Banana Maska do włosów w domu

Jak wiecie, banany są bogate w witaminy i naturalne oleje, które są przydatne dla organizmu, dlatego są zalecane do stosowania w różnych dietach, żywności dla dzieci oraz w leczeniu różnych chorób. Banany są wykorzystywane do odbudowy zniszczonych, łamliwych, suchej lub tłustej sierści. Bo to jest maska ​​banan włosy.

load...

Banany bogate w witaminy nasycić włosów potasu, węglowodanów i uczynić je zdrowe, mocne i odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Naturalne maski z dowolnego z pozostałych składników, w tym banany, wzdłuż całej długości wzmocnienia włosy uszkodzone częstego wydmuchiwania suszenia, zmiany temperatury i innych czynników. Dlatego też, oprócz zwykłej pielęgnacji włosów, zwłaszcza długo, konieczne jest użycie maski, co jest korzystne, aby przygotować się.

Oczywiście, dziś prawie każdy salon kosmetyczny lub sklep oferuje wszystkie rodzaje masek, wybór jest ogromny. Ale jeśli ciągle kupować gotowych masek, ich wpływ może być czekać na bardzo długi czas. Można kupić, na przykład, i wykończone maskę banana, ale nie będzie on wykonany z naturalnego banana, a od jego „puszkach” składników .. Jak silny jest efekt przy użyciu maski, można się tylko domyślać, chociaż lepiej nie eksperymentować na własnym zdrowiem i włosy.

Tylko wykonane z produktów naturalnych maska ​​naprawdę leczyć i wzmocnić nawet najbardziej zniszczone włosy. Tylko nie należy zapominać, aby zrobić te maski regularnie (co najmniej 2-3 razy w tygodniu), używane w połączeniu z nimi, wzmocnienie szampon odpowiedni dla Twojego rodzaju włosów i nie leń się, aby tworzyć nowe wersje masek.

Aby rozpocząć, należy spróbować, aby wybrać jedną z następujących masek poniżej. Spróbuj zrobić to kilka razy i zobacz, jak skuteczne jest. A jeśli lubisz maskę, można to zrobić w przyszłości.

load...

Maska bananów z żółtkiem i miodem

Wzrost włosów lepiej jest użyć użyteczną maskę banana, żółtek jaj i miodu. Musimy podjąć wszystkie niezbędne składniki, dobrze wymieszać w mikserze. Zastosuj maskę na włosy, rozprzestrzenił się w całej długości i zamknąć ręcznik. Po tym, pozostawić na 20-25 minut. Usuwanie ręcznikiem przemyć wywar włosów z rumianku, lub balsamu-odżywki.

Maska bananów z pszenicy i miodu

Włosy, które stało się suche i łamliwe, konieczne jest dalsze wzmocnienie specjalnych masek. Aby przywrócić starą strukturę włosów zdrowych, można spróbować zrobić maskę banan z miodem i pszenicy. Ta maska ​​nie tylko wzmacnia włosy, ale także uczynić je posłuszne, lśniące i zdrowe, jak wypełni brakujące ilości witamin C i E.

Z blendera trzeba śmigać 2 łyżki. Miód, banan, 2-3 łyżki. łyżki kiełkujących ziaren pszenicy. Dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Zastosuj najlepiej natychmiast po przygotowaniu. Rozprowadzić równomiernie na całej długości maski włosów, przykryć głowę ręcznikiem i przytrzymaj przez 15-20 minut (aż maska ​​jest całkowicie wchłaniany). Maska mycie ciepłą wodą, spłukać i przemyto ponownie szampon balsam kondycjonowania.

Maska banany, cytryny i miodu

Jeśli twoje włosy co drugi dzień stają się tłuste, lepkie, nieatrakcyjne, z nieprzyjemnym błyskiem, pilna potrzeba podjęcia działań, a oprócz zwykłego szamponu dodać maskę. Aby zapobiec szybkiej utraty włosów, świeży wygląd, idealny banana maskę dla włosów przetłuszczających się.

Zrób to całkiem proste. Jest to konieczne do podjęcia cytrynę, łyżkę miodu i jednego banana. Wycisnąć sok z cytryny, banany puree i wymieszać wszystkie składniki. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się na włosy, szczelnie zamknąć ręcznikiem i czekać 20-25 minut. Spłukać głowę wodą, stosować szampon i umyj włosy ponownie.

Maseczka z banana i avocado, żółtka i oliwy z oliwek

Maska jest przeznaczona do suchych i kruchych włosów. Aby zrobić maskę banana, konieczne jest, aby wstrząsnąć przejrzałych bananów i awokado z blenderze. Mieszać masy z żółtka i oliwę z oliwek (1 łyżka. Łyżką). Po tym, maska ​​musi być nakładany na włosy, szczelnie owinąć głowę ręcznikiem i pozostawić na 15-20 minut. Zdejmij ręcznik i dokładnie umyć włosy. Korzystnie, po maski osadzania płukania po myciu szamponem lub wywar z ziół (rumianek lub tym podobne.).

Dla bananów maski mogą być wykorzystywane nie tylko żółtka, śmietanę lub miód. Idealny z bananów jogurt, jogurt, jogurt i różnych olejów (z oliwek, warzywa, łopian, i tak dalej). Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Co ważne, aby przestrzegać kolejności działań podczas stosowania masek: Nałożyć mieszaninę posiadają co najmniej 15 minut, pokryte głowę ręcznikiem (można umieścić uprzednio na głowę plastikowej torbie, aby wzmocnić efekt), a następnie dobrze wypłukane włosy. Aby nadać włosom połysk i gładkość nie zapomnij użyć specjalnych Balsamy paszy dla włosów.

load...