Artykuły dekoracyjne wykonane z suszonej dyni dla Twojego domu

Nic więc ożywia wnętrze domu jako ozdoby dekoracyjne i słodkie drobiazgi. To dzięki nim każdego wnętrza wystygnie osobowość, staje się ciepłe i przytulne. Poprzez te ozdoby z ich rąk, dokonywania część jego duszy do wnętrza własnego domu. I to będzie to nie tylko osoba fizyczna. On będzie wyjątkowy.

load...

Dyni we wnętrzu

Wiele opcji do dekoracji domu daje dyni. Najlepiej jest zrobić rzemiosła z ozdobnym dyni. Jego kształt daje szeroki wachlarz wariantów pomysłów, które mogą nawet doprowadzić do hendmeyker nowicjuszem. Ale także zwyczajne dyni jest również całkiem możliwe do wykorzystania. Artykuły dekoracyjne wykonane z suszonej dyni otrzymał projekt bardzo wnętrze, przynosząc dom ciepły i przytulny.

Jej malarstwo – soczysty żółty lub pomarańczowy kolor wszystkich odcieniach – będzie dobrze pasować niemal każdego wnętrza, ożywiając ją i czyni dom radości. Jasne plamy koloru rękodzieła wykonane z dyni natychmiast przyciągają uwagę własną rękę, a jeśli jest to również dekoracyjny świecznik z płonącą świecą w środku, pokój będzie w specjalnym przytulny i wesoły.

Na skutek różnych kolorach na osobę każdy zna. Pomarańczowy kolor u ludzi jest związany z miękkim blasku zachodzącego słońca, ciepła i błogości. Ten kolor jest zawsze miłe dla oka i poprawia nastrój, zapewniając korzystny wpływ na osobę. Trzyma każdą osobę w dobrej kondycji. Dlatego rzemiosło dyni można wprowadzić do wnętrza niewyczerpanej energii w domu i siły.

Rzemiosło może być wykonane zarówno ze zwykłej dyni, które można następnie wykorzystać zgodnie z jego przeznaczeniem, i suszy. Jeśli jesteś zapalonym Resident Lato i jesień przyniosła do domu zbiorów dyni, to w tym sensie, z dyni, można „ożywić” – uczynić z niego przy użyciu maski, kapelusz i marker urocze kagańce. I można ozdobić gałązki dyni, szyszki ozdobne liście i gałęzie jarzębina, tworzenia dekoracyjnych kompozycji w duchu upadku. Zaangażowanie dzieci w proces twórczy. Oni naprawdę lubię tę lekcję. Oni, z drugiej strony, może pomóc wymyślić coś o takich rzeczach, bo wyobraźnia niepohamowany dzieci nie ma granic.

load...

Jeśli jesteś gotów poświęcić parę trzy dynie z ich uprawy, niektóre z nich można zrobić doskonałe rzemiosła dekoracyjne, które idealnie pasuje do wnętrza Twojego domu. Suszonej dyni można zrobić szeroką gamę dekoracyjnych rzemiosła. Arbuzów suszy się na wolnym powietrzu lub w piecu. W każdym razie nie można suszyć na baterii – to jest pomarszczony i stają się bezużyteczne dla rzemiosła.

Świecznik i wazon z dyni

Wygląda świetnie dyni świeczniki i wazony. Jest możliwość wykonania niniejszą kompozycję dekoracyjną. Po kolacji przy świecach jest takie romantyczne! A jeśli w tym samym czasie na stole jest wazon z pomarańczowym dyni z darowanych ulubione kwiaty jesieni, nastrój właśnie leci w chmurach!

Do produkcji świecznika trzeba będzie małe dynie i wazony dla może potrwać i większe. Ponadto trzeba będzie urządzić kulek o różnych rozmiarach, koraliki, koronki, wstążki i różnych innych elementów dekoracyjnych do wyboru. Trzeba także przygotować z wyprzedzeniem ozdobne dynie, suszone kwiaty, nóż, szpilki z kolorowymi głowami i wosku.

Do wytwarzania rękodzieła, wyciąć dyni szczyt, oczyścić rdzeń i pozostawić je do wyschnięcia na chwilę. Następnie duża pół dyni ozdobić sposób opowiedzenia swoją wyobraźnię. Użycie otrzymanej elementy dekoracyjne – koraliki, kulki, suszonych kwiatów, błyskotki oraz inne małe dekoracji. Dynia przygotowana do wazonów bezpiecznych wewnątrz zbiornika wodnego. Hat ozdobić świecznik zbyt. Do tych celów można wziąć jasny warkocz, koraliki i jedwabiu i metalowych nici. Aby rozwiązać ten świecę do dyni świecznik użyć wosku lub parafiny. Bardzo dobre wykorzystanie dla takich płaskich świeczniki świeca stand wykonany z folii.

inne pomysły

Dynie o różnych rozmiarach mogą być wesoły pomarańczowy mała rodzina – matka, ojciec i małe dzieci. Dzieci będą absolutnie go uwielbiam! Będzie to wymagało suszonych kwiatów i ziół, kolorowy papier, markery, szpilki, kolorowe wstążki i taśmy, koraliki i paciorki, drut. Wstępnie trzeba wybrać dynie o różnych kształtach i rozmiarach, i wysuszyć w piekarniku. A następnie przystąpić do kreatywności. W tym momencie ktoś w tyle! Oczy mogą być wykonane z guzików, szpilki z czarnymi główkami lub kulki. Papiny wąsy mogą być wykonane z łopatkami lub włókien juty. Włosy kępka trawy. Brwi i rzęsy mogą rysować znacznik, i można przykleić sztuczne rzęsy. Roth jest również możliwe, aby narysować lub umieścić koraliki. Mamo, można „ubrać” w fartuchu, wyciąć z papieru kolorowego i ozdobić papież muszkę. Dynie, dzieci mogą również uzyskać pomoc w swoich śmiesznych ubraniach.

Można zrobić piękne rzemiosła z nasion dyni. To może być interesujące panele tematyczne dla kuchennych lub śmiesznych zdjęć do pokojów dziecięcych, które mogą być również wykonane z udziałem dzieci. Tutaj też istnieje wiele pomysłów. Idź na całość! Aw co nie zaprzecza.

load...