„Bad” środki spożywcze, które pomagają schudnąć

Zawartość

Niewiele osób może zjeść za życia zielone warzywa, gryki i niektórych ryb lub kurczaka. Tak zwane „szkodliwe” produktów otaczają nas ze wszystkich stron, a to jest coś, co często mówią, że diety nie działają. Niepowodzenie w diecie, w praktyce raczej nie jest związana z jakimiś mitycznymi zhironakopitelnymi produktów i potraw, a ze zwykłymi przejedzenia. Nieprzestrzeganie „dawkę” – to jest to, co należy się obawiać w rzeczywistości. Ale „zły” żywność – jest to bardzo niejasne kategoria, jeśli wziąć pod uwagę, jak wiele mamy wiele niepotwierdzonych teorii i samozwańczych guru na temat odżywiania.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jaja

Być może nikt prosty produkt nie spowodował taką ostrą debatę jako zwykłych jaj. Miejscowy dieta „na podstawie Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych” nadal spełnia zalecenia porzucić niefortunne omlet lub używać nie więcej niż 1 raz w tygodniu. Powód – cholesterol zawarty w żółtku. Wiele świata kulturystyki dieta opiera się tylko na „usuwaniu” żółtek. Nie trzeba dodawać, że jest to pies na błyszczące obfitej konsumpcji omega-3 i omega-6 niż niepowodzeniem kulturysta-fan zwierzęcia od żółtek. Niektórzy towarzysze udaje się wyżywić swoje zhivotinku prawie 10 sztuk dziennie. Nie wiadomo, jak przejadanie żółtka wpływa psy różnych ras, ale wszyscy ludzie nie są tak dramatyczne, jak to brzmi. Ostatnie badania jednak wykazały, że jaja cholesterolu może prowadzić do tworzenia się blaszek cholesterolu. Ale połączenie umiarkowanej zawartości tłuszczu i białka bogate w białko jaja albumina doskonale wypełnia.

[Powrót do spisu treści]

Czerwone mięso

Wołowina demonizować amerykańskich kardiologów. Wpadli wówczas, że czerwone mięso jest główną przyczyną chorób narodu. Jednak, że nie jest tak dużo, naród jest „fan” czerwonego mięsa regularnie spożywają hamburgery, i to, tłuszcz Niestety, nie jedna i ta sama średnia dla sosem grilla zawiera tyle nasycony, że żadna wołowina nigdy nie marzył. I nie są to Amerykanie, jak majonez, a nawet bardziej niż mieszkańcy regionu Saratowa. Okazuje się, że mięso nie był winny, to po prostu nie wiem, jak gotować. Dla zdrowego odchudzania ciebie jest w porządku chudej wołowiny lub cielęciny. Zjeść stek, i pominąć majonez i sos.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ham

Wielu ludzi po prostu nie lubią smak produktów naturalnych. Można argumentować, długo o tym, że kiełbaski i kupaty – pierwsi wrogowie zdrowej diety, ale … co z tymi, którzy są pielęgnowane na kanapkę, i nadal nie uważa ziarna chleba z serem odpowiedni substytut? Kilka śniadaniu tygodniowo można dobrze zjeść szynkę. Wybierz najbardziej niskiej zawartości tłuszczu, i starają się monitorować zawartość soli. Niestety, oznaczało w naszym kraju nie jest obowiązkowe „punkt”, aby kontrolować, i jest zwykle dużo właśnie próbuje szynki. Nie jeść w nocy, ale nie dla mitycznych właściwości zhironabornyh, ale dlatego, że sama sól zatrzymuje wodę, a budzisz się w obliczu nieznanego chińskiego pilota.

[Powrót do spisu treści]

Makarony

Ponownie, zła reputacja makaronów, klusek, i wreszcie, włoskie sosy pasta utworzone z twarogiem i różne substytuty z supermarketu o wesołej nazwie „Thousand Islands”. W rzeczywistości, własnych makarony z mąki z pszenicy twardej durum, by tak rzec, prawie nie gorsze niż osławiony „zdrową” brązowego ryżu. Źródło węglowodanów, ze stosunkowo niskim indeksie glikemicznym. Można również mieć zwykły, albo jeśli nie chcą ryzykować, żyta lub gryki makaron, a waga nie będzie „zdobyć”. Kontroluj swoje porcje, i baw się z umiarkowaną ilością odżywcze żywności. Ale są też inne sosy, oprócz „ser” lub „wyspy”. Spróbuj domu „Marinara”, lub przynajmniej prosty ketchup bez dodatku cukru lub nawet duszone z pomidorami bazylią.

[Powrót do spisu treści]

Orzechy

Moja ulubiona pozycja. Są wysokokaloryczne! Są tłuszczu! Od nich należy zrezygnować! Czekaj, jeśli jesteś fanem wszelkiego rodzaju materii organicznej, może lepiej byłoby zrezygnować z ulubionego rafinowany dezodorowany olej roślinny, i garść pokruszonego orzechami, czosnkiem i bazylią w sos sałatkowy? Jakiekolwiek inne niż orzeszki solone i smażone – źródłem dobrych tłuszczów. Jeśli je porzucić, może zdarzyć się naprawdę złe rzeczy. Dla większości kobiet, niskotłuszczowe diety powodują cały szereg rozczarowań – bardzo niewielu ludzi jak matowa skóra, pozbawionej blasku i witalności włosy i łamliwe paznokcie. Prawie każdy kalorii w diecie, można wprowadzić 20-30 gramów orzechów, masła z orzechów lub jakości, więc cieszyć się, i tłuszcze lepiej zaoszczędzić na rafinowany bezwonny.

[Powrót do spisu treści]

Ser

Nieszczęśliwy tradycyjny produkt wielu kuchniach świata już prawie nie rozważyć głównym winowajcą otyłości. Logika licząc kalorii jest prosta – średniej sera nie więcej niż 300 100 g, a dozowanie wykorzystania sery są tylko bardzo silne woli osoby. Okazuje się, że czasem jest łatwiej „niezupełnie tam”. W rzeczywistości źródłem wapnia i białka mogą również od czasu do czasu pojawiają się na pulpicie. Najważniejsze – nie trzeć ser na wierzchu mięsa, drobiu i ryb, a nie upiec, co się dzieje. Jeść kanapki, świeże sałatki z serem, i nie bój się. Mamy przyrost masy ciała, głównie nie ze względu na dobrej jakości sera, ale z powodu wszystkich złych nawyk przyprawiania potraw pieczonych mieszaniną sera z majonezem.

[Powrót do spisu treści]

Kawa

Okresowo opublikował wyniki badań wykazujących, że kofeina nie chciał schudnąć szybciej. Ale, przepraszam, masz dużo tych wokół ciebie zobaczyć kawę z filiżanki czarnej kawy espresso i bez cukru i syropów. Zamiast tego, możemy oglądać wszystko w „Starbucks” czegoś Karmel Syrup 400 kcal na 1 porcji. Takie same lub co najmniej, aby włączyć „nieszkodliwy” kawa z czekolady z urządzenia. Lub nawet zamiatanie półkach zastępcze z kremem waniliowym i ludzi. Prosta czarna kawa w umiarkowanych ilościach nie wpływa na utratę wagi. I sprawia, że ​​życie staje się dużo bardziej komfortowo, to pomaga, nawiasem mówiąc, to dieta jest bardziej stabilny.

load...