Barry’ego Bootcamp: trening interwałowy w domu

Zawartość

Barry’ego Bootcamp jest zamiatanie planetę. Teraz, aby ćwiczyć z twórca najsłynniejszego przedziale lekcji, to nie ma potrzeby, aby przenieść się do Nowego Jorku i Los Angeles. Treningi były sprzedawane na DVD i można zamówić, w tym w Rosji. A w zestawie z filmu, do którego przybywają i amortyzatorami oraz specjalnym „transformatora” (hybrydą ławce i piłki ręcznej), oraz zestaw ważonych uchwyty amortyzatorów. Oznacza to, że będzie to miało jedynie kupić dywan za $ 10 w każdym sklepie sportowym, oraz mini-siłownia jest gotowy. Kto będzie zwrócić uwagę na szkolenia?

load...

[Powrót do spisu treści]

Nie jest to konieczne, aby wydawać pieniądze na Barry Bootcamp

Pomimo reklamy twierdzi, że „najlepsze szkolenie w świecie” w tym samym czasie pomaga spalić tłuszcz i budować mięśnie, zwłaszcza nie powinno się oszukiwać. W dzisiejszych czasach, to okazało się, że w tym samym czasie może tylko poprawić siłę i wytrzymałość tlenową stosując trening interwałowy, który sam w sobie wpływa na skład ciała tylko w kierunku zmniejszenie tkanki tłuszczowej, ale nie wzrost mięśni.

Dmitry Kałasznikow, polski prezydent APF, takich jak pisanie w swoim blogu, że najczęściej jednoczesnego wzrostu i tłuszczu mięśni spalanie występuje u mężczyzn w wieku poborowym … a nie tylko dla kobiet powyżej 30. „przepraszam”, a następnie hormonów, a nawyk szkolenia, I nie mam powodu, aby nie zgodzić się z polskiego eksperta. Co rozumie się przez treningu siłowego Barry ogół nie są przeznaczone do budowania mięśni. Jak wyglądasz po kilku miesiącach treningu? To wszystko zależy od danych źródłowych.

Podam prosty przykład – wśród klientów Barry gwiazd takich jak Kim Kardashian, Amanda Seyfried i Jessicą Biel. Osobiście nie chciałbym być jak każdy z tych młodych dam. Dlaczego? Wystarczy masy mięśniowej w moim zrozumieniu problemu, nie ma zapachu. Średni ulga, możemy obserwować tylko Jessica Biel, ale którzy nie wiedzą, i klasyczny zasilania nie kurczyć. Tak dla informacji na temat „wzrostu mięśni” Nie warto kupować dla tych, którzy naprawdę oczekuje od szkolenia … wzrostu mięśni. Na szczęście butkamp źle połączeniu z treningiem siłowym do przerostu.

load...

Więc zwrócić uwagę na butkamp jest tych, którzy marzą tylko o ciele, na przykład, gwiazdy Hollywood, a nie profesjonalnych sportowców.

[Powrót do spisu treści]

Medyczne przeciwwskazania

Oto zestaw raczej standard. Butkamp zaprzeczyć każdemu, kto nie może z powodów zdrowotnych:

  • Skok;
  • Robić skoki z przysiadu;
  • Pociągu w warunkach stwarzających dość ostrego przyspieszania i zwalniania puls. W przeciwieństwie do innych autorów, trening interwałowy, Barry używa zupełnie różne okresy trwania, więc jeśli z powodów zdrowotnych zostanie wyświetlony tylko „płaska” cardio, należy spojrzeć na coś spokojniejszego

Trudno żyć butkampom tych, którzy nie są w stanie kontrolować moc. Dla wszystkich swoich wdzięków i korzyści, trening interwałowy Format mieszane – najbardziej skuteczny sposób, aby zwiększyć apetyt jeśli jeść dużo węglowodanów prostych i trochę białka. Bądź w standardowej diety pomaga obszar, czyli 40% białka i węglowodanów, 20% tłuszczu, lub jakiś plan odżywiania, który zawiera tylko pokarmów o niskim indeksie glikemicznym.

Nie wykonywać na schemacie Barry zwolenników niskokalorycznej diety i prawie beztłuszczowych. Ruch o dużym natężeniu, wymaga co najmniej użycia 40-60 g tłuszczu dziennie w czystej postaci, w zależności od autora tego samego systemu.

[Powrót do spisu treści]

Co znajduje się w Pakiet

Kompletny zestaw Barry można zamówić na oficjalnej stronie internetowej do 60 $. W przybliżeniu taki sam koszt 1 miesiąc subskrypcji prowincjonalnym klubie zdrowia bez ambicji w sesjach grupowych. Pakiet będzie parę amortyzatorów, zdejmowany uchwyt je, a osławiony „Transformers” – takie owalne ławki do treningu siłowego, czy można sobie wyobrazić taki prezent.

Podstawowy zestaw zawiera 2 kompletne interwału program szkoleniowy dla całego ciała, i program bonusowy, aby wzmocnić mięśnie pośladków, a także specjalny amortyzator do tego ćwiczenia.

Ponadto, można kupić sobie więcej i jeździć z intrygującym tytułem „Szkolenie, spalenie 1000 kalorii” – odbędzie się 45-minutowego odstępu cardio, nieco ponad połowa składa się z Burpoe skoki gwiazda skoków i różnego rodzaju.

Ogólnie rzecz biorąc, rozwiązanie jest bardzo dobre – można kupić w jednym miejscu i szkolenia oraz wyposażenia. Bench, nawiasem mówiąc, jest przydatna, a ci, którzy praktykują energii konwencjonalnej ze składanymi hantlami.

[Powrót do spisu treści]

Jak osiągnąć rezultaty Barry Bootcamp

Nie jest konieczne, aby być zaangażowane w samooszukiwania. Słowo „Hollywood” i „najbardziej efektywne szkolenie” w tym samym zdaniu, co do zasady, są wściekli cardio z dużą ilością skoków i dość bezpretensjonalny ćwiczenia w celu zwiększenia wytrzymałości wytrzymałości. Jeśli są używane do szkolenia w trybie łatwego i wolą spokój jak ćwiczenia Pilates dla początkujących, będzie niezwykle trudne.

Mając nadzieję, że „jeśli ten przedział cardio, mięśnie nie boli po władzę”, co najmniej, naiwny. Bóle mięśni przystosuje i będzie wystarczająco długo. Ale to jest coś i zazwyczaj prowadzi do utraty wagi.

Dużym plusem tego butkampa niż druga jest skupienie się na stosunkowo średnim poziomie sprawności fizycznej. Oznacza to, że będzie w stanie trenować, nawet jeśli pompek, pełne wzlotów i pull-up w prasie wydaje się, aż akrobacje wzrosła złożoność. Byłoby lepiej, gdyby najpierw obejrzeć film w całości, a następnie rozpocznie się zajmować.

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba podjąć naukę poważnie, ale ich nie przeceniać. Niewiele osób może naprawdę nadal rozwijać, nieustannie angażując się w domu w ramach tego samego programu DVD. Średnio, termin „efektywność” w kupnie – 3-6 miesięcy. Potem będzie musiał szukać jakichkolwiek bardziej intensywny program domowy, albo wreszcie w klubie fitness.

load...