, cykl massonaborny i cykl, którego celem jest spalanie tłuszczu. Prawie żaden z fachowców w estetycznych rodzajów sprawności nie jest zaangażowany w cały rok wykonującej trening interwałowy z lekkiego gantelkami.

Ogólnie rzecz biorąc, z takiego szkolenia, jeśli tylko ich wypełniania, nie zaszkodzi będą wykonywane. Ale tu jest uzupełnienie, na przykład, działa na odległość, i nie będzie problemów, takich jak zmęczenie OUN, bóle stawów i uczucie jakby nie jesteś plaża dla figur siłowni robić i worki cementu statku, a przez cały dzień pracy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak właściwie wygląda pięknie przez cały rok

[Powrót do spisu treści]

Opcja

Genetyczna

Sprawdzić Miranda Kerr i Alessandra Ambrosio. Tutaj jest taka potrzeba, aby się urodzić. I żadna ilość ćwiczeń, nawet najbardziej złożone, brak ćwiczeń, diety i żadna taka wygląd nie robić. Ale nawet „to” jest konieczne, aby utrzymać się w formie. Na pewno widzieliście dziewczyny typ modelu, zupełnie zapomniał, że tej siłowni. I tak, mają cellulit.

Jak to zrobić: Tak, początkowo nie są równe. A większość „aniołów” zabraknie 3-4 interwałowy trening cardio z elementami i wytrzymałość w tygodniu.

Jeśli tylko tego rodzaju nie można chodzić samemu sprintem, a nawet, o zgrozo, nie do zniesienia ciężką sztangę. Tak, robisz „i tak będzie”, nawet jeśli prowadzi, powiedzmy, na przemian mnogopovtornye jogę i ćwiczenia z lekkimi ciężarami.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedyna opcja, która może być właściwe „błyszczący” metoda szkolenia. I prawie jedyną opcją, kiedy, przy okazji, niezależny rozwój potęgi niemożliwe. Tak, niektóre słabości „anielskiego” wyglądu jest – skłonność do zaburzenia równowagi i zaburzenia postawy ze względu na wysoki wzrost, szybkiego zmęczenia ośrodkowego układu nerwowego, konieczność dokonania zmian w wielu urządzeń do ćwiczeń ze względu na nieproporcjonalnie długie nogi ….

[Powrót do spisu treści]

Opcja zwykle

To gdzie mieszkasz obecnie mieszkał, uznano za szczupła i piękna, a nawet w stanie utrzymać kształt, kilka razy w tygodniu, pomijając obiad i przechodzi 10 km tygodniowo na piechotę. A potem … było dorosłego życia. Wędrówka uczeń spacery w przeszłości, na horyzoncie majaczyły kamieniołomu, a wraz z nim – i życie w trybie ciągłym terminie. A teraz zauważyli w jego żołądku …. Albo uda. Albo „wisi triceps.”

Jak mogę być piękne przez cały rok: Spójrzmy prawdzie w oczy, a następnie zamknij połysk fitness. Nie masz zbędne kilogramy. No i żaden specjalny zespół „chudy tłuszczu”, jak o tym modzie blogerzy lubią pisać. To brzucha lub ud ani nic nie-ma-po prostu zapisuje wszystko, co organizm zgromadził bo przeważnie usiąść i zjeść bardzo źle.

W twoim przypadku, nie należy zacząć od intensywnych ćwiczeń spalanie tłuszczu, które tak lubi nowoczesnych połysku. Dostroić się do faktu, że projekt „Piękno ciała” trzeba wydać od 6 do 12 miesięcy, a następnie – nie wyrzucaj go w szafie, i stale utrzymywać.

Zacznij od diety. Tak, mały deficyt kalorii i więcej zdrowej żywności. W twoim przypadku można ćwiczyć w domu też, ale odebrać zestaw, który nie wymaga wyczerpujących codziennych czynności. 3-4 razy w tygodniu w ciągu pierwszych 3-4 miesięcy, plus aktywność gospodarstw domowych. Następnie, najprawdopodobniej, będzie pozbyć się większość jego „ugięcia”, a można włączyć bez kompleksów iw towarzystwie własnego gatunku. Tutaj jest to konieczne, aby znaleźć dla siebie żadnej opcji ładunek energii – od elektrowni jogi pylon i banalne biegunach 3 razy w tygodniu. Oraz utrzymanie normalnego odżywiania. Ale kompleks z zegarem, połączyć, i uczy, jak wielki blask pod koniec cyklu roku, przed premierą, że jest.

[Powrót do spisu treści]

Opcja znacząca

Powiedzmy, że naprawdę trzeba upuścić nadmiar wagi. To, nawiasem mówiąc, nie znaczy, że jesteś okropnym człowiekiem. Oznacza to, że przy odpowiednim podejściu w roku będziesz wiedzieć o sporcie i Żywienia prawie wszystko i nigdy nie dać się złapać „na przynętę” niezdrowego stylu życia.

Jak osiągnąć piękno przez cały rok: Opcja wymaga trochę więcej cierpliwości niż poprzedni. I nieco bardziej profesjonalne podejście, tak przy okazji. Jest to praktycznie jedyna wersja, gdzie wcześniej udać się do profesjonalnego trenera, tym lepiej. I to nie jest nawet na treningach. W celu uzyskania kształtu, trzeba cykl szkoleniowy jednego roku, namalowany przez specjalistę, aby dopasować swój osobisty harmonogram. Takie, które nie przechodzą, i ułożone planowany urlop, na przykład, gdy trzeba iść w podróży służbowej. Albo, że zaplanowałeś przerwy w diecie tylko na święta. Jedynym „dobra rada zdalnego” w tym przypadku – nie jest zbyt leniwy, aby znaleźć osobę, z którą będzie wygodny do ćwiczeń, i nie będzie chodzić tak ciężkiej pracy. To wszystko.

Czy piękno możliwe przez cały rok. Tak, oczywiście, możliwe. Dobrze zaprojektowane ciało nie psują nawet, przepraszam, 3 kg, rekrutowanych „dla mas”. I regularnie ćwiczyć widać w każdym tłumie. Dlatego jest możliwe, ale nie mogą pojawić się w ciągu pierwszych 2 miesięcy od pierwszego sportowego roku. Bądź cierpliwy i lojalny wobec niego, a wszystkie niezbędne prace.

load...