Aspiryna maska: najlepsze recepty trądziku z aspiryną i miodem

Aspiryna maska ​​stale zyskuje nowych fanów. Jest równie dobry w rozwiązywaniu problemów zarówno młodej i dojrzałej skóry. Szczególnie skuteczne są pigułki na ból głowy i gorączka „pracy” w preparatach przeznaczonych dla skóry problem. Po ich uspokoić obszar zapalny wyschnie krosty i rany znikają pozostałe punkty, a twarz staje się gładka, wysokiej jakości po peelingu. Dowiedz się o szczegółach dotyczących stosowania kwasu acetylosalicylowego w kosmetykach domowych mieszanek.

load...

Zawartość:

Jak używać aspiryny dla osób

Aspiryna – jest to główny składnik aktywny żadnej maski domowych. Do tego konieczne jest, aby wybrać ramy, który byłby najbardziej odpowiedni dla Twojej skóry. Może działać jak glina, jogurtu, masła, miód, roztworów olejowych witaminy itd. D. Pp_2

Podczas takich kompozycjach, należy zwrócić uwagę na następujące wskazówki i środki ostrożności:

 • Wykorzystywane do celów kosmetycznych tylko zwykły kwas acetylosalicylowy zamiast drogich opcji w postaci rozpuszczalnych w wodzie tabletek musujących.
 • Lek ten jest łatwo przenika warstwy skóry, a nawet mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego, zanim konieczna jest procedura konsultacji z lekarzami. Pomogą one ustalić skład maski i jej częstotliwość użytkowania. W każdym przypadku nie może zostać wykonane w każdym dniu. Jest możliwe, że nie daje żadnego rezultatu, z wyjątkiem swędzenie i zaczerwienienie.
 • Zważywszy, że maska ​​aspiryna twarz nie może być wygodne, po raz pierwszy, wybierz najbardziej delikatne części minimalnego stężenia składnika aktywnego. Na przykład, bardzo miękki i łagodzące działanie na miodu skóry i jogurt.
 • Podczas pierwszych sesji nie traktują całą twarz. Smarować pierwszej kolejności najbardziej problematyczne, powodując skład dokładnie i terminowo. Idziesz wokół tych obszarów, w których nastąpiło uszkodzenie i gdzie skóra jest zbyt suche. Nie zapominaj, że masz do czynienia z kwasem, nawet słaby, ale w stanie zaszkodzić.
 • Należy wziąć pod uwagę, że metody Cud w kosmetykach po prostu nie istnieje. W tym przypadku można liczyć na usunięciu obrzęku i stanu zapalnego. Gdy jednorazowego użytku masek w efekcie aspiryny może wystąpić po 3-4 godzinach po praniu. Znaczące zmiany idą w opinii, po 4-8 zabiegów (częstotliwość nie może przekraczać dwa razy w ciągu tygodnia).

Po zapoznaniu się z zaleceniami, można wybrać recepturę maski, które pomogą Ci rozwiązać bolesny problem i poprawić ich wygląd.

load...

Preparaty kosmetyczne na trądzik

 • Na podstawie jogurt

Crush dwa aspirynę, dodać jogurt (1 łyżka stołowa. L.) i kilka kropel wody mineralnej. Mieszaninę delikatnie nałożony na skórę, i po 20-25 minutach przemywa wodą. Po zabiegu można zastosować balsam.

 • Sokiem z cytryny

Taka maska ​​Aspiryna na trądzik jest zalecany dla skóry bardzo tłustej. Dodać proszek 8 tabletek i dodać 1 kroplę soku z cytryny do niego. Otrzymaną zawiesinę nie mogą znajdować się na powierzchni przez 5-7 minut dłużej. Przygotowanie roztworu sody w ilości od 1 godz. L. Na 1 szklankę wody i przepłukać je maskę. Ona jest bardzo agresywny i dlatego nie nadaje się do skóry suchej, ale jest również przeciwwskazany w obecności rany, zadrapania, skaleczenia i świeżo wytłaczane trądziku. Po zabiegu, osoba może być umiarkowanie zwilżyć śmietanę.

 • Na glinie

Oparte. Take 1 łyżka. L. Czarny gliny i ostrożnie rozcieńczyć go wodą mineralną, aby uzyskać pastę. Wymieszać z proszkiem tabletek kwasu acetylosalicylowego (w wysokości 1 łyżka gliny – .. 1 tabletka), a następnie stosuje się do twarzy i szyi. Po 20 minutach spłukać zimną wodą gliny.

 • Mieloną kawą

Dodać mieszaninę białej gliny (2 łyżki) drobno zmielonej kawy (1 łyżeczka). Dodaj do niej proszek 4 tabletek kwasu acetylosalicylowego i zrobić miazgę (jak zużycie wody mineralnej więcej płynu). Stosuje się go na twarz z lekkich ruchów masażu, omijając okolice oczu i pozostawić na 15-20 minut. Takie Aspiryna maski przemywa się zimną wodą, a także w leczeniu dużych obszarów zapalnych i trądziku, można użyć kostek lodu.

Usuwanie śladów trądziku

 • Aspiryna miodu Maska jest wykonana z 4 rozdrobnionych tabletek, które muszą posypać 4-5 kropli wody. Otrzymaną zawiesinę miesza się z naturalnym miodem w dowolnej proporcji, tak aby Otrzymaną masę miło było umieścić na twarzy. Zbyt ciekły preparat lepiej nie robić, a jeśli masz gruby, ale stosuje się go wzdłuż linii masażu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca z czarnymi plamkami i porów. Po 10 minutach spłukać medycznych ciepłą wodą i twarz zwilżoną w razie potrzeby.
 • Jabłko pulpy (2 łyżki. L.) miesza się z jogurtu naturalnego (1 łyżka stołowa. L.) i 2 zgniecione tabletki aspiryny. Ścieka w roztworze oleju mieszaniny witamin A i E (2 krople). Jogurt może być dodana do wyniku pasty, która jest nakładana na wygodne skóry. Jego zatrzymania do 20 minut, a następnie płukano w zimnej wodzie.

Być może jakaś część z was lubił najbardziej. Podczas próby, aby pozbyć się szpecących wyprysków i zaskórników nastrój szybko, jak to możliwe. Życzymy dobrego zdrowia!

Wideo maski aspiryny receptury z

Miodu

load...