Aromaty są różne, czyli jak pozbyć się zapachu stóp

Zapach wiele znaczy w życiu. W czasach prymitywnego systemu zapach ciała znalazł żonę w nowoczesnych kobiet aktywnie korzysta zapachy jako dodatkową broń dla przyciągnięcia ludzi. Ale co, jeśli zapach stóp przerwany perfum i dezodorantów? Wtedy, zamiast myśleć przez mężczyzn strategicznych, nadszedł czas, aby trzymać myślenia o tym, jak pozbyć się zapachu stóp. Po nieprzyjemny zapach może Cię zniechęcić, nie tylko silniejsza płeć, ale także sprawiają, że trudno komunikować się z kobietami. Jest potrzebny? Dużo ładniejszy zapach żel pod prysznic, dezodorant lub mydło, ale nie spocone stopy. Jak można to osiągnąć? Spójrzmy prawdzie w oczy.

load...

Aby rozpocząć, aby określić przyczynę zapachów. Fakt, że stopa ludzka zgodnie z wolą natury okazał się być siedliskiem bakterii, które żyją na nogach i żerują na martwych komórek skóry. Nieprzyjemny zapach – to odpady z bakterii. Wszystko wydaje się jasne, ale nie jest to naturalne pytanie: dlaczego nogi różnych ludzi pachną inaczej? Ktoś cierpi z powodu nieprzyjemnych zapachów i umyć nogi dziesięć razy dziennie, a ktoś nie zna ten problem.

Dlaczego oni pachną?

Po pierwsze, intensywność zapachu zależy na buty, które nosimy. Sztuczna skóra, niezależnie od jakości może być, nie jest w stanie przekazać wystarczającej ilości powietrza, więc misted nogi szybciej niż buty wykonane ze skóry.

Po drugie, nieprzyjemny zapach stóp może oznaczać dowolną chorobę u ludzi. Mogą to być ludzie, którzy chorują na cukrzycę lub choroby serca, tak jak zostały one znacznie zdegradowane ukrwienie nóg, powodując zmiany chorobowe rozwijają się na stopach. A to – więcej żywności dla naszych bakterii i kolejny powód, dla zapachu. Ten sam problem dotyczy ludzi starszych, którzy mają krew w ich żyłach nie przebiega tak intensywne, jak w młodości.

Po trzecie, na nogach może tworzyć grzyba, co powoduje także dodatkowy dyskomfort i niechęć do zdjąć buty w pokoju. Kto chciałby go, gdy ludzie w firmie prowadzić nos z obrzydzeniem i starasz się ukryć wstydu „pachnących” nogi pod krzesłem. Nie ukryć. To nie pomoże. Lepiej jest myśleć o sposobach pozbycia się nieprzyjemnych zapachów.

load...

Po czwarte, nie nosić syntetyczne skarpetki. Powód ten jest nieco podobny do pierwszego, kiedy zostaliśmy poinformowani, aby kupić tylko skórzane buty, ale jakoś zapomnieć o tym wszystkim. Ludzie kupują drogie skórzane buty egzotycznych i umieścić je pod nylonowych pończoch, a potem zastanawiać się, dlaczego ich stopy pachnieć. Niewiele w tym grzechu na skarpetki i rajstopy. Najczęściej, zaczynają wątpić w autentyczność materiału do obuwia lub patrząc na grzyba.

Więc trochę zrozumieć, dlaczego nie ma nieprzyjemny zapach stóp, jak pozbyć się tej plagi – będą mówić bardziej szczegółowo.

Operacja „czyste stopy”

Kąpiele stóp

  • Weź dwie torby z czarnej herbaty na 15 minut, gotować je w jednym litrze wody. Następnie usunąć liści herbaty, a sama herbata rozcieńczenia dwóch litra wrzącej wody. Ostudzić do komfortowej temperatury i wziąć kąpieli stóp aż aż woda ostygnie. Jeśli powtórzyć procedurę co noc, nieprzyjemny zapach stóp nie zagraża ci. Jaka jest tajemnica czarnej herbaty? Fakt, że zgrzewanie jest doskonałe tanin (ściągające) Właściwości tak łatwo ściąga Pory zabija bakterie i zmniejsza pocenia.
  • Następny kąpieli dobre zabija nieprzyjemny zapach z nóg, ale nie dla tych ludzi, którzy mają rany na stopach (nawet jeśli ugryziony przez komara i czesanych zgryz, zalecamy powstrzymanie się od tej procedury). W zbiorniku gorącej wody i rozpuszcza szkła octu i dodać kilka kropli oleju tymianku. Wtedy wszystko jest proste. Weź kąpiel stóp przez tydzień, a twój problem zostanie rozwiązany z potu.
  • W tym czasie, trzeba pięć litrów gorącej wody i dwie filiżanki gorzkiej (angielski) soli. Rozpuszczenia soli w wodzie i w roztworze unosić nogi, przez co najmniej 15 minut dwa razy dziennie. Nie można odnaleźć gorzką sól? Spróbuj użyć zwykle. Fakt, że ma działanie antyseptyczne i bardzo szkodliwe dla bakterii. Ale nie korzystać z tej kąpieli, jeśli masz nogi na niezagojonych ran.

Przeciwpotowe do stóp

Poniższa metoda jest bardzo przyjemny dla kobiet, ponieważ nie tylko eliminuje nieprzyjemny zapach, ale również pozwala dezodoryzować nogi z nowych smaków. Będzie koncentrować się na tradycyjnych antyperspirantów. Jak się okazało, mogą zapobiec pocenie się nie tylko w obszarze pod pachami, ale także na nogach. Wszystko elementarny. Przed umieszczeniem na skarpetki czy buty, spray lub rozmazać antyperspirantu stóp i pozostawić do wyschnięcia. Teraz twoje nogi, nie tylko nie będzie pot, ale pieszy będzie wydzielać przyjemny zapach. I co trzeba kobietę?

Mydło

Ta metoda jest podobna do poprzedniej, ale obejmuje zastosowanie antybakteryjnych mydeł. Zwykle wymagają nastolatków, aby pozbyć się trądziku. Myj stopy z podobnym mydła i ciepłej wody dziennie, a nieprzyjemny zapach odwrotu.

Leczony za pomocą olejek lawendowy

Przed pójściem spać, pocierać twoich stóp kilka kropel oleju i wsunąć czubek skarpetki. Ta procedura jest pożądane stosowanie codziennie aż do całkowitego zniknięcia problemu pocenie i nieprzyjemny zapach stóp. Jednak niektórzy ludzie są uczuleni na olejek lawendowy. Aby upewnić się, że nie należą do nich, umieścić kilka kropel na wewnętrznej stronie nadgarstka. Jeśli nie obserwuje się reakcje alergiczne, można użyć tej metody.

Foot Gel

Aby pozbyć się potu może być również spowodowane benzoilperoksidnomu żel. Smarować codziennie pieszo 5 lub 10 procent rozwiązanie narzędzia, można zdjąć buty w pokoju bez żadnych problemów, bez względu na to, ile godzin wcześniej odbyło się w ciasnych butach.

Talk w proszku lub

Nie mniej skutecznym środkiem może być zwyczajne lub talk w proszku dla stóp. Posypać ich stopy za każdym razem myśli nosić czyste skarpetki. Nie talk pod ręką? I proszek do stóp w aptece ponad? To nie ma znaczenia. Użyciu skrobi kukurydzianej i sól jadalną. Składniki te mają takie same właściwości.

Suszarka do włosów …

Suszarka do włosów suche stopy. Nie, nie, my nie żartuję. Narażenie na falach radiowych niska temperatura zmniejsza pocenie się stóp. Sposób ten jest użyteczny dla tych, którzy stwierdzili, że grzyb paznokci lub międzypalcowa, ponieważ zastosowanie suszarki do włosów pomaga zmniejszyć wilgotność stopy i zapobiega rozwojowi infekcji.

Zmień swoje skarpetki codziennie

My, oczywiście, powiedzieć wam prawdę absolutną, co nawet dziecko wie, ale, mimo wszystko, nie zapomnij zmienić skarpetki. Czasami nieprzyjemny zapach powstaje właśnie z powodu swojej zapomnienia lub niedbałości. Wierz mi, to lepiej wydać pięć minut poszukiwaniu czystej pary skarpet niż ukryć nogi cały dzień, albo zapytać znajomych sneaker.

Krem zmniejsza pocenia

Nie chcesz męczyć się z przyjęciem stosowania kąpieli stóp i olejków eterycznych? Kup w aptece specjalny krem, który redukuje pocenie się i zmniejsza ryzyko nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy zwrócić uwagę na sposób korzystania z urządzenia medycznego. Fakt, że niektóre maść należy stosować codziennie, a niektóre tylko raz w tygodniu. Jednym z warunków, który skupia wszystkie rodzaje tych maści – to zastosowanie do czyszczenia stóp. Dlatego najlepiej jest leczyć pocenie się w nocy. Wziąć prysznic, rozłożone maść stóp i iść do łóżka z czystym sumieniem. Cud medycyny zajmie pocenie stóp dla Ciebie.

Wziąć prysznic

Często nieprzyjemny zapach prześladuje ludzi w okresie letnim. Przyczyny ciepła pocenie się nie tylko zatrzymać, ale również całe ciało, więc jest to dość trudne do określenia źródła zapachów. Co robić? Wziąć prysznic częściej. Przypisać ważne spotkanie biznesowe w godzinach porannych, kiedy słońce nie jest w zenicie, a nie masz czasu, aby prawidłowo potu. Lub zrobić mały odstęp pomiędzy wizytami, który będzie na tyle, aby otrzymywać codzienny prysznic. I znów, mydło się nie dzieje dużo. Prosty pot umyć woda często nie przynosi pożądanego efektu, więc nie bądź leniwy, aby skorzystać z żelu pod prysznic, a potem długo uczucie świeżości, który podałeś.

Uważaj na buty mądrze

Nie nosić tę samą parę codziennie przez długi czas. W przeciwnym razie nie tylko nogi deformiruete skóry (bo po prostu nie mają czasu, aby całkowicie wyschnąć przez noc), ale mocno zaimpregnowane buty wtedy. Po zdjąć buty, umieścić je w specjalnej podkładki. Lepiej jest, jeśli są one wykonane z naturalnego drewna. Pomaga pochłaniają nadmiar wilgoci i dają buta unikalny aromat lasu. Możliwe zamiast padów wstawionych do butów specjalnych workach wypełnionych jałowca lub cedru wiórów lub siatki do pakowania z zeolitów, które również doskonale wchłania wszystkie zapachy z butów. Używaj tylko specjalne wkładki, które są dobrze przecieku powietrza i absorbują wilgoć. Dobrze, jeśli są one zdejmowane. Następnie można umieścić je na antenie codziennie. Nawiasem mówiąc, na świeżym wietrze. Przechowywać buty najlepiej nie w dusznym szafie nadziewane starych i nowych par butów i buty (jak kiedyś), oraz w miejscu dobrze wentylowanym i dobrze oświetlone.

Wypróbowaniu wszystkich tych wskazówek, ale nieprzyjemny zapach nie znika? Wtedy lepiej udać się do lekarza. Może twoja nadmierna potliwość – jest następstwem poważnej choroby, a ty zamiast maści do stóp potrzebują bardziej poważne narkotyków. To podoba czy nie, to będzie w stanie zidentyfikować tylko lekarz i życzymy dobrego zdrowia i tylko przyjemny zapach.

load...