Balenciaga (Balensiaga)

Odzież z Balenciaga jest niemożliwa do oszacowania po raz pierwszy, konieczne jest, aby zrozumieć, „przetrawić” i dopiero wtedy można zrozumieć, jeśli jest to twoja sprawa.

load...

Na Balenciaga kompletnej mieszanki stylów – Metallic futurystycznych tkanin, niezwykłej fakturze i natychmiast ornamenty takich kontrastów walczy na miejscu. Ale kiedy odzyskały z szoku, zdasz sobie sprawę, że jest to najbardziej modne rzeczy sezonu.

Cristobal Balenciaga Balenciaga otworzył swój dom mody w 1937 roku w Paryżu i stworzył swoje zgrabne i eleganckie arcydzieła przez ponad 30 lat. Już pod koniec lat 30, został wyróżniony tytułem tajnego „Cristobal Magnificent”. Jego poczucie formy, umiejętności i zdolności do wyrażania możliwości każdej tkanki zachwytu publiczności. Balenciaga pomyślał, że na co dzień strój powinien być prosty i low-key, a czas – luksus. Szczególną uwagę poświęca się on fakturze tkaniny. Dzięki master się modne tkaniny, takie jak maty i boucle tweed na kurtki, płaszcze tafty połączeniu z aksamitem.

Sugeruje się, aby nosić Balenciaga Kritobal zamknięty przedni strój wieczorowy z nagich plecach bluzkę bez kołnierzyka. Wprowadził koszuli moda rękawy cięte i kurtki z tomu powrotem. Nowoczesne dziewczyny mają powiedzieć „dziękuję” do wielkich couturiers sukienki w stylu „lalka Baby” z wysoką talią.

load...

Klienci Balenciaga były gwiazdy takie jak księżniczka Monako Grays, Marlene Dietrich, Zhaklin Kennedi Onassis, księżnej Windsoru, Elizabeth Taylor i wielu innych.

W 1968 roku dom mody Balenciaga zamknięte. Projektant sam wyjaśnił to mówiąc, że nie widzi przyszłości w wysokiej mody. Nie widział szerokie modę ulicy, jej wulgarność, prostotę. W skrócie, Balenciaga Kritobal zachowywał się jak prawdziwy artysta.

Aż do 1997 roku, dom mody nie istnieje, a pod koniec lat 90-tych rozpoczął się nowy okres Balenciaga życia.

Dyrektor artystyczny Balenciaga był młody projektant mody Nikolya Gesker. Zrobił mówić o domu mody Balenciaga i samoistnie dzięki świeżych i nieoczekiwanych rozwiązań, oryginalnych pomysłów, on umiejętnie grał z wielkości i kształtu. Przez Marka Powrót chwałę.
Ghesquière tworzy strojów oparciu jednolity baseball i surferów, rzuca fashionistki nazywa jeden po drugim. On sprawia, że szczyty kołdrę w stylu „patchworku” i nadmuchuje ramiona gry z objętością. Publiczna postrzega swoje pomysły z entuzjazmem.

load...