Ashley Wilkinson nauczy nas elastyczną dietę

Zawartość

Może myślisz teraz, że zawiedli nazwisko sportowca – superstar Nicole’m jeszcze Wilkins. Ale wschodząca gwiazda fitness bikini (NPC), również mają wiele do nauczenia się, by tak rzec, na całe życie, a nie na scenie. Ashley – zwłaszcza dziewcząt. Przynajmniej to jest – jednym z niewielu sportowców przygotowujących się do sceny na banalnych liczenia kalorii lub, jeśli przyjąć bardziej modną wersję nazwy – dieta IIFYM. A ona – matka dwojga dzieci, a dla obu ciąży zyskuje godnej wagi mimo zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych. Ogólnie rzecz biorąc, byłem bardzo zaskoczony przez preparat wideo o konkursach, gdzie zabawa zawodnik wchłaniane mrożony jogurt z dodatkami i dodaje sporej dozy twarogu wieczorem ziemniaków (!). I mówisz, piersi, tilapia i szparagi … Nie wiem o konkursie, nie jestem ekspertem, ale takie jest życie w sposób bardzo elastyczne podejście pomaga.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zawsze noś ze skalą

Przedkonkurencyjne wieczorem nasza bohaterka odbywa się w steykhauze. Kto nie zna – jest, w zasadzie, wiele różnych mięs z grilla, a coś w rodzaju sałatki ziemniaczanej. Więc nawet z taką kontrowersyjną żywności został osiągnięty.

Spodobał mi się pomysł – aby zważyć wagi żywności. Tak naprawdę jest to możliwe, aby zebrać różnorodne obiady i kolacje, podróże, czy się gdzieś z przyjaciółmi lub rodziną. Tak, być może, ktoś nie podoba mi się pomysł i. Ale wiesz, co się dowiedziałem, oddanie do worka raz skal? Okazuje się, że już daje lekkość, 2 w kawiarni, gdzie jeść regularnie. W sumie prawie 60 g, co rozgniewało moje wewnętrzne obrońca praw konsumentów do rdzenia. I to denerwuje wewnętrzny wysięgnik fitness – to, jak wiele włókien nie jest spożywane z warzywami myliłem?

[Powrót do spisu treści]

Nie trenować w jednym celu na rok w wiersz

Wiesz, co robią gwiazdy bikini w offseason? Nie, nie to, co myślisz … i trójbój siłowy. Przynajmniej nasza bohaterka lepsze wyniki w martwym ciągu. Który, nawiasem mówiąc, i zgodnie z jej długoterminowego celu – aby uzyskać więcej mięśni, w szczególności przedłużenie pleców i „wyciąg” pośladki.

load...

Wspólne podejście – utraty wagi przez lata – strategię niezbyt wydajne jeśli chodzi o szkolenia. A raczej – nie jest wydajne. Naprawdę myślisz, że jeśli podnieść samą wagę na tej samej liczby powtórzeń na przestrzeni lat, mięśnie jakoś dostosować i przynajmniej gdzieś rosnąć? Spójrz na tych, którzy chodzą w swoim klubie na zajęcia grupowe. Dla stałych klientów. Jest mało prawdopodobne, że pojawi się nagle biceps wybrzuszenia i zaokrąglone pośladki. Dlaczego więc, naśladując to samo w siłowni, wierzymy w przeciwnym Simulator … magii? Nie istnieje.

Nie dlatego zachęcam wszystkich do zaangażowania się w podnoszeniu ciężarów, ale na cyklu na rozwój wytrzymałości jeszcze żadna kobieta nie ucierpiała. Przynajmniej, jeśli masz odpowiednie, nie będziesz już traktować osławiony „trzeba wysuszyć przy suszeniu”.

[Powrót do spisu treści]

Zapoznaj się z nadmiaru cardio

W tym ja sam nie mógł uwierzyć, prawie dwa lata z rzędu. Ale cykle, gdy jesteś gotowy do uruchomienia, lub zrobić kilka cardio z innego powodu (ale przynajmniej realizacja konkurencji tańca, to nie ma znaczenia) nie powinno być „cykl suszenia”, czy nałożony na diety dla utraty wagi.

Przede wszystkim, kto próbuje uruchomić deficytu, wie, że firma jest … medytacyjne. Pomaga rozwijać Zen pogląd na świat, podczas gdy w oddali wyprzedzać wszystko, nawet tych, którzy prowadzą rozpoczął 10 dni temu. I „poza”, z ponad cardio w połączeniu z mocą typu 2 – MRI rodzaju okrągłego szkolenia, czy coś takiego treningu wagi podnoszącym na umiejętności, a nie na życie. A że my – nie najlepszy rodzaj treningu siłowego do utrzymania masy mięśniowej, zwłaszcza jeśli nie jest to trudne do uzyskania i szybko „odlecieć”, jest rozpocząć dopiero uruchomiony poważnie.

W przygotowaniu Ashley Wilkinson robi cardio … 2 razy w tygodniu, plus 10 minut rozgrzewkę przed każdym treningiem. Jak udało jej się schudnąć? Tylko nie przeceniać własne spożycie kalorii. Sądząc po „makro”, stanęła w kalkulatorze uczciwi 5 intensywne szkolenia, a nie jak większość odchudzanie – intensywnego treningu każdego dnia.

Nawiasem mówiąc, ten system jest uważany za intensywne ćwiczenia, które zwiększa tętno więcej niż 30 minut. Oznacza to, że a priori, biegacze muszą umieścić w rymy kalorii coś poza nim, i mieć dobry 2000 kcal w większości przypadków.

[Powrót do spisu treści]

Nie obijać się w sali cały dzień

Och, jak ja kocham zdrowia trenirovochki długo, jak 120 minut, z obowiązkowym „haka” w pół godziny długi. Tak, a potem spać, jeść i nie ruszaj się aż do wieczora. Ogólnie rzecz biorąc, każdy fizjolog sportowy powie, że optymalna długość ćwiczeń rekreacyjnych (Active Parts) dla amatora – 45 minut. Tu można dodać trochę cardio w trybie łatwego się rozgrzać i rozciągnąć do ostygnięcia. Ale zrobić dwugodzinny Sam trening ma sens tylko w malopovtorke pracuje na czystej energii. I tak, podczas treningu, właściwie jedzenia. Oznacza to, że białko pić napój węglowodanowy.

Jeśli celem jest schudnąć poprzez ćwiczenia, może chcesz, aby były krótkie i intensywne. Faktycznie, Ashley, jak większość bikini NPC sprawia 1-2 podstawowe ćwiczenia dla dużej grupy i wiele nadzbiorami do „dobivku” tej samej grupy. A najlepsze tradycje mieszają prasy i trakcję w siłowni wypracowanie z hantlami.

[Powrót do spisu treści]

Zabytki, która daje rezultaty

Wszyscy kochamy do treningu z gwiazdami ftness z kolorowych magazynów. Tyle miłości, zapominamy, jak wiele lat spędził specjalnie na siłownię, a potem udało się osiągnąć na przestrzeni lat. Ashley Wilkinson długość zatrudnienia jest stosunkowo niewielka – dopiero od 2009 roku, kiedy zaczęła się schudnąć po drugiej ciąży. Więc urzekający bardzo realistyczne podejście – szkolenia nie są wbudowane w nadziei, że przynajmniej pompa, robiąc jedną grupę mięśniową raz w tygodniu 1 „, ale jak wszyscy w czasopiśmie”, a na własnych obserwacjach.

Tak, to jest krytykowane przez All Right „day off, dzień w dół, dzień cardio.” Ogólnie rzecz biorąc, należy upewnić się, że działa dla Ciebie, i robią to przeważnie. Tu nie chodzi o szkolenie jedną grupę mięśni, a tylko jej, lub „wkuwanie” tylko jedno ćwiczenie. Z biegiem lat, zdasz sobie sprawę, że jest właśnie dla Ciebie, i będzie w stanie osiągnąć sukces. Tak, prawie żaden sposób, a nawet od czasu do czasu zjeść lody. Z syropem.

load...