Babydoll: wybór zdjęć i wideo sklepu

Babydoll – nie jest to prosta sukienka. I pełne odzieży może być wywołana z bardzo dużym odcinku. Oczywiście, może to wyglądać i jak wygodne szata, ale jego głównym celem i wartość leży w uroczej koronki pokuszenie, nie tak wiele do ukrycia, podkreślając, jak wszystkie kobiece wdzięki, wysyłanie podpowiedzi ulubionymi wymowne i dokonując jego serce bije szybciej. Erotyczny, czy nie, powinna być zawsze kobiecy, lekki, elegancki i sexy.

load...

Zawartość:

Babydoll wideo Katalog

Fascynujące koronkowy uwodzenie

Różnorodność krajowych odzieży damskiej, którego historia sięga XVI wieku. Jeden pojawił się w damskiej szatni z czyjegoś lekką rękę, od razu przyszedł do smaku panie, podburzyli silny połowa ludzkości i szybko nabyte kultowy status. Pomimo wszystkich feministycznych trendów, po raz pierwszy na sobie negliż wiele wieków temu, a kobieta nie chciała zrezygnować Uwodzicielska rzeczy. Czysta logika i mądrość samice bez wątpienia! Pytanie nie brzmi: kupić czy nie kupić? Sprzedam! Problem może wystąpić tylko z wyboru. Dziś jest tak szeroki, bogaty i różnorodny, wystarczy spojrzeć na pierwsze: przezroczyste i półprzezroczyste, długie i krótkie, a la gejsza a la księżniczka, luksusowe i wciągająca, gładki i delikatny, romantyczny i szczery, skromny i zalotne, odważny i zabawny, powściągliwy i ultraseksualnye, pastelowe i kolorowe … ale wybór musi również być w stanie i tak, odgadnąć tajemne pragnienia ukochanej osoby, nie należy zapominać, że głównym celem peignoir nie tylko pozwalają kobiecie poczuć się jak efektowne bogini i „złośliwiec” oraz uwieść przedmiot swej miłości.

load...

0.

Z buduaru do herbaty czystego seksu

5. Uważa się, że pierwsze peleryny pojawiła się w Wenecji, gdzie były one nazywane „Roquette”. Ale słowo „szata”, jak można się domyślać przez dźwięk, pochodzenia francuskiego. Utworzono go od czasownika „peigner” – czesanie włosów. To nie jest to sprzeczne z pierwotną funkcję wyrobu odzieży jako sukni rano do makijażu i zabiegów higienicznych, zatrudnienie i pracach domowych recepcji. Tak, dziś prawie nikt nie przyszłoby do głowy, aby spotkać się z nim w gości, aw tamtych czasach dla dżentelmena dzielnego uznano za wielki zaszczyt dostać się do buduaru do pięknej pani ubrana w uwodzicielskiej koronki porannym stroju. Oczywiście, w miarę upływu czasu peignoir uległa istotnym zmianom, stając się znacznie bardziej szczere i intymne. To nie jest przeznaczony dla wścibskich oczu, ale tylko dla dwóch osób. Dziś jest przedmiotem pokusy, skuteczną bronią w arsenale umiejętne uwodziciela, pozwala kobietom zrozumieć nowe aspekty swojej zmysłowości, czuć się pożądane, aby stworzyć odpowiednią atmosferę intymności. Efemeryczne sukni koronki, kunsztownie obejmujący ciało kobiety, mężczyzna podnieca wyobraźnię, przygotowując grunt dla człowieka, czasami więcej nagiego ciała, powodując fantazjować dorisovyvat i … pożądanie.

Sin uwielbiam wyrafinowane Bielizna i stroje nie tylko urzekające śmiertelników, ale gwiazdy. Więc Madonna lubi chodzić w odprężającej atmosferze domu w sukienkach chińskiego jedwabiu i Jennifer Lopez delektować się ekskluzywne ubrania projektantów, które kosztują tysiące dolarów. Wydaje się, że warto! Peignoir Marilyn Monroe, najbardziej znany blond XX wieku, w którym zagrała w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”, są nadal przechowywane w prywatnej kolekcji William Travita.

1.

Peignoir pani, panna młoda i żona

Początkowo suknie zostały wykonane z koronki i aksamitu. To był prawdziwy luksus dostępny tylko dla pań z wyższych sfer. Dzisiaj, to może sobie pozwolić na luksus każdej kobiety. I to jest przydatne zarówno dla początkujących jak i doświadczonych pani żoną i oblubienicy. Romantyczny ślub śnieżna szata przypomina czystości, niewinności i szczerości uczuć, mają swoją noc poślubną przydać, nawet jeśli każda komórka ciała badano między sobą serca.

8. 6. 5. 5.

Babydoll – doskonałym lekarstwem na nudę i monotonię życia rodzinnego, a więc w wiernych szafę i oddaną żoną to coś zbyt ostre, nie będzie zbędne. Obiecuje nowe odkrycia małżonków do siebie i dużo zabawy! Regularnie dodając do swojej kolekcji intymnych nowych modeli sexy, zawsze można być inny, tajemniczy, rodzaj „znajomy obcy”, jak za dotknięciem magicznej przemieniając się z „niewinnego anioła” w namiętnym i umiejętne bogini miłości. Z taką kobietą mężczyzna po prostu nie znudzi!

Suknie szyte nowoczesne światła, miękkie, eleganckie tkaniny: satyna, szyfon, jedwab, koronki, koronki, muślinu, woalu i cienkiej koszulce. Materiały syntetyczne są przeznaczone wyłącznie do celów kusząco uwodzicielski, gdy wiesz, że negliż nie będzie późno. Do codziennego noszenia lepiej jest dawać pierwszeństwo naturalne, przyjemne do tkanek skórnych.

Zakup kolejny oszałamiający negliż, można mieć pewność, że wzrost temperatury w sypialni, a lód zacznie się poruszać …

6. 8. 1.

Nick Levchenko

load...