banki próżniowe cellulitu: jak umieścić prawo

Zrób figurę szczuplejsze, a ciało bardziej odporne – cel większości kobiet. Dobry asystent to jest sport i masażu. Rozwiąż problemy, które wpływają na stan skóry, pomaga bankom cellulit próżniową. Przyczyniają się one do „poprawiać” pośladki, uda zewnętrzne i zdjąć z nich wygląd „skórki pomarańczowej”. To prosty, ale skuteczny produkt może prowadzić do napięcia mięśni, przywrócić elastyczność skóry, a nawet zasysane blizny.

load...

Zawartość:

Co trzeba wiedzieć o Puchar

Masażu

Aby przeciwwskazane banków

  • Kobiet o wrażliwej skórze, skłonnej do zasinienie Bańki masaż nie jest odpowiednia. Lepiej jest wybrać inne sposoby walki z cellulitem.
  • Powinno być odłożone na przyszłość to masaż dla kobiet w ciąży i ostatnio dostarczonych (po porodzie trzeba odczekać co najmniej 7 tygodni).
  • Nie uciekać się do takiego leczenia w czasie zimnej i zapalnych chorób narządów wewnętrznych. Niepożądane procedury oraz w kamicy moczowej, nawracające zakrzepowe zapalenie żył, choroby skóry i krwi, żylaki, nadciśnienie tętnicze, nowotwory i niektórych chorób ginekologicznych.

Należy zwrócić uwagę! Nie można umieścić banków z cellulitem na temat miejsc takich jak piersi, wewnętrznej stronie ud i dole podkolanowym.

load...

Jak przygotować

Ciała

Przed masażem, organizm musi być przygotowany. Dobre w tym celu różne okłady – glinki, olejki eteryczne, przyprawy, soki, itp Najprostszym sposobem na rozgrzanie się jest natrysk. Ma to pozytywny wpływ na naczynia krwionośne i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia siniaków i mikrourazy. Powinien on wynosić od 10 minut do masażu korpus, począwszy od palców i przechodząc stopniowo do ramion. Temperatura wody co 30 sekund, aby go zmienić. Po prysznicu, trzeba zmoczyć ręcznik i natychmiast zacząć wyrabiać obszarów problemowych ręcznie. Następnie można przystąpić do masażu leczniczego.

Jakie procedury powinny być

W domu, nie zaleca się umieścić banków ponad 14 razy. Zabiegi powinny być wykonywane regularnie – 2-3 razy w tygodniu. Potem jest przerwa na kilka miesięcy, a potem kurs może zostać powtórzony.

Aby zapisać wynik, przeprowadzone 2 kursy w ciągu roku jest wystarczające. Niektórzy uciekają się do niego w celu zapobiegania chorobom.

Znaczącą poprawę w wyglądzie obszarów problemowych wystąpić już po 3-5 sesjach. Ostateczne zwycięstwo w walce z cellulitem można wygrać po 3 lub więcej kursów. Jeśli chcesz, aby przyspieszyć ten proces, korzystać z usług centrów kosmetycznych, które korzystają ze specjalnych urządzeń.

Ponieważ banki umieścić cellulit

Uda i pośladki

Tworzenie

Masaż próżniowy może pomóc tylko wtedy, gdy jest to zrobione prawidłowo. W przeciwnym razie nie tylko nie osiągnąć oczekiwanych wyników, ale może też zaszkodzić ich zdrowiu.

Przed rozpoczęciem smarowania ogrzanego ciała antycellulitowy krem, wazeliną lub olejem (można mieszać olej migdałowy z 3 krople pomarańczy, cyprysu, etc.). Na olejowanych banków skóry wsunąć lepiej – dzięki czemu można uniknąć siniaków.

Najwygodniejszym są uważane banki silikonowe cellulitu lub produktów z elastycznego tworzywa sztucznego. To oni, a nie konwencjonalne szklane słoiki robić ten masaż. Aby wytworzyć próżnię wystarczającej kurczyć, a następnie lekko wciśnięty do ciała w miejscu, które chcesz masować.

Robi masaż pożądany okrągły lub ruchy zygzakowate, ale można przenieść banków iw linii prostej.

Należy zwrócić uwagę! Jeżeli w toku postępowania, czujesz ból lub inne dolegliwości, należy zmniejszyć ilość banków przechwytywania.

Podczas masowania ruch bioder powinien być tylko od dołu do góry! Po pierwsze, bank znajduje się tuż nad kolanem, a potem stopniowo w kierunku pośladków. Odbywa się powoli i ostrożnie.

Ważne! Procedurę przeprowadza się wyłącznie na zewnętrznej części uda. Manipulacja stronie wewnętrznej może uszkodzić węzłów chłonnych. Gdy masować udo, mogą być przemieszczane w prostej linii lub banków sprawiają, że faliste ruchy od dołu do góry.

Osiągnięcie pośladki, bank oddzieli się od ciała i ponownego rozpoczęcia masażu w kolanie. Na pośladkach zrobić ruch kołowy.

Każdy obszar problemem jest traktowany przez 5-7 minut. Dopełnieniem procedury, gdy skóra staje się czerwona, a czujesz, że ciało zostało na parze. Następnie wycisnąć balon i usunąć słoik.

Charakterystyka masażu na żołądka

Obszar ten wymaga szczególnie ostrożny leczenia. Banki medyczne cellulitu stosuje się do niej ostrożnie powoli palcami i obserwując wzrost absorpcji skóry. Prawidłowa wartość uważa się 1,5 cm. Pp_2

Masowanie brzucha zaczynają gładkie ruchy w kierunku ruchu wskazówek zegara. Następnie zatrzymać i kontynuować procedurę w odwrotnym kierunku. Obrót powinien być delikatny i ostrożny. Pozwoli to uniknąć siniaków.

Masaż ten nie tylko poprawia kondycję skóry, ale również przyczynia się do utraty ves.Esli wątpliwości, czy banki korzystają z cellulitem można zobaczyć na własne oczy. Przekonasz się, że Twoja skóra jest jeszcze 1 kurs będzie gładsza i bardziej stonowana. Wraz z poczuciem odwagi i poczucia własnej wartości wzrośnie. Powodzenia!

Profesjonalnej sesji może masować

load...