Banana – dieta mleko: Wymierne rezultaty w trzy dni!

Zawartość:

Okazuje się, że banan – jest nie tylko smaczne i obfite owoce, ale także skutecznym narzędziem do utraty wagi. Mimo zawartości dużej ilości kalorii, a nawet w połączeniu z produktów mlecznych, to dieta jest bardzo skuteczna i że nie ma znaczenia, co daje szybsze rezultaty. Zasadniczo dieta bananowy z mleka stosuje się, w razie potrzeby, szybka utrata masy ciała lub płynne wyjściem z drugiego, bardziej sztywnego diety.

load...

Uwaga: Proponowana dieta jest uważana mono-dieta, to znaczy, że w tym okresie organizm otrzymuje tylko te substancje, które są bogate banany i mleko. Ale oprócz tych potrzeb i innych przydatnych komponentów dla normalnego funkcjonowania organizmu. Dlatego czas trwania diety nie powinna przekraczać pięciu do siedmiu dni, aw niektórych przypadkach, sprawiedliwie i trzy dni.

Plusy i minusy diety

Tłuszcz może być dostarczony do różnorodności to zawiera witaminy i minerały, plus diety bananów i mleka. Na przykład, banan bogate w witaminy A, B, C, E. Zawiera glukozy, sacharozy i pektyny. Nie trzeba przypominać, jak przydatne, takie mikro- i makroelementy jak cynk, magnez, wapń, żelazo, fosfor. Zapewne zauważyłeś, że kiedy jadł tylko jeden banan pozostawia uczucie głodu. A wszystko dlatego, że owoce są bogate w skrobię. Banan zawiera dużo błonnika.

Ta dieta jest doskonale oczyszcza organizm z toksyn i ma korzystny wpływ na trzewiach. A zawierała potasu bananów stymuluje przemianę materii, które z kolei jest korzystne dla skóry. Jednocześnie nie możemy się zgodzić, że banany mają bardziej przyjemne niż, na przykład, siedzieć na mono-diety ryżu. Ale tu odgrywa rolę poszczególnych czynników.

load...

Podobnie jak wiele innych owoców, banany mają właściwości lecznicze. Na przykład, to codziennie mleko banan koktajl przydatne w diecie jest zalecane dla ludzi, którzy mają choroby układu krążenia. Między innymi, banany są ogromnym źródłem energii i niezbędne dla sportowców, dzieci i po prostu ludzi aktywnych.

Mit, że banany są zbyt wysokokaloryczne owoce, łatwo rozwiać. Weźmy, na przykład, jabłko, które jest a priori uważane za żywność o niskiej kaloryczności. Może nie wiesz, ale jedno jabłko (duże) zawiera 100 kalorii. Jeden banan (w zależności od rozmiaru) – od 72 do 135 kalorii. Jak widać, nie wiele różni się od Apple! Więc nie bój się lepiej, w tym w diecie owoców egzotycznych. Co do mleka, z różnych elementów, które zawiera te mogą wskazywać magnez, fosfor, potas, wapń. Że promowanie mocnych kości i zębów, a regularne stosowanie może złagodzić ból stawów.

Główną wadą stosowania tej diety jest niedostatek pożywienia. Nie wszystkie mają taką siłę woli, aby jeść tylko banany, mleko, ser lub jogurt. Podczas takiego organu mono-dieta nie jest uzyskanie odpowiedniej ilości węglowodanów, tłuszczy, białek i innych przydatnych przedmiotów.

I, oczywiście, jest to z pewnością warto wspomnieć przeciwwskazania:

 • Produkty idiosynkrazji;
 • Obecność przewlekłych chorób, cukrzycy;
 • Choroby układu pokarmowego, choroby nerek, choroby wątroby, cukrzyca;
 • Ciąża, laktacja.

Jeśli masz wątpliwości prawidłowości wyboru diety, to najlepiej skonsultować się z dietetykiem. I nie dać się ponieść z bananów i mleka w diecie częściej niż raz na kwartał.

Jak przygotować się do diety

Jak wybrać banany

Ważnym warunkiem wyboru bananów diety jest jej dojrzałość. Nie kupuj niedojrzałe owoce, są one gorsze niż trawione i może powodować gromadzenie się gazów i wzdęcia. Absolutnie nie można używać zamiast świeżego banana suszone, które zawierają pięć lub sześć razy więcej kalorii. Zwłaszcza w naszych czasach, bananów – i dostępności owoców przez cały rok.

Dla skutecznego wagi bananów pożądane jest, aby latać odmian długości środkowe „owoc”. Z reguły są one żółte i wrażliwy. „Roślinne” banany różne grubości skóry, są one zielone i długości.

Wytwarzanie ciała diety

Ogólnie zaleca dieta wymaga żadnego wcześniejszego szkolenia. Błędem byłoby, aby rozpocząć natychmiast wchłonąć kilogramów bananów i pić litr mleka. Naprawę początku dnia na czczo: herbatę, jogurt, niegazowana woda mineralna. Próbować pić co najmniej dwóch litrów wody dziennie (nie ciecz, a mianowicie wodę). Rankiem następnego dnia można zacząć dietę banan mleka.

Przepisy banan mleko dieta

Tak, przejdź bezpośrednio do diety banan mleka. Jak sama nazwa wskazuje, jest łatwy do zrozumienia, że ​​dieta składa się z bananów i produktów mlecznych. Można użyć mleka lub jogurtu lub jogurtu. Najkorzystniej wybierać produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu.

Awaryjne Trzydniowa dieta

 • Dieta na bazie mleka

Każdego dnia można jeść nie więcej niż trzy banany i pić nie więcej niż trzy szklanki mleka. Konieczne jest, aby podzielić się z odpowiedniej ilości pożywienia dla sześciu posiłków: śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek, kolacja i późny obiad (nie później niż 20.00). W ten sposób okaże się na pół banana i wypić pół szklanki mleka przy każdym posiłku. Wymagane między posiłkami pić więcej płynów: herbatę ziołową, wodę niegazowaną wodę mineralną. Przy tak szybkim sposobem można stracić nawet do czterech kilogramów nadwagi.

Dobrym sposobem na dywersyfikację menu kilka będzie koktajle z bananów i mleka. Wymieszać wymaganej dawki w blenderze i uzyskać smaczne i pożywne napoju.

 • Na bazie kefiru lub jogurtu

Opcja ta jest również zaprojektowana diety przez trzy dni, a różni się tylko w zakresie korzystania z mleka o niskiej zawartości tłuszczu, zamiast maślanki lub jogurtu. Liczba bananów jest wciąż ten sam – na dzień trzy banany. Składniki należy podzielić i podawać fractionally przy każdym posiłku.

 • Alternatywnie, w oparciu o przemienności produktów

Ilość składników pozostają takie same. Główną różnicą – w przemienności produktów. Trzeba podjąć w każdym posiłku dla jednego produktu: na śniadanie – banan na obiad – szkła (pełnego) mleka na obiad – jednego banana na lunchu – szkła (pełny) mleko na kolację – banana na późny obiad – szkło (pełne) mleko.

 • Dieta ze stopniowym spadkiem produktów

Zaleca mleczno-banan dieta wiąże się stopniowe zmniejszanie liczby produktów w każdym kolejnym dniu. To również nie zapomnieć do dystrybucji produktów w kilku etapach.
Pierwszy dzień – 9 banany i 3litra mleko drugi dzień – 6 bananów i 2 litrów mleka,
Trzeci dzień – 3 banany i 1 litr mleka.

Siedmiodniowy dieta

Dość prosta wersja diety bananów, z pomocą których można również stracić na kilogram masy dziennie. Każdego dnia trzeba zjeść pół kilograma bananów i co najmniej dwóch litrów wody lub herbaty. Pamiętaj: na dłuższą diety banan mleka muszą mieć pewność, aby dodać do diety jaj. Wystarczy użyć pół jajka codziennie.

Dieta banan mleko z serem

Dietetyczny produkt mleczny – ser – doskonale z bananów. W tym przypadku, zawiera witaminy przyczynić się do skutecznego odchudzania. I że nie osłabiają układ odpornościowy, dietetycy zalecają przyjmowanie witamin podczas diety. Opcja ta zapewnia naprzemienne bananów i sernik dni. Na przykład, w nieparzyste dni diecie będzie składał się z 300 g twarożku i grejpfruta (lub melon), aw jeszcze – z trzech bananów i trzy szklanki mleka.

Jeśli chcesz zwiększyć czas trwania diety, aby wypełnić brakujące elementy dodać w parzyste dni, jedno jajko i 200g mięsa.

Dieta długo banan mleko

Czas trwania klasycznej wersji diecie bananowej może wynosić od jednego do trzech miesięcy. Po tym, trzeba zrobić sobie przerwę i powtórz proponowaną dietę. Taka lekka dieta nie zaszkodzi organizmowi i przyczyniać się do sprawnego odchudzania.

Główne zasady diety:

 • Śniadanie składa się zawsze z bananów i wodę.
 • Powinien zostać wykluczony z otrzymania słodycze, ciastka, słodycze, czekolady. Jeśli naprawdę chcesz jeść, a następnie wybrać dla tego banana.
 • Samo ostatni wieczór posiłek powinien być nie później niż 20.00, i wskazane jest, aby pójść do łóżka, nie później niż w ciągu dwudziestu czterech godzin.
 • Follow-up po śniadaniu posiłków musi zawierać potrawy bogate w białko: pierś z kurczaka, ryby, jaja i inne.
 • Aby skutecznie osiągnąć rezultaty musisz zrobić, aby wyeliminować alkohol, kawa, napoje, konserwy, wędliny, Szybko przekąski.
 • Dzienne spożycie bananów powinna wynosić co najmniej pięć lub sześć sztuk.

Płynne przejście od diety

Nie wszyscy rozumieją, jak ważne jest, aby wyjść z diety. Po prostu wbił swoje ciało w pewnym stanie stresu przeżył gwałtowny spadek składników odżywczych, niskie spożycie kalorii. Twoje ciało jest rozpowszechniany przechowywane tłuszczów w energię i moc dla niego. A jeśli znowu „odrzuceni do pieca”, co można jeść normalnie, system ochrony pracy w przyszłości – ciało znowu odłożyć tłuszczów w rezerwie!

Zacznij z fast foodów. I, oczywiście, o ile nie jest to konieczne, aby oprzeć się na marynat, marynat, wędlin i słodyczy. Nawiasem mówiąc, z własnej diety banan mleka w świetny sposób, aby wydostać się z innych, bardziej sztywnej diety. Konieczne jest, aby stopniowo zwiększać spożycie bananów i dodać do diety jednego użytecznego produktu. W ten sposób stopniowo i umiarkowanie przejść do zrównoważonej diety.

Recenzje diety banan mleka są zupełnie odmienne. Dla niektórych jest to dobry sposób na krótki czas, aby schudnąć przed ważnym wydarzeniem. I ktoś nigdy w życiu nie będzie jeść banany. Zawsze należy pamiętać, że każda sztywna mono-dieta nadużywanie i błędne zastosowanie jest obarczona ukrytych niebezpieczeństw. Więc bądź mądry i zawsze będziesz zdrowy i piękny!

load...