Awangardowy styl moda: stworzyć wstrząsający obraz!

Styl awangardowy ubrań stworzonych przez młodych i niezwykłe, którzy są znudzeni się w ramach tradycyjnego i nowoczesnego stylu. Vanguard jest „pójściem do przodu”, czyli ktoś, kto wyprzedza modę. Taki obraz charakteryzuje się połączeniem pozornie niestosownych stylów, przedmiotów, akcesoriów, materiałów i stylów, ma niezwykłą mieszankę różnorodnych trendów mody.

load...

Ale styl awangardowy odzieży nie jest konieczne, aby umieścić na wszystko, co jest przydatny, ponieważ będzie to wyglądać śmiesznie. Twój ekstrawagancja powinien odzwierciedlać indywidualność i oryginalność, aby być dobrze przemyślany, a wszystkie elementy tego stylu szafa musi zjednoczyć jednym kierunku wzornictwo.

Kierunki awangardowe style

    Minimalizm

Stosowany jest głównie jako zwykłe materiały, monochromatycznego i jednolity kształt. Minimalistyczny właściwym, nie więcej niż jeden kolor, na przykład biały, szary oraz czarny. Charakteryzuje się czyste linie proste i zarysy, co najmniej części i rysunki.

    Dekonstrukcja

Ten trend pojawił się w późnych latach 60. I charakteryzuje się zniszczeniem staroświeckich tradycji klasycznych wzorów i rozmiarów odzieży. Co należy lubią być w konflikcie ze sobą, więc ten obraz zawsze wygląda szokujące i produkcji w toku, uzupełnione zastrochennymi seamy, offset spinaczami i ostre krawędzie.

load...

    Konceptualizm

To taki ubiór, który jest zaprojektowany, aby nie nosić, ale przez wzgląd na samorealizacji konkretnego projektanta, który ucieleśnia zbiór jego koncepcji, idei. Takie rzeczy mogą być wykonane z niemal wszystkiego, na przykład elementów, celofanu, papieru, metalu i tworzyw sztucznych.

Załóż awangardowy wizerunek

Tutaj nie ma zakaz lub ograniczenie, więc styl awangardowy tej sukni daje szeroki wybór i miejsca na eksperymenty. Zwykła rzecz może również przekształcić się szokujące, jeśli uczynić je z niezwykłym materiałem, na przykład kurtka wykonana z organzy, top i szorty aksamitne futro. W tym przypadku cała uwaga będzie skupiona na tkaninie, z której wykonana jest odzież, a nie jego styl.

Wygląda bardzo imponujące połączenie różnych faktur tkanin w jedno: bawełny i aksamitu, futer i koronek, a może nawet z tkanin ceratą lub po prostu ulgi i gładkie, matowe i błyszczące, metalicznej powierzchni – to wszystko zależy od twojej wyobraźni. Można nawet użyć zupełnie innych materiałów, które nie są przeznaczone do odzieży, takich jak arkusz gumy, tutaj dodamy akcesoria z korkami lub płyt metalowych.

  • Projektanci powinni wybierać rzeczy z abstrakcyjnych obrazów, haftów, grafiki, nietypowych kształtach i asymetrycznym kroju. Może to być płaszcz z obszernych ramiona stać kołnierz, a jego krawędzie są w różnych długościach. Dla stylu awangardy kolorze sukni i szerokiej gamy spódnice na tusz, uzupełnione frędzle, śruby i inne elementy dekoracyjne. Oznacza to, że nietypowa i oryginalna forma rzeczy, tym lepiej, najważniejsze – nie przesadzaj.
  • Sukienki w tym stylu można nazwać najbardziej interesująca część garderoby. Ten strój można łączyć różne ozdoby i zaskoczyć najbardziej ekstremalne formy. Na przykład, ogromny łuk w pasie, wiele masywnych części w klatce piersiowej, ramionach i biodrach – wszystkich charakterystycznych cech awangardowej sukni.
  • Awangardowej mody, a przede wszystkim opiera się na kontrastach – to podstawa każdego skandaliczne strój. Start z kombinacji czarny, szary i biały i rozcieńczyć wszystkie te soczyste plamy żółty, pomarańczowy, różowy, niebieski i zielony. Najważniejsze – aby uniknąć zbyt kolorowe kombinacje, które będą zakłócać swój styl i osobowość.
  • Wybierać ubrania z masywny, przyciągając uwagę dekoracje: plastikowe przyciski, aplikacjami, blach lub piorun, z kontrastującymi wstawkami i haftów. Jako uzupełnienie akcesoriów zmieścić wszystkie te same masywne bransolety wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu.

Najlepszym rozwiązaniem rozważyć uzupełniające buty buty lub buty z obcasami lub kręcone maksymalnej pierwotnego kształtu. Najlepszym przykładem jest model przedstawiony w kolekcji Pierre Cardin, Alexander McQueen, John Galliano.

Podsumowując należy stwierdzić, że w modzie, jak we wszystkim innym, powinni wiedzieć, kiedy przestać. I nie ważne jak paradoksalne może wydawać, ale styl awangardowy strój, zdjęcie które można zobaczyć poniżej, i nie powinny tworzyć efekt papugą lub straszak.

load...