Bądźmy zawsze inspirujące: pozbyć się złej żywności!

Twoja pierwsza skóra twarzy będzie dać sygnał, że dieta wybrany niewłaściwy: czas na odnotowanie jej sygnały i podjąć odpowiednie działania.

Najlepiej o swoim stanie zdrowia i stanu psychicznego mówi, że to skóra. To będzie wielki wskaźnikiem jakie konsekwencje pozostają dzikie strony, brak snu i złe odżywianie.

load...

Nie należy ślepo polegać na drogich kremów, bo przynoszą tylko tymczasowy efekt i zdecydować, nie wszystkie problemy skórne. Daj jej piękno może być tylko za pomocą odpowiednich oświadczeń żywieniowych i stylu życia zdrowych i regularnej pielęgnacji kosmetycznej również nie należy zapominać.
Obecnie wiele kobiet stosuje makijaż, aby ukryć niedoskonałości, które występują w wyniku niewłaściwego odżywiania. Lepiej jest, aby wyeliminować przyczynę – wówczas skóra będzie świecić na jej czystość.
Porozmawiajmy o 5 najczęstszych problemów skórnych: myślę, że ze względu na ich przyczynę i dowiedz się, jak radzić sobie z nimi.

Co należy zrobić, gdy skóra jest blada?

Powodem tego najprawdopodobniej leży w nadużycia lub nadmiernego przydatności diety moda. Razem tworzymy jedno ciało Thy traci żelazo. Bez mięsa, węglowodanów i skóry włókien zachoruje. Nawiasem mówiąc, żelazo wchłania się i gorzej w przypadku, gdy podczas posiłku spożywanego pokarmu bogatego w wapń, gdy spożywane herbaty lub kawy.

Aby zaradzić tej sytuacji, można rozpocząć dzień napoju kakaowego, bardzo bogate w żelazo. Można dodawać do potraw pietruszki, nasiona sezamu, często jeść Chałwa, orzeszki, suszone morele.

Co zrobić, gdy rozrzedzenie i łuszcząca się skóra?

Powodem tego jest to, że twoje ciało brakuje witaminy A. Pamiętaj, że tłustych nie dają to skutecznie wchłania, więc trzeba ograniczyć ich spożycie diety.

load...

Aby zaradzić tej sytuacji, należy starać się jeść więcej pokarmów zawierających duże ilości beta-karotenu, „produkcji” witaminy A. W tym przypadku, jedzenie jest nadal możliwe do wykorzystania tłuszczów, ale tylko pochodzenia zwierzęcego, takich jak śmietanki lub masła. Następnie, beta-karoten jest wchłaniany dobrze.

Jak radzić sobie z rozszerzonymi porami?

Przyczyną tego problemu jest znowu w diecie, jeśli jedzenie regularnie jeść dużo kiełbasy, tłuste i słone potrawy, należy być przygotowanym na to, że organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości witaminy P i bioflawonoidy.

Aby pozbyć się tego problemu, porzucić wszystkie wyżej wymienione jedzenie, dokonać wyboru na rzecz świeżych owoców, jagód i warzyw. Szczególnie aktywne powinny spożywać, który zawiera również najbardziej witaminę P: owoce cytrusowe, wiśnia, malina, porzeczka, morela – dzień zaleca się jeść je w ilości nie mniejszej niż 600 g

Jak radzić sobie z ziemistą cerą?

Zazwyczaj taki stan skóry wiąże się z problemami trawiennymi: powoduje wole, czyli naruszenie mikroflory. Tak więc, musimy ograniczyć spożycie słodyczy, babeczki i konserw.

Aby rozwiązać ziemistą cerę, trzeba zrobić przywrócenie równowagi mikroflory: otrzymać leki leczenia są swobodnie sprzedawane w aptekach. To musi być zrobione w ciągu 7-10 dni, co najmniej, a następnie powinny zrewidować swoje menu. Dla pożytecznych bakterii, nie ma nic lepszego fermentowane produkty mleczne, świeże owoce i warzywa, ale nie przetrwa, jeśli dieta są konserwowane i wędzone.

Jak radzić sobie z pierwszymi oznakami starzenia się skóry?

Możliwą przyczyną starzenia się skóry wcześnie – brak „witamina młodości”, E – wierz mi, tak to się nazywa nie na próżno. W tej sytuacji, trzeba starannie określona dieta. W ten sposób produkty, jakie należy podjąć w celu zwiększenia witaminy A w organizmie, zobojętnia spożywczych, stosuje się do wytwarzania witaminy E, i vice versa. W związku z tym, należy natychmiast podjąć decyzję, w jaki sposób problem powinien być rozwiązany w pierwszej kolejności – starzenie się lub łuszczenie skóry.

Aby poprawić tę sytuację, trzeba wziąć nierafinowany i warzyw w ciągu roku, aby wypełnić je wszystkie sałatki użycie roślinnych. Tylko butelkę należy przechowywać w ciemnej szafie, a za każdym razem, aby zamknąć korkiem. Pomoże to zapobiec niszczeniu witaminy E pod wpływem powietrza i światła. Należy często jeść pokarmy, które zawierają tej witaminy, takich jak żółtka jaj, mleko, awokado, migdały.

load...