Atrakcje w Florencji

Florencja i renesansu. Te dwa nazwiska są ściśle ze sobą powiązane – są praktycznie nierozłączne. Gdzie każdy zakątek skrywa tajemnice renesansu, wciąż czuć ducha zwycięstwo – zwycięstwo nad średniowiecza! Miasto pracował wielkich ludzi, którzy doprowadziły świat nowych odkryć, który stworzył nieśmiertelne dzieła sztuki, które pokazywały ludziom świat piękna!

load...

W tym City na żywo, budować i umrzeć Alberti Machiavelli Michelangelo i Galileo. Jest kolebką Dante Alighieri – założyciel włoskiego języka i poezji, a wiele miejsc w Florencja związane z tym wielkim człowiekiem!

Teraz nie jesteśmy zaskoczeni, że słynny francuski pisarz Stendhal, po przybyciu we Florencji doświadczył „szoku kulturowego”. I po wiele więcej turystów doświadczonych i przeżywają szok, starając się poznać wspaniałość Florencja – miasto renesansu.

Przez wieki, Florencja nie stracić swój kształt. Miasto jest fascynująca dla swoich kościołów, pałaców i średniowiecznych uliczek cicho.

Od czego zacząć – Galeria Uffizi

Jakkolwiek paradoksalnie to zabrzmi – to majestatyczne miasto nie jest duże rozmiary. Weźmy Atrakcje Florencja godne czasu i nie pozostają w długu, odsłaniając wam tajemnice nowych narodzin świata!

load...

Galeria Uffizi – najzdolniejszych i najbardziej pamiętny symbol Florencji. Galeria połączeniu dwóch budynków: mięta, gdzie kiedyś wybite złote monety, a Kościół San Piero Skeradzho, które w tym samym czasie były Dante i Boccaccio. Tutaj można podziwiać oryginały Leonarda da Vinci i Rubensa, Tycjana, Caravaggia i Giotto i Peruzhdio. Tylko w Galerii Uffizi można zobaczyć dzieło Michała Anioła – „świętej rodziny”, a także słynne dzieła Rafaela, Fabiano i Botticellego. Taka kumulacja najlepszych dzieł sztuki, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Wczesny renesans

Palazzo Medici Riccardi – pałac, zbudowany przez znanego architekta Michelozza w odległym 1444 roku. W późniejszych latach model, powstały liczne pałace we Włoszech, struktura tej postaci stał się symbolem wczesnego rozwoju renesansu.

I budynek, a dziedziniec jest regularne czworościanu, w zagrodzie rosnącej pachnące drzewa cytrynowe. Na pierwszym piętrze pałacu został pomyślany jako symbol Nietykalność Medici – to reaktywowana z nieobrobionego kamienia. Na tym piętrze znajdują się pokoje dla służby i kuchni. Dwa górne piętra zostały wykorzystane do rodzin królewskich, jego fasada wygląda trochę bardziej miękka, jest ona wykonana z gładkich płyt.

Niestety, pałac nie jest całkowicie otwarty dla turystów, w tej chwili zajmuje dużą część władz miasta.

Innym jednym z wspaniałych pałaców Florencja – Palazzo Pitti, ma długą i ciekawą historię. Jego właściciele nie są ponownie zmieniane, a sam budynek był wielokrotnie przebudowywany. Liczne muzea działają na terenie pałacu. Palatyn Galeria, która posiada dzieła Tycjana i Rafaela, Rubensa i Velasqueza; Galeria Sztuki Współczesnej – obrazy prezentowane tutaj później włoskich artystów; Srebrny, Muzeum Kostium, a muzeum karetka – te miejsca opowie o życiu różnych epok, rocznika biżuterii pokazu, a także trenerów i wagonów-tych XIX wieku.

Świat duchowy of Florence

Najbardziej znanym budynkiem w mieście jest Katedra Florencja. Jej kopuła wznosi się nad budynkami i parków – nie możemy ignorować tego wspaniałego święte miejsce! W XIII wieku, najlepsi artyści uczestniczyli w budowie katedry i ośmioboczna kopuła jest pompowana iglicę, katedra przyniosła światową sławę. Najwyższym punktem katedry znajduje się na wysokości ponad dziewięćdziesięciu metrów, a nawet wielkiego Michelangelo stworzył maszynę, która podniósł piłkę, wieńczący kopułę.

Katedra jest po prostu ogromny, jego wymiary są olśniewające! Dziś jest czwartym co do wielkości na świecie. W uzupełnieniu do jego wielkości katedry Santa Maria del Fiore, słynne dzieła sztuki są przechowywane w nim – „Opłakiwanie” Michała Anioła i „Marii Magdaleny” Donatella.

Na pewno trzeba zobaczyć tych zabytków Florencji, a po obejrzeniu wspiąć się na taras widokowy na szczycie Duomo – oferuje wspaniały widok na całe miasto!

Kontynuując spacer po duchowych miejscach Florencji nie może być zaniedbana przez Katedra Świętego Krzyża. Podobnie jak wszystkie atrakcji miasta, wykonane kościół w stylu gotyckim, trzyma sekrety. Capella świątynia ozdobiona freskami włoskich mistrzów, przyciągają turystów z całego świata, a oni nie są sami – są tam ludzie są pochowani: Galileo, Dante, Michał Anioł. Machiavelli i innych znanych obywateli florenckich.

Jedna z najstarszych miejsc w Florencja – Bazylika San Lorenzo, kościół został konsekrowany już w roku 393. Jej obecny wygląd budynku świątyni otrzymał znacznie później, a nabyte pewne cechy romańskie.

Kościół strzeże spokoju Wielkich Książąt Toskanii – przedstawiciele rodu Medyceuszy. Marmurowa grób jest urządzony w stylu barokowym, a dwa sarkofagi są ozdobione rzeźbami, zawarta w życiu słynnego włoskiego rzeźbiarza tacca.

Zajęcia dla dzieci

Jeśli podróżujesz z dziećmi, wziąć je do wspaniałego świata kraju „Fabialandiya”. Tutaj mogą odwiedzić maga zamku, że skorzystałam z tajemniczym labiryncie snów i zobaczyć Jezioro kopalni złota, a duże, ale dobroduszny gąsienica szczęścia na własną rękę po fantastycznej jaskini mrówki żaby na morze.

Morze pozytywnych emocji dzieci zostaną dostarczone. Ponadto, tutaj można zdefiniować dziecko na jeden dzień, a jednocześnie lubi swoją opowieść, będzie wam Swoje cieszyć się, co się na spacer po najciekawszych miast we Włoszech.

Spacerując po mieście …

Koniecznie odwiedź Piazza della Signoria – oto najbardziej znanych zabytków Florencji. Palazzo Vecchio – pałac, tak jak forteca, fontanna Neptuna, zbudowany w XVI wieku, kopie słynnych rzeźb Michała Anioła i Giambologna, którego bezcenne skrypty można zobaczyć w muzeach miasta – wszystko to zostanie zapamiętany na zawsze.

Spacerując po Florencji – to nie tylko kontrola na jego atrakcji. Tutaj każdy znajdzie coś specjalnego. Zwiedzając wszystkie swoje pałace, kościoły, galerie poczujesz się jak pod prysznicem wylewa ciepłe jak świadomość piękna przenika do czubków palców, ponieważ ludzie, którzy żyli i umarli w tym mieście, które odcisnęły swoje piętno na wszystkich ulic i domów w całej ogrody i parki. A jeśli wygląda dobrze, zobaczysz – są wciąż tutaj, pozostawili niezatarty ślad w całej Florencji.

Wspaniali ludzie – wspaniałe miasto … Miasto, które na czas jego istnienia widział wiele, narodzin nowej kultury a zmiana religii, a spadek wojny, zmiany rządu i wreszcie niesamowity wzrost popularności, która nigdy nie zniknie.

Jest to niemożliwe, aby zobaczyć wszystkie zabytki Florencji w ciągu jednego dnia, trzeba tu od dłuższego czasu, a dać każdy dom, każdy zakątek miasta szczególną uwagę. Tylko wtedy wiemy, co Florence – renesansowych zabytków, które będą trwać wiecznie!

load...