Atrakcje w Londynie

Zawartość:

Londyn – jedyne i niepowtarzalne, wspaniałe i niezachwiana. Jeśli kraj może zmienić swoje granice, a nawet zniknąć z powierzchni ziemi, to miasto będzie pozostać na zawsze. Londyn, który ma ponad 2000 lat, obserwując potęgi Imperium Rzymskiego i inwazji Wikingów, którzy widzieli panowania dynastii Tudorów i Stuartów, ma bogatą historię, wśród innych stolicach świata. Skupia się pod jego przywództwem nie tylko w Anglii, ale także reszta Wielkiej Brytanii. Z jednej strony jest to konserwatywne City, jak również wszystkie stare i dobre Anglia. Ale jeśli spojrzeć z innego punktu widzenia, jest to bardzo nowoczesne, tętniące życiem metropolii i pogodny. Unikalna tożsamość Londynie wyrażone w starożytnej architektury, zabytków, tradycji, stylu, a nawet w obecnym kierunku królowej angielskiej, uwielbiane przez większość Brytyjczyków. W skrócie, to miasto ma coś pochwalić i pokazać, że każdy, kto chce, czy to zwykły turysta, biznesmen lub zaawansowanych Trening badacz historii. Oraz atrakcji Londynu – jest na ogół osobny wątek.

load...

Big Ben – symbol Anglii

Jest to zgodne z prawem, jeśli zaczniemy z symbolem Wielkiej Brytanii, który od dawna znakiem rozpoznawczym miasta. Big Ben – tak zwana wieża zegarowa i dzwony, wybudowany w Pałacu Westminster w 1858 roku. Wysokość wieży wynosi 96 metrów, ale można tylko iść w górę wąskie spiralne schody. Ale rośnie, widać ogromny dzwon średnicy prawie trzech metrów i wysokości dwóch metrów. Po pierwsze, jest to dzwonek i został nazwany Big Ben, a następnie – w trakcie historii tej nazwy dostarczonej na miano cała wieża. Przed hit pierwszej nuty drugą godzinę, główny dzwon i dużą grupę dzwony gongu wybić słowa – „Dzięki tej godzinie Pan mnie chronić, a Jego moc nie będzie z powrotem w dół do nikogo.”

Do produkcji słynnego zegara, które zdobią ten budynek, brytyjski parlament podchodzić bardzo ostrożnie. Parlamentarzyści postanowili stworzyć zegara z doskonałą dokładnością do sekundy, a pan, który stworzył zegar, było to możliwe. Oczywiście, Big Ben ma błąd w 1,5 sekundy na dzień, ale ten został rozwiązany w oryginalny sposób. W pewnych okresach w ciężkim zegara wahadłowego umieścić monety o nominale jednego grosza, a następnie, w razie potrzeby usunąć. Więc uważaj Big – Ben zniechęcić aktualny czas. Wszystkie Londyńczycy sprawdzić swoje zegarki z dźwiękiem dzwonów zegara głównego kapitału, a ich walka brzmi w powietrzu na całym świecie za pośrednictwem radia Bi-Bi-Si. Wszystkie cztery zegara patrząc w różnych kierunkach świata, alarmując o dokładnym czasie. Na dole znajduje się napis pod każdym tarczy: „Boże, chroń naszą królową Wiktorię!”.

Niestety turyści, tylko personel mógł dostać się do środka Big Ben. Każdy może cieszyć się na wieżę tylko z zewnątrz, ale idź w pobliżu Big Ben, poczuć otaczającą atmosferę i każdy może. To arcydzieło architektury i inżynierii jest wymieniony w katalogu Światowego Dziedzictwa.


Wieża

Atrakcje w Londynie m.in. Słynny Tower of London – twierdza zbudowana w XI wieku przez Wilhelma Zdobywcę na północnym brzegu Tamizy. To jest wielki, potężny kompleks obronny składający się z pałacu, murów twierdzy, więzieniach i magazynie arsenale. Wcześniej wieża mogła pomieścić przechowywać mięty królewskie skarby, ogromny obserwatorium, a nawet zoo. Cała historia Brytanii koncentruje się w wieży. Wilhelm martwić o ochronie London, zamówionej wznoszenie ścian do 30 metrów wysokości i grubości 5 metrów. Następnie król Ryszard Lwie Serce zbudowany jeszcze kilka wież, a następnie różne królowie rozszerzony i dokończyć budowę twierdzy.

load...

Kto nie był przetrzymywany w tym słynnym więzieniu! To languished królów Anglii, Szkocji i Francji, a także osobistości i słynne postacie historyczne. Angielski król Henryk VIII wydane przez twierdzy więziennej prawie etapy ich żon, którzy nie byli w stanie dać mu potomka. Ten sam monarcha zaczął mięty srebrnych monet zniszczone kościoły i klasztory. Wszystkie pieniądze był w produkcji mięty twierdzy, również tutaj przechowywane ważnych rządowych i prawnych dokumentów. Pokój Armory, który służył jako magazyn dla królewskich ramion, ukrywając wiele historycznych tajemnic i królewski skarbiec trzyma kosztowności, które nadal używają Royals. Dziś Tower – jest to ogromne muzeum, które przechodzi przez ogromną liczbę zwiedzających i różnych wycieczek.

Tower bridge

Należy zauważyć, kolejny symbol Londynu – Tower Bridge. Znajduje się w pobliżu twierdzy powyżej, stąd odpowiedniej nazwy. Jego wizerunek jest znany wielu, którzy kiedyś widział obrazki lub zdjęcia do brytyjskiej stolicy. Trudno zapomnieć dwa majestatyczne gotyckie wieże połączone pieszego obejmuje górny i dolny z an_2em zwodzonym. Jeśli weźmiemy pod uwagę Tower Bridge w nocy, nocne niebo można zobaczyć imponującą wielki spektakl. Specjalny system oświetlenia an_2u wygląda tajemniczy i majestatyczny.


Pałac Buckingham

Pałac Buckingham jest kolejnym orientacyjny Londyn. Ten niezwykły budynek jest oficjalną rezydencją dworze królowej angielskiej. Tu mieszka i wykonuje swoje obowiązki w rodzinie królewskiej. Angielski król Jerzy III kupił ten pałac z spadkobiercy księcia Buckingham w XVIII wieku, a dodawane do różnych budynków. W szczególności, zbudował piękną bibliotekę królewską, która zawiera najbardziej cenny zbiór książek. Wewnątrz pałacu znajduje się elegancka galeria sztuki, wykazuje wiele z nich to prawdziwe arcydzieła sztuki światowej. Następnie, Buckingham Palace stał się znany jako „Królowa Domu”. Na placu przed pałacem stoi pomnik królowej Wiktorii, to podczas jej panowania, pojęcie „Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.”

Projektowanie wnętrz i dekoracji wszystkich 775 salach pałacu odpowiadają jego status królewskiej. Pokoje i korytarze jest chiński, francuski i oczywiście angielski wyrafinowane meble. I o słynnych ogrodach Buckingham legendarnym. Wszystko to luksus i piękno można podziwiać, gdy sezon aksamitu Queen Elizabeth opuszcza klasztor na dwa miesiące (sierpień – wrzesień). W tym okresie, pokoje państwowe mogą pomieścić turystów i odwiedzających.

Muzeum Brytyjskie

W mieście takim jak Londyn, ogromnej liczby muzeów. Aby dokładnie zbadać wszystkie potrzebują więcej niż jeden miesiąc, a nawet rok. Dlatego wśród atrakcji Londynu należy wymienić przede wszystkim British Museum – główne repozytorium historii starożytnego świata, została założona w 1753 roku. Muzeum zawiera ponad siedem milionów pozycji na różne tematy. Te obrazy, rzeźby, monety, ryciny, zbroje, bronie, starożytnych i średniowiecznych książek i rękopisów. Tutaj przechowywane są wartości starożytnej egipskiej, rzymskiej i greckiej kulturze antyku. Wstęp do muzeum jest bezpłatny, z wyjątkiem niektórych podróżujących wystaw. Jeśli chcesz przekazać do treści muzeum, można znaleźć specjalne pudełka na datki. Jeśli Twoja hojność przekroczy sto funtów, otrzymasz certyfikat honorowy członek British Museum, ze wszystkimi towarzyszącymi uprawnieniami.


Westminster Abbey

Westminster Abbey – arcydzieło architektury gotyckiej. To miejsce jest święte dla całego narodu brytyjskiego. Wiele postaci historycznych związanych z Abbey. Tam byli koronowani i wziął moc większości angielskich monarchów. Pierwszy rekord, który jest przechowywany tutaj, zawiera informacje na temat koronacji Wilhelma Zdobywcy. Wiele królowie i poeci są pochowany w opactwie. Corner Poetów znalazł spoczynku Karola Dickensa, Samuel Johnson, Tennyson i innych.

Muzeum Madame Tussauds

Mapa londyńskich zabytków Pamiętaj, aby skierować Cię do muzeum figur woskowych Madame Tussauds. To muzeum zawiera ponad 400 eksponatów gwiazd woskowych. Tutaj, „na żywo” królowie i członkowie ich rodzin, światowej sławy polityków, sportowców, aktorów, a nawet fikcyjne personazhi.Nedaleko od Madame Tussauds London Planetarium jest jednym z największych na świecie. Gdzie można kontemplować odległej galaktyki i cieszyć się wirtualną podróż po przestrzeniach wszechświata.

Piętrowy autobus – „Dabldeker” – prawdopodobnie pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy każdemu, kto poprosił o atrakcji Londynu. Rzeczywiście, jego widok dzieciństwa zna do każdego polskiego ucznia. Kto z nas nie przyszłoby do głowy jeździć na brytyjskiej stolicy na drugim piętrze w autobusie? Jest istotnym elementem ulicach Londynu, a cała kultura Albion.

Słynne brytyjskie puby

Będąc w Londynie, należy zapoznać się z najczęściej angielski pub. Jeśli byłeś w Londynie i udał się tam, uważają, że odwiedził na próżno w stolicy Wielkiej Brytanii. Pub – klasyczny kultura pub. Główny posiłek tutaj, oczywiście, piwo lub angielskie piwo. To może być przyprawiony z truskawek, czosnku, lub coś innego smaczne. Drewniane wnętrze, TV, niskie sufity stworzyć atmosferę domu, gdzie można dostać razem do oglądania piłki nożnej lub porozmawiać od serca do serca. Ogólnie rzecz biorąc, w Londynie ogromna różnorodność picia i rozrywki, a jeśli puby tradycyjnie zamyka wcześnie, wciąż jest w mieście aż do rana panuje hulaszcze w klubach i restauracjach. W Londynie, można wybrać restaurację na każdy gust, począwszy od luksusowych restauracji w stylu renesansowym, a kończąc na wyposażenie klubów techniki.

Krótko o wszystkich znanych miejsc w Londynie powiedzieć, że jest to niemożliwe, to musi napisać podręcznik kilku tomach. Co więcej, ta metropolia stale rośnie i ewoluuje. Odwiedź Londyn – jego atrakcji są tak zróżnicowane, że będziesz miał dużo czasu, aby rozmontować zdjęcia kółko podziwiania tego wspaniałego miasta.

load...