Badger tłuszczu kaszel: jak traktować to oznacza

Zawartość:

Jednym z najbardziej popularnych na długi czas środków ludowej – tłuszcz borsuka – ma silne właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne. Więcej niż dwa wieki, ten materiał został użyty, jak i leków na kaszel, jak i profilaktyczne. Korzyści obserwowane także w przypadku takich poważnych chorób, takich jak gruźlica, zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli.

load...

Ale, niestety, w dzisiejszych czasach niewiele osób uciekać się do takich metod leczenia. Coraz częściej dajemy pierwszeństwo drogich leków, które również skutecznie zwalczać takie choroby. Jednak zapominają o tym, że takie środki chemiczne nie tylko leczy, ale również szkodliwe dla naszego zdrowia.

Jak szybko pozbyć się kaszlu

Ludzie od dawna wiadomo, jak szybko i dobrze, by dręczyć tłuszczu kaszel. Jest to przydatne w każdym wieku, a więc zaleca się, aby dać zimno przez dorosłych i dzieci. Jest pełen witamin, mikro- i makroelementów potrzebnych nasz osłabiony niezdrowej diety i biedne ciało środowiska. Badger tłuszczu zwiększa odporność na mechanizmy ochronne. Dlatego warto wziąć ludzi, którzy zawsze są chorzy.

Zwykle substancja ta jest stosowana w połączeniu z silnie działającymi lekami. W przypadku chorób, które towarzyszy silny kaszel (zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, gruźlica płuc), tłuszcz zmaga się z procesami zapalnymi. W niektórych przypadkach pozwala na przezwyciężenie kaszlu latach palenia, jak również właściwości zmiękczających. Ciężka choroba (zapalenie płuc, gruźlica) wymagają leczenia przez miesiąc. Po pierwszym cyklu leczenia tłuszczu borsuka jest przerwa na dwa tygodnie. Następnie, drugi podobny przebieg.

load...

Szczerze mówiąc, tłuszcz borsuka (czy borsuk, pies, ryby, etc.) nie są przyjemne w smaku. Dlatego nie wszystkie płci pięknej można pokonać siebie i jeść przynajmniej łyżkę tej użytecznej substancji. Niektórzy nawet odruch wymiotny wyzwala. Ale zawsze jest jakieś wyjście. Na przykład, można od razu pić Badger tłuszczu dużą ilością płynu. I lepiej nie brać czystej wody i wywar z ziół i owoców. Przerywa i smaku i ma korzystny wpływ na organizm. Do tych celów może mieć różę lub ziele dziurawca.

Przechytrzyć siebie mogą dręczyć tłuszczu zmieszaniu z miodem lub dżemem (w proporcji 3: 1). Jednakże, należy wcześniej sprawdzić, czy masz alergię na jeden ze składników. I staram się nie brać gęsty dżem, jak nie będzie bardzo miło go jeść. Wybierz suplementy z kwasami (np, porzeczki).

Wynika z tego, że możliwe jest również otrzymanie następujących naczynie jest bardzo smaczne. Badger tłuszczu IR w ilości 40 gramów i 100 gramów masła topi się w łaźni parowej, wymieszać, dodać czekoladę i 30 g kakao. Wynikiem jest mieszanina czekolady leku, które mogą być rozłożone na bułki.

Leczenie tłuszczu borsuka w domu

Należy pamiętać, że korzyści z tłuszczu borsuka jest tylko wtedy, gdy go używać regularnie, a nie raz na sześć miesięcy. Tak, to odbywa się trzy razy dziennie (pół godziny przed jedzeniem). Po paru tygodniach można przełączyć się na odbiór podwójnego zapisu. Pamiętaj, że to narzędzie jest używane tylko na pusty żołądek.

  • Tłuszcz Leczenie zapalenia oskrzeli

Zapalenie oskrzeli – bardzo poważna choroba, która nieleczona może prowadzić do astmy oskrzelowej i płuc. W tym przypadku, między innymi, stosowanie zaleca tłuszcz borsuka, zarówno wewnętrznie, jak i jako maść. Nawiasem mówiąc, po pocierając plecy i klatkę piersiową pacjenta należy starannie owinąć aby utrzymać go ciepło.

  • Leczenie gruźlicy smaru

Ludzie wierzą, że tłuszcz borsuka – jeden z najlepszych sposobów walki z gruźlicą. Fakt, że wcześniej cierpiał z tego ludu, który jest niedożywionych. Wyczerpany organizm po prostu nie mógł poradzić sobie z tą plagą i karmić chore owoce, mięso i warzywa może nie wszyscy. Dotyczyło to niedrogie i skuteczne środki wszędzie (nawet w leczeniu chorób skóry).

Oczywiście, nie wyglądają na wyleczenie przy pomocy tylko jednego tłuszczu borsuka. Zastosować można jako pomoc, a nie więcej. Więc, wymieszać w garnku szkliwa 1,5 łyżki tłuszczu zwierzęcia, 1 łyżka miele w mieszalniku lub maszynce do mielenia mięsa aloesu, 2 łyżeczki kakao, 1 łyżeczka brandy. Take raz dziennie (rano lub wieczorem – do wyboru).

Badger tłuszczu: zasady i środki ostrożności

Obecnie, napoje niekoniecznie nieprzyjemny zapach i smak tłuszczu wagi można kupić w kapsułkach żelatynowych. Użyj go jako tak zwanych suplementów dla odżywcze diety (ważne dla osób dorosłych i dzieci powyżej 11 lat). Byłyby wymagane recepty w aptekach. Ponadto tłuszcz borsuka jest ważną częścią jakiegoś uzdrawiającej maści, balsamy i kaszel ocieplenia rastirok.

Produkt naturalny, bez żadnego leczenia można kupić od myśliwych. Uwaga: to nie jest przechowywany przez dłuższy czas, a także szybko zepsute przez światło słoneczne, obróbki cieplnej (ogrzewania i chłodzenia), więc jego cena jest niska. Ale efekt terapeutyczny, w szczególności w porównaniu do środków syntetycznych, bardzo znaczące.

Jak wspomniano powyżej, w leczeniu zapalenia oskrzeli tłuszczu borsuczego jest również stosowany do ucierania i spręża. Jeśli zrobisz poprawnie wszystkie procedury, można uniknąć nasilenie choroby. Nawiasem mówiąc, ten naturalny produkt ma silne właściwości antybakteryjne. Dlatego też, jeśli jeden z członków rodziny cierpi na gruźlicę, nie można zrobić bez tłuszczu.

Zawartość substancji czynnej w roztopionym tłuszczu borsuka niepowtarzalnym. Borsuki, a także kilka innych mieszkańców lasu, hibernacja, wstępnie obsady wszystkich niezbędnych witamin kompleksu. W tym rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i E, jak również rozpuszczalnych w wodzie witamin z grupy B. Ponadto, ich tłuszczu jest bardzo duża liczba użytecznych pierwiastków śladowych i kwasów organicznych.

U ludzi, w pełni przyswajalny tłuszcz i zazwyczaj nie ma skutków ubocznych. To odróżnia go od wielu sztucznych leków na kaszel i środków przeciwzapalnych. Stosowanie tłuszczu borsuczego prowadzi do poprawy krwi, poprawy jakości metabolizmu białka poprawienia właściwości ochronne w systemie immunologicznym. Modne suplementy diety nie mają nawet ułamka przydatnych właściwości tego naturalnego daru.

Ale nie traktują tylko jeden tłuszcz borsuka, rezygnując z nowoczesnych leków. W przeciwnym razie może to prowadzić do tragicznych skutków, łącznie ze śmiercią. Ponadto, należy pamiętać, aby skontaktować się z lekarzem, czy można połączyć ten produkt z wami wyznaczonych narkotyków.

Jak wybrać i przechowywać tłuszcz borsuka

W rzeczywistości, tłuszcz, sprzedawane w aptekach, nie mogą zawierać żadnych użytecznych elementów. Problem polega na tym, że niektórzy nieuczciwi producenci lub dodawać zbyt wiele dodatkowych składników (stabilizatory, barwniki, perfumy) lub przetworzyć go poprawnie. Przy zakupie pierwszą rzeczą przeczytać skład. Nie powinno być coś ekstra.

Istnieje zbyt wiele nieznanych nazwisk i elementy na opakowaniu? Należy zapytać farmaceutę, co wszystkie skróty oznaczają. Farmaceuta ma obowiązek wyjaśnić wam wszystkim i powiedzieć. A jeśli chemii za dużo i nie ma praktycznie żadnego tłuszczu borsuka, szukać innych środków. Warto też zwrócić uwagę na cenę. Zbyt tanie produkty powinny cię ostrzec. Żadna firma nie będzie ponosić straty. Zawsze należy mieć to na uwadze. Nawiasem mówiąc, to stwierdzenie odnosi się do wszystkich towarów i usług, a nie tylko z narkotykami.

Drugą rzeczą, którą musisz zrobić – aby zbadać zawartość słoika. Jeśli tłuszcz Resist wysokiej obróbce termicznej (co kategorycznie nie można zrobić!), To będzie zbyt jasny kolor żółty trujące. W takiej produkcji nie jest to, że nie ma niczego przydatne, to może także poważnie zatrute. Warto również zauważyć, że niektóre osoby są często podrabiane takich produktów. Dlatego należy zwrócić sprzedawców certyfikatów, które muszą potwierdzić jakość towarów.

Ważną rolę odgrywa tu sposób użycia tego narzędzia. Badger tłuszczu nie jest stracone z wyprzedzeniem, należy go przechowywać w chłodnym i suchym miejscu bez bezpośredniego światła słonecznego. Doskonale nadaje się do tego lodówce, w którym temperatura na ogół wynosi od 0 do 5 stopni. W takich przypadkach nie może być średnią z dwóch lat.

Przed każdym odbiorze sprawdzić, czy środek nie nie pojawił zepsute jeśli istnieje żadnych obcych smaków i dodatków, jeśli nie zmieniony kolor. Jeśli masz coś do alarmujący (gorzki smak, zapach zgnilizny), to lepiej, aby rzucić tłuszczu borsuka i kupić nowy. W przeciwnym razie, można uzyskać silne zatrucie pokarmowe.

Przeciwwskazania: Kto nie powinien pić tłuszcz borsuka

Od czasu do czasu znaleźć tłuszczu idiosyncrasy borsuka. Także to jest przeciwwskazane, jeśli masz ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby, żołądka i trzustki. W żadnym wypadku nie dają tej usługi dla dzieci i nie biorą to sami, bez konsultacji ze specjalistą. Nie angażuj się w eksperymentach z przygotowaniem maści i syropy na kaszel płci pięknej w ciąży i dał moms wrodzone. Problem polega na tym, że w takim przypadku organizm kobiety może być bardzo dziwna historia.

Uwaga: czasem dręczyć gruby, silną alergię. Dlatego też, jeśli po otrzymaniu nagle zachorował, pojawiła się wysypka ciała, skóra zaczęła swędzieć nastąpił rozstrój żołądka i stajesz poważnie chory, zatrzymać siebie. Jeśli nie można natychmiast skontaktować się z lekarzem, spróbuj jeden z leków na alergie. Również pić jak najwięcej płynów, aby usunąć żołądek i pozostałe elementy, które dostają się do krwiobiegu.

Błędy i lęki w leczeniu tłuszcz borsuka

  • Choroba zwierząt

Warto zauważyć, że dziś wielu z nas nie podejmie ryzyka tłuszcz borsuka, bo boją się zarażenia wścieklizną. Niestety, wiele zwierząt cierpi z nich. I dowiedzieć się, czy to zdrowe borsuka wykonane z tego narzędzia, nie jest możliwe. W rzeczywistości, eksperci twierdzą, że wirus nie jest zawarty w tkance tłuszczowej małych zwierząt, nawet jeśli są chore na wściekliznę.

  • Przedawkować

Niektóre płci uważają, że to, co piją w czasie na narzędziu, tym lepiej. Teraz wyobraź sobie, że, na przykład, zjadł paczkę kwasu askorbinowego zamiast 2 tabletek. Co dzieje się z tobą? To prawda, wysypka pojawia się na ciało może być złe samopoczucie. Należy również być zgodne z normą. A jeśli lekarz przepisał jedną łyżeczkę dziennie, to nie ma potrzeby eksperymentowania. Wierz mi, zanim pojawi się na półkach aptek, tłuszcz borsuka sprawdzone i przetestowane. Metodą prób i błędów zostało ustalone normy, które powinny być bezwzględnie przestrzegane.

  • Samoleczenie

Zapamiętaj raz na zawsze: jeśli nie mają wykształcenia medycznego, w żadnym wypadku nie należy umieszczać siebie lub swoich bliskich zdiagnozowana. Każdy ma tę samą chorobę może nastąpić w różny sposób. Dlatego też, bez konieczności przejść testy i pełne badanie w celu określenia, co to jest – zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc czy gruźlica – nie mogę. Nawiasem mówiąc, kaszel jest właściwe dla każdego z wyżej wymienionych chorób. Co więcej, nawet opóźnienie dwudniowa jest obarczona poważnymi konsekwencjami. W związku z tym, należy najpierw wezwać karetkę, zrobić test, zrobić test, należy skonsultować się z lekarzem. I tylko wtedy, gdy nie pozwoli, można rozpocząć przyjmowanie tłuszcz borsuka.

  • Użycie siły przez

Nie zmuszaj się do picia z tego narzędzia, jeśli jesteś chory na samo wspomnienie tego. W co dobrego nie będzie. Nie należy także zapominać, że nasz organizm nie jest przyzwyczajony do takich produktów. W związku z tym, po otrzymaniu borsuka tłuszczu może mieć ciężki żołądka, zgaga, rozstrój. Jeśli organizm jest wrażliwy na egzotycznych potraw, to nie ma potrzeby eksperymentowania.

Tak więc, jeśli używać go jako pomoc, przestrzeganie norm i zasad, które mogą wzmocnić układ odpornościowy i radzenia sobie z kaszlem. Można zastąpić tłuszcz borsuka pies, niedźwiedź, jeśli jest to pożądane. Mają dokładnie taki sam wpływ na organizm człowieka, a także, sprzedawany w niemal każdej drogerii.

load...