Art być piękne: usunąć czarne kropki na twarzy

Zawartość:

Jaka szkoda, że ​​pory roku są zmieniane raz na pogodę za oknem, a zmiany w naszej szafie. Czy nie byłoby miło, gdyby odbyło się pierwsze smalcem trądzik i czarne kropki na twarzy, by stopić razem z ostatnim śniegu! Ale, niestety, to jest – po prostu wytworem wyobraźni damskiej i następny pokaz lenistwo dziewczynki. Co robi leniwy? Wystarczy tylko człowiekiem, nie przyzwyczajony do dbać o siebie, mógłby być skłonny do wszystkich wad „topi się” na własną rękę. Ale wiemy, że, że umowa z trądzikiem nie trzeba przez pragnienie, ale na krześle przy kosmetologa. I zadać sobie pytanie, jak usunąć czarne kropki na twarzy, nie jest skuteczna na wietrze wiosennym, podczas dermatologa.

load...

Jak można się domyślić, że jesteśmy w tym artykule skupimy się na niedoskonałości skóry. Mianowicie – o czarnych plam, które psują jego wygląd nie jest twarzą jednej dziewczynki. Dodajmy do tego tradycyjną nieufność damskiej i zdasz sobie sprawę, że zwykle plamka na skórze czasami staje się problemem uniwersalnej skali. No cóż, dowiedzieć się, aby pozbyć się tej plagi.

Przyczyną czarnymi plamami

Czarne punkty – nic podobnego hartowanej sebum, zatkane pory. Najczęściej są one „osiadł” w tak zwanej strefie T (czoło, nos), ponieważ w tych obszarach skóry twarzy najbardziej tłuste. Nawiasem mówiąc, nadmiar tłuszczu i jest na obliczu czarnymi kropkami pojawi stymulantem, tak, że nie pojawiają się one wystarczającą odtłuścić skórę prawidłowo. Ale o tym, jak usunąć czarne kropki na twarzy, porozmawiać później, ale na razie będzie nadal notować powody dlaczego ten niedobór jest utworzone.

load...

Tak, widzieliśmy, że pierwszy w uchwytach strefy ryzyka skóry tłustej. Drugi na liście „szczęście”, a następnie przez nastolatków. Nierównowaga hormonalna często prowadzi nie tylko do nieposłuszeństwa i szybkich trudnych poglądów rodziców, ale także do pojawienia się zaskórników. Nawiasem mówiąc, ci, którzy piją pigułki hormonalne też jest ostrożny pojawiające się na twarzy zaskórników. Nie są chronione przez czarnych kropek i kobiet w ciąży i karmiących. Krótko mówiąc, są one (zaskórniki), nikt nie jest odporny.

Nawiasem mówiąc, powodem pojawienia się czarnych plam na twarzy i ciała może stać się ulubione ziemniaki, smażone na smalcu. Jeśli nie jeść ziemniaków, a osoba wciąż jest w ciemnych plam, wyeliminować z diety słodki i pikantny. Przejść na dietę i przestać pić napoje gazowane. W ten sposób będziesz w stanie skutecznie zwalczać nie tylko z zaskórników, ale także z otyłością.

Ale większość z czarnymi kropkami nie pojawiają się na braku hormonalnej, ale z elementarnym (niezdolność lub niechęć) kobiety, aby troszczyć się o siebie. Ktoś źle zmyć makijaż przed pójściem do łóżka. Ktoś podniósł złego krem ​​odżywczy. Ale niektórzy nie ignorować nowoczesne kosmetyki, wierząc, że niepotrzebne emisję pieniędzy. Sprzeciw wobec takich ludzi jest bardzo prosta. Konieczne jest jedynie, aby obliczyć, ile energii, pieniędzy i czasu spędzają na to, aby usunąć czarne plamy z powierzchni. I nie mam nadzieję, że się nie pojawi. Analfabeci pielęgnacji skóry koniecznie okazuje problemy. To fakt.

Zapobieganie występowaniu czarnymi kropkami

Teraz jest czas, aby uczyć naszych czytelników, aby zapobiec pojawieniu się czarnych plam na twarzy. Jesteśmy przekonani, że wiele z tych elementów będzie wam znane, dlatego, ze opieka nad problemem powinny się pojawić.

  1. Nigdy nie idź do łóżka, bez mycia kosmetyków z twarzy. Takie sztuczki były tylko w okresie dojrzewania. Ale wtedy makijaż na jej twarzy było mniej, a sama skóra wyglądała znacznie lepiej.
  2. Co tydzień, usunąć martwe komórki naskórka i nawilżają skórę maska ​​peeling do twarzy.
  3. Pić 2 litrów czystej wody na dzień. Nie lubisz wodę? Wymień ją na wywarze z ziół. Oto tylko kofeiną doradzić, aby nie iść za daleko. On na pewno nie skorzystają skórę. Oczywiście, czarne kropki na powierzchni kawy nie pojawia, ale żółta cera i zęby jest mało prawdopodobne, ktoś doceni.
  4. Wyspać. Wiesz, jak stare przysłowie? Aby dobrze wyglądać, trzeba zatrzymać się na zły dzień, kiedy trzeba wstać.
  5. Jeść prawo. To jest to, co już zostało powiedziane. Nawet czytelnicy zapewne wie więcej niż jeden przepis na zrównoważonej diety. Ale jakoś wszystko w McDonalds i kosmetologów to nie staje się mniej.

Jak usunąć czarne kropki na twarzy

Załóżmy, że czarne kropki na twarzy pojawił się już i środki zapobiegawcze przeprowadzane zbyt późno. Jak usunąć zaskórniki? Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to profesjonalny kosmetolog. Że będzie on w stanie w ciągu kilku sesji, aby włączyć swoją skórę w prawdziwe arcydzieło czystości. Ale co, jeśli kobieta nie ma czasu, aby skontaktować się z salonu? Elementary lub nie ma pieniędzy dla kosmetyczki? Następnie konieczne jest, aby dowiedzieć się, jak radzić sobie z czarnymi kropkami na twarzy własnych. Tym bardziej, że nie jest to takie trudne.

  • Lider w zwalczaniu zaskórników jest oczyszczanie twarzy. W celu radzenia sobie z nim bez pomocy kosmetologa, trzeba tylko godzinę wolnego czasu i niewielki zasób wiedzy. Pierwszy rasparte skóry (trzymać głowę nad gorącym bulionem ziół lub położyć się na pięć minut z gorącym ręcznikiem na twarzy). Następnie zdezynfekować ręce i delikatnie wycisnąć wągry, naciskając palcami po obu stronach zatkane pory. Wreszcie, przetrzyj tonikiem skóry z zawartością alkoholu, i umyć ręce. Jeśli pierwsza próba nie działa, aby usunąć czarne kropki, nie naciskać twardą skórę. Więc comedo jeszcze nie „dojrzały” i powinien opóźnić procedurę w dowolnym momencie.
  • Drugim sposobem, aby pozbyć się zaskórników bardziej cieszył nasze babcie. Zostali zastosowano cienką warstwę pasty na obszarze zagrożonym przed snem. Za dobę makaron brał nadmiar tłuszczu i suszono comedo.
  • Jeśli pasta nie działa, ruszt surowe ziemniaki. Lekko naciśnij wynikowy papkę i nałożyć go na skórę. Zanurzyć ziemniaków Maska 20 minut, a następnie płukanie wodą.
  • Nie mniej imponujące wyniki w walce z czarnymi kropkami przypisywanych pomidorów. Do warzyw był w stanie pokonać problem, trzeba zdjąć skórę, pokroić miąższ i położyć grubą warstwę na twarz. Maska jest gotowy!
  • Jeśli nie chcesz spędzić czas w produkcji masek domowych, można oczyścić skórę specjalnej taśmy. Nałożyć pasek do obszaru problemowego, dać mu czas do działania i usuwania tynku z czarnymi kropkami. To proste.

Tych, którzy walczyli z czarnymi kropkami wszystkie istniejące metody i wyniki nie widział, to spieszę uspokoić. Nie rozpaczaj! Zaskórniki – czas sprawa. Czas minie, a skóra będzie świecić ponownie. Najważniejsze – nie zapomnij o diecie i przestrzegać właściwej pielęgnacji skóry.

load...