Bańki cellulit masaż – swoją tajemnicę smukłości

Zawartość:

Był czas, kiedy problem an_0u nikt nie obchodziło. Ponadto, nie było nawet takie określenie. Nie jest to zaskakujące. Nie tylko, że były w modzie pyshnotelye dziewcząt, tak też nosić ubrania długo, pokrywając całą przestrzeń problemu. Natomiast współczesne kobiety są chętnie nosić mini, ale prawdziwy „boom” rozpoczyna się przed sezonem plażowym.

load...

Sport, dieta, Bańki masaż an_0 stają się niezwykle popularne. Po tym wszystkim, każdy z nas chce wyglądać na swoim ulubionym bikini idealnie. Tak, i krótkie spódnice i szorty wyglądają świetnie na kształtnej, stonowanych ciała.

Czym jest an_0?

Cellulit – jest określona zmiana w tkance tłuszczowej, charakteryzuje się nagromadzeniem tłuszczu w pewnych obszarach. Najczęściej jest to udo, brzuch, pośladki, a czasem ręce. Z powodu an_0u skóra staje się zwiotczała, nierówna i wyboista. Jest to efekt tak zwanej „skórki pomarańczowej”.

Uważa się, że an_0 – problem kobiet z nadwagą. Jednak tak nie jest. Wraz z nim w twarz pyshnotelye pań i dziewcząt, którzy nie mają dużo na wadze. Ponadto, an_0 często pojawia się tylko wtedy, gdy kobieta czyści zbędne kilogramy. Dlatego też pozbycie się nadwagi, nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty. Po diecie zaczyna walkę z an_0em.

load...

Etap an_0u

Sposobem na pozbycie się an_0u zależy od stopnia zaawansowania choroby. Tak, nie zdziw się, an_0 – to nie tylko problem kosmetyczny. Jest to nie tylko estetycznie brzydki, ale również niebezpieczne dla zdrowia. Po tym wszystkim, nagromadzone komórki tłuszczowe zakłócać cyrkulacji krwi.

Więc przede wszystkim, spróbuj dowiedzieć się, czy masz an_0 i na jakim etapie jest. Czasami kobieta jest tak kojarzy na ich wygląd, niesłusznie przypisuje sobie, że pewne niedociągnięcia. I działania antyan_0owe mogą szkodzić zdrowiu kobiet. Jednocześnie, wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że zaczęły rozwijać tę nieprzyjemną chorobą, podobnie jak w pierwszym etapie trudno jest zauważyć.

Aby określić pierwszy etap an_0u, trzeba okresowo zrobić test. Spróbuj palce grab 10-15 cm kwadratowy skrawek skóry i delikatnie ścisnąć. Dowiedzieć się małe guzki i zagłębień. W drugim etapie są widoczne bez dodatkowego sprężania. W trzecim kroku widać nierówności bez dokonywania jakichkolwiek manipulacji. Ciśnienie wrażliwe pojawiają się nawet bolesne.

Przyczyny i profilaktyka an_0u

Jak mówią, że choroba jest łatwiej zapobiegać niż leczyć. A także w celu zapobiegania rozwojowi an_0u, trzeba znać jego przyczyny. Wiele osób uważa, że ​​problem an_0u dotyczy wyłącznie kobiet. Tak, rzeczywiście, jest często przyczyną jest nadmierne ilości hormonów żeńskich – estrogenów. Jednak wysokie stężenia są czasami zaobserwować u mężczyzn. Występowanie an_0u zależy od tego, jaki tryb życia prowadzimy.

Więc spójrz na głównych przyczyn an_0u.

 1. Nieprawidłowe pitanieS dzieciństwa jesteśmy przyzwyczajeni do smażonych tłustych. Ponadto, jakość propozycji jesteśmy teraz jedzenie pozostawia wiele do życzenia. An_0u nie zależy od tego, ile jemy. Głównym problemem jest to, że to, co jemy. Większość produktów zawierają dużą ilość konserwantów, które promują zatrzymywanie płynów i zakłócają metabolizm. Jeść żywności ekologicznej, nie przesadzaj soli – i wtedy problem z an_0em można ominąć stronę.
 2. Dieta i nieregularne statystyki pitaniePo na diecie 1-2 razy w roku siedzenia dla ponad 60% populacji, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Nie wszyscy wiemy, że diety promować spalanie tłuszczu, głównie w górnej części ciała. Nie przypadek, że wiele kobiet skarży się, że w pierwszej kolejności mają cieńszą pierś. Kiedy kobiety przybierają na wadze, to lepiej w udach i pośladkach. Zatem dieta może mieć kształt ciała gruszka. Ale diety dziewczęta zaczynają angażować się jako nastolatek, a tym samym naruszenie równowagi w organizmie. Odżywianie – to gwarancja pięknej kontrasty rysunku bez an_0u.
 3. Osiadły zhizniIz ze względu na siedzący tryb życia krążenia krwi. Siedzenie ma stały nacisk na ud i pośladków, przy czym uszkodzonych naczyń włosowatych. Trzeba robić ćwiczeń i uprawiania sportu, aby zapobiec pojawieniu się an_0u. Należy jednak unikać tych gatunków, dla których istnieje duże obciążenie na nogach, na przykład, tenisowych i boiska do koszykówki. Mogą one pogorszyć sytuację. Wolę takie sporty jak pływanie i jazda na rowerze.
 4. Stres i tsellyulitStressy i złe samopoczucie – jest również jedną z przyczyn an_0u. To nie przypadek, mówią, że wszystkie choroby nerwów. Cellulit – nie jest wyjątkiem. Napięcie układu nerwowego wpływ krążenia, układu pokarmowego, układu wydalniczy. Podkreśla prowadzić do zaburzeń snu. Naruszenie funkcji wszystkich narządów w wyniku napięcia nerwowego prowadzi do pojawienia się an_0u. Spróbuj utrzymać swój stan emocjonalny pod kontrolą. W tym przypadku, w każdym razie nie używać środków uspokajających i środków uspokajających. Wiele leków przyczynia się do rozwoju an_0u.
 5. Nikotyna, kofeina i alkohol alkogolChrezmernoe, kofeina i nadużywanie nikotyny powoduje zatykanie organizmu wolnych rodników, takich cząsteczek, które przenikają i niszczą komórki struktury. Nikotyna jest również negatywny wpływ na metabolizm tlenu we krwi i krążenie krwi. Staraj się nie nadużywać alkoholu, napojów zawierających kofeinę i nikotynę. A jeszcze lepiej – całkowicie powstrzymać się od palenia, aby uniknąć takiego problemu, jak an_0.

Metody walki z an_0em

Jeśli nadal nie są w stanie uniknąć pojawienia się „skórki pomarańczowej”, przy pierwszych oznakach jego odkrycia natychmiast zaczynają walczyć przeciwko nim. Oczywiście, im wcześniej zaczniesz leczenie an_0u, tym łatwiej się go pozbyć. Należy mieć na uwadze, że walka z tym poważny problem musi być niepełna. Być może trzeba całkowicie zmienić swoje nawyki i styl życia.

 1. Sport SportPod nie mamy na myśli żadnego poważnego zdarzenia. Oczywiście idealnym rozwiązaniem – to aerobik lub fitness przynajmniej dwa razy w tygodniu, a uruchomiony etap an_0u – codziennie. Jeśli ze względu na niektóre – jakiegokolwiek powodu są przeciwwskazane ćwiczenia, po prostu przenieść więcej. Turystyka w godzinach wieczornych nie tylko smukły i stonowanych postać, ale również podnieść na duchu.
 2. Właściwa świeże pitanieUpotreblyayte żywności i naturalnych produktów spożywczych. Nie przesadzaj smażone, produkty bogate w skrobię i słodycze. Oczywiście, czasami można zafundować sobie coś smacznego. Jednak podstawą diety powinny być naturalne białko, owoce i warzywa.
 3. I wycieranie obertyvaniyaSuschestvuet ogromne ilości kremów, maseczek, zarośla, które działają jako profilaktyczny przeciwko an_0is lub traktować go. Nie mogą kupić tylko w aptece, ale także, aby ich własne.

Są to ogólne wytyczne do walki z an_0em, dostępne dla każdej kobiety. Aby poprawić efekt, można zastosować się do salonu piękności, gdzie doświadczeni specjaliści oferują szereg zabiegów, które pomogą uporać się z an_0em. Jednym z najbardziej popularnych technik Bańki masaż.

Masaż Cup

Masaż od dawna z powodzeniem stosowany do usuwania an_0u w domu. Gdy jest on utworzony w wyniku stagnacji w tkankach. Oznacza to, że nie jest konieczne, przede wszystkim, normalizacja funkcjonowania układu limfatycznego. I pomóc w tym masażu. Można to zrobić, nie tylko w kabinie, ale także w domu, na przykład przez konwencjonalną szczotką.

W ostatnim czasie, do leczenia an_0u, w szczególności w drugim etapie stosuje się z powodzeniem można masażu, które nazywa się także pod zmniejszonym ciśnieniem. Procedura ta odbywa się w salonie oraz w domu na własną rękę. Oczywiście, masaże, wykonywane przez specjalistów, będzie bardziej skuteczne. Jest to nie tylko dlatego, profesjonalny zrobi to lepiej. Podczas wykonywania masażu w domu, mogą się czuć lekki dyskomfort i ból. I zastosowanie go samodzielnie, będzie przykro i oszczędzić sobie. Masażysta także bardziej efektywnie zrobić wszystko. Jednakże, jeśli nie masz okazję uczestniczyć salon kosmetyczny, spróbuj zrobić self-masaż bańką. Ale trzeba nabyć niezbędny sprzęt.

Wybierz banki do masażu an_0u

Obecnie każdy lek może być zakupiony z banków an_0u, wykonane z różnych materiałów: szkła, gumy, silikonu lub wersji sumaryczne – słoików przyssawek silikonowych. To, co z nich wybrać zależy w dużej mierze od osobistych preferencji. Wszystkie z nich są bardzo proste w obsłudze, niedrogie, a co najważniejsze, skuteczny na pozbycie się an_0u.

Należy wyjaśnić, że technika zastosowania różnych Puszki masażu próżni an_0u różni się między nimi. Banki silikonowe, na przykład, pracować ze względu na fakt, że przyczepiają się do skóry przez światło kompresji. Korzystanie z nich nie jest możliwe, aby wyregulować ciśnienie. Szklane słoiki mechanizm oparty na działaniu specjalnym gumowym, który jest również skompresowane. Jednak z pomocą niego można kontrolować siłę działania. W związku z tym zaleca się stosowanie szklanych do delikatnego masażu obszarów ciała, na przykład do wewnętrznej powierzchni ramion i ud i podbrzuszu.

Technika ta może masować

 1. Preparatywnej periodPered aby rozpocząć może masować przygotować ciała. Zaleca się stosowanie prysznic kontrastu oraz specjalny peeling, który dokładnie oczyścić organizm z zanieczyszczeń i martwych cząstek skóry, które mogą utrudniać skuteczne oddziaływanie masażu. W każdym razie nie do pary skórę. To może przynieść vred.Posle jak oczyścić skórę, posmarować olejem kosmetycznych ciała, co przyczyni się do lepszego poślizgu pojemników próżniowych, więc nie powodować uszkodzeń mechanicznych.

  Oczywiście oznacza to, można kupić w drogerii. Ale jest lepiej i taniej jest zrobić go samodzielnie, w oparciu o cechy tego typu kozhi.Dlya to zrobić, wziąć 100 ml dowolnego oleju – baza. Może to być zwykła oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej z pestek brzoskwini lub jojoba. W oparciu dodać olejki eteryczne antyan_0owy działania: cynamon olej, geranium, cytryna, pomarańcza lub grejpfrut i olejek różany i Ealing – ylang. Można również dodać olejki eteryczne w jakikolwiek balsam do ciała, którego jest przyzwyczajony. Jednakże, kremowy, z reguły bardzo szybko wchłania. Dlatego też podać wszystkie tego samego oleju preferencji kosmetyki osnove.Obilno smarować gotowe środki organizmie. Ułatwi to łatwe banków poślizgu i uniknąć siniaków i otarć.

 2. Jar an_4Posle jak przygotowane ciało procedury, przejdź bezpośrednio do masażu Cup w domu. Technika ta jest dość prosta. Silikon lub guma słoik kładzie się na skórze, delikatnie ściskając go. Jednak w celu rozpoczęcia korzystania szklane słoiki, zanurzyć się w nim przez kilka sekund płonących watę lub mecz. Wygodny w użyciu jak zwykły lżejsze. Potem szybko przywiązują się do banku skóry. Wyzwalane efektu próżniowego.

  Śledź stopień ciśnieniem. Jeżeli bank przejął zbyt dużo skóry i czujesz ból, przenieść go ponownie. Po ustawieniu bankowi prawo wygodną pozycję, zaczynają powoli poprowadzić go na skórę, delikatnie naciskając. Poprzez takie działania, przyspieszenie wymiany substancji i odnowiony strukturę komórkową skóry. W żadnym wypadku nie rób żadnych gwałtownych ruchów szybko mogę. To narusza przepływ limfy, a więc taka procedura spowoduje tylko zaszkodzić. Wszystkie ruchy powinny być wykonywane powoli i plavno.Tehnika wykonać masaż ten przewiduje, że konieczne jest, aby poradzić sobie z ciała w określonej kolejności. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na przedniej części ciała od dołu do góry: podudzia, uda, brzuch, jeśli to konieczne – w ręce. Eksperci zalecają robić tylną powierzchnię masażu ciała w odwrotnej kolejności, czyli od góry do dołu: plecy, pośladki, po czym wstał.

  Wykonywanie masażu stóp, wykonaj ważną zasadę – banki zawsze poruszać się w górę. Ale trajektoria ruchu może być inaczej: zarówno w prostej linii i okrągłego lub zygzakowate ruchy. Masować pośladki w dowolnym kierunku. To nie odgrywają dużą rolę. Ale ruchy żołądka powinno być tylko w kierunku ruchu wskazówek zegara. Za pośrednictwem banków masażu, należy pamiętać, że nie wolno masować podkolanowej i pachwiny. Unikać również wewnętrzną część uda. Obejmujące obszary te mogą prowadzić do problemów z krążeniem. Technika masażu wiąże się z powrotem ominąć obszar kręgosłupa.

 3. ZavershayuschiyProdolzhitelnost może masować zabiegi z an_0em w domu zależy od tego jak choroba rozpoczęła. To może trwać od 5 do 20 minut. Po masażu skóra może wystąpić zaczerwienienie różnym stopniu. To zależy od wrażliwości skóry. Ale obecność otarcia i siniaki wskazują, że masaż przeprowadzono nieprawidłowo. 19px; „> Po zabiegu, pożądane jest, aby umieścić na masce ciała lub anty an_0is owinięcia ciała do wykonania. Potem spokojnie położyć się na około 10 minut, bez żadnych gwałtownych ruchów. Organizm potrzebuje odpoczynku. Można pić ciepłą herbatę ziołową, która wyświetla się nadmiaru płynów z organizmu, co zwiększa skuteczność zabiegu.

Przeciwwskazania do stosowania w puszkach masażu an_0u

Filiżanka do masażu – dostępne i skuteczne lekarstwo na an_0, które można łatwo zrobić nie tylko w salonie kosmetycznym, ale również w domu. Jednak niektóre kobiety mają do rezygnacji z tej an_3 pozbycia się „skórki pomarańczowej”. Puchar masaż an_0 jest przeciwwskazany w skłonność do podwyższonego ciśnienia i obecności w sieci kapilarnej. Unikać robi może masować obecność otarcia na skórze, krosty i infekcje grzybicze. Jest to możliwe do wykonania procedury w podwyższonej temperaturze ciała, oraz wszelkich nasilenia chorób przewlekłych.

W rzeczywistości, jeśli nie ma przeciwwskazań dla stosowania w puszkach masażu an_0u, prosimy o kontakt z tym wysoce efektywny proces, który doświadczył wielu kobiet. Wyniki stosowania tej procedury nie trwa długo czekać. Twoje ciało będzie gładka i napięta po trzeciej sesji.

 

Ale należy pamiętać, że trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, aby utrzymać wynik. Miej oko na mocy, więcej ruchu, użyj antyan_0owe kosmetyki do zapobiegania, aby nie zrobić znowu bolesną procedurę można masować.

load...