Bad porady na temat odchudzania i fitness, pracujących

Zawartość

Mój ulubiony amerykański neologizm – Absurdistan. Więc zadzwoń do dowolnego miejsca, w którym stale nie są dziwne, paranormalne rzeczy. Ostatnio moja osobista Absurdistan jest wręcz w żadnym czasopiśmie błyszczący, pozycjonuje się jako źródło informacji oraz fitness i utrata masy ciała. W sierpniu masowo zaleca się jeść prawie kilogram owoców, a we wrześniu – siedzieć na diecie niskowęglowodanowej. Majowe wydanie słynnego magazynu promuje trening funkcjonalny i sierpnia – to klasyczny trening dzielony, a nawet dla systemu super-powolna. Co powiedzieć o rodzaju „diety, utrata masy ciała, wszyscy wszystkim io wolnym worek nasion dla” gazet. Niech sam plan czekolady i cukierki diety i treningu nieśmiertelnego „100 brzuszków”, i mówić o tych rad, że nikt przy zdrowych zmysłach nie dałby dietetyk jego klienta, a jednak działają, aw niektórych miejscach nawet naukowo uzasadnione.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jedna wskazówka – brak podjadanie

Większość ludzi, którzy studiowali dietetyki na uniwersytecie lub w centrum kursów Kałasznikowa będzie grajcie do jedzenia. Tymczasem w trudnej rzeczywistości ich prawa do jedzenia tylko nałogowy fanów treningu siłowego. Wszyscy na przekąskę zrozumieć coś, co nie jest zbyt zdrowe i niskokaloryczne – osławionego bary muesli, czekolada białka z cukrem i przeszklonej nepoymi-orehi.A niż niektórzy ludzie potrafią zjeść pełny obiad w kalorie i „przekąskę”, aby zadzwonić. Dlatego rodniki z diety zaleca się zrezygnować przekąski. Badania kliniczne tego szczególnego podejścia nie zostanie przeprowadzona, ale dobry i raczej naukowa metoda może służyć jako ilustracja wyników dr Leo Hazan. Ten lekarz przepisuje swoim pacjentom srednekaloriynuyu dieta wysokotłuszczowa pod jednym warunkiem – musi być ściśle co 5 godzin i nie więcej.

Możliwych korzyści : nie będzie przeciążać trzustkę, twoje komórki stają się bardziej odporne na działanie insuliny, a tym samym zmniejszyć i apetyt, a ryzyko cukrzycy. I, oczywiście, łatwiej będzie przetrwać pośród zwolenników trzech posiłków dziennie.

[Powrót do spisu treści]

Rada druga – do zastąpienia Pierwsze śniadanie łyżkę oleju lnianego

Tak, niektóre z nich mogą wydawać się, że jest to obrzydliwe. Olej lniany – nie najbardziej smaczne napój na świecie, ale 1 łyżka coś jakoś wytrzymać. Najważniejsze – nie piję kawę, a nie szklankę wody. Wszelkie gorące napoje i posiłki – ściśle 1 godzinę po oleju. Ale w rzeczywistości, można również zrobić „wymianę cieczy posiłek” na kilka godzin, a swoje ciało, ale otrzyma znaczną ilość kwasów omega-trzech tłuszczów. Nawiasem mówiąc, olej lniany faktycznie zmniejsza apetyt, co klinicznie udowodniono M. Ingmar. Spróbuj to kosztuje, aby ci, którzy nie mogą jeść rano, ale doskonale przejadać bułki godzin, jak w 11.

load...

Możliwych korzyści : oprócz zmniejszenie apetytu – poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci, normalizacja stolca i regularne cykle miesiączkowe.

[Powrót do spisu treści]

Wskazówka trzecia – używać 10 minutowy trening

Człowiek z klasycznego treningu fitness pewno wkręcić coś o „cierpieniu nonsens” i „niezdolność do zarządzania czasem.” W rzeczywistości desyatiminutki są różne. Para Superintensive przedziały tygodniu pomogą zadbać o kondycję, a nawet uniknąć stresu i przejadania się, jeśli ćwiczysz regularnie i już zmęczony iść na siłownię. Badania kliniczne są tak liczne, że dam przykład nie do końca naukowym. Go-ka do dowolnego bodirokerov stronie i rozkoszować modeli. Tak, czasami użyć 10-minutowy trening, i znajdują się w takiej formie, jak się tam zobaczyć.

Możliwych korzyści : Rozwój moshnosti, przyspiesza przemianę materii, przezwyciężanie rutyny szkolenia, gwałtowny spadek wielkości – te treningi są najlepsze „nalał wody”.

[Powrót do spisu treści]

Wskazówka Four – jeść jeden codziennie

Być może dietetycy otwarty sezon polowań na mnie, ale 24-godzin na czczo – najbardziej przydatna stresu dla większości zdrowe, ale przejadać organizmów, które działa lepiej niż większość popularnych dni na czczo w niesmacznych produktów. W żadnym wypadku nie sprawiają, że dieta – jeden posiłek praktyka jeden raz w tygodniu, w dzień wolny od treningu, tuż za „boot” w ciągu dnia, kiedy pozwolić sobie traktuje i odejście od diety. Na śniadanie jemy coś jak owsianka lub chleb z dowolnego źródła białka, bogate w błonnik i wielki sałatki, a resztę dnia – pić ciepłą wodę, aby przyspieszyć trawienie i wspierać żołądek. Zalecaną metodą jest nie tylko dla osób z wszelkimi zaburzeniami odżywiania. W nich, mógłby wywołać awarię.

Możliwych korzyści : uczysz się „prawdziwy głód” w twarz i przestać podjadanie „bez powodu”. Reszta GI nadmiernych ilości jedzenia, jeśli pozostałe dni jesteś do przejadania się. Nie trzeba dławić coś niezbyt smaczne, a dzień zakończenia zostanie utrzymana. Przydatne krótkie stres przyspiesza metabolizm.

[Powrót do spisu treści]

Wskazówka Five – zjeść deser na śniadanie

To stwierdzenie jest bardzo popularne w naszym kraju, dzięki minus 60, a jej uroczo autora. A Israel Institute of Nutrition, naukowcy udowodnili swoją skuteczność klinicznie. W badanej grupie leczonej małą deser na śniadanie z dania głównego, liczba tych, którzy chcą do przejadania się i suplementy była znacząco niższa niż wśród tych, którzy jedli konwencjonalnej diety na śniadanie, i otrzymał taką samą ilość kalorii jak wentylatory i ciast. Główna zasada – deser nie powinna być jedynym danie, zwłaszcza jeśli mają podwyższony poziom cukru we krwi i już nastąpił wzrost apetytu po nadmiernym spożyciu słodyczy.

Możliwych korzyści : odmówić maniakalne przywiązanie do deserów. Po tym wszystkim, nie chcesz fakt, że można jeść regularnie każdego ranka, prawda?

Czy używać „złe rady” – twoja sprawa. Należy jednak pamiętać, że większość z nich działa pod warunkiem, że twoje życie jako całość spełnia kanonów HLS – ćwiczysz regularnie, wykonaj dietę i jeść tylko naturalne pokarmy, nie nadużywają alkoholu, nie narażać się na długotrwały stres i spróbować zbudować ich życie tak, że jedzenie nie było jedyną przyjemnością w nim.

load...