Aromadieta Alan Hirsch – kontrola masy za pomocą zapachów

Cechy wpływu zapachów na temat stanu fizycznego i psychicznego osoby zainteresowanej w starożytnych uzdrowicieli, tworząc podwaliny pod oddzielną gałąź współczesnej nauki – odorologii. Zapach może uspokoić i ożywić, poprawić wydajność i zwiększyć senność, aby pomóc skupić i pobudzają apetyt. Aromadieta Alan Hirsch – program, w którym, jak niewidzialnych pomocników, ale skuteczne w kontroli procesu i utrata masy ciała są zapachy.

load...

Zawartość:

Zasada wpływ zapachów na ludzki organizm

Lekarze udowodnili w praktyce, że pochodzące z węchowego informacji do mózgu szybko tylko dlatego, że system kończyn ma najszybszą odpowiedź. Mężczyzna nie miał jeszcze czasu, aby uświadomić sobie, jakie ulubionych zapachów kuchennych, czuł i myślał o potrzebie przekąskę, uporczywie pukanie w głowę. Że jest to spowodowane skuteczności aromaterapii praktyka stosowania olejków eterycznych w leczeniu i profilaktyce różnych chorób.

Najczęściej źródło aromatu jest materiał roślinny o wiele użytecznych właściwości. Olejki eteryczne, które są starożytne szacunkiem nazywa się „duszą rośliny” ma wyjątkowe właściwości: przekazywania informacji na poziomie drgań impulsów bezpośrednio do mózgu. Zjawisko to jest wspólne z homeopatii aromaterapii i chromoterapii Bacha, czyli praktyki, a od dawna skutecznie wykorzystywane nawet w tradycyjnej medycynie.

load...

Pierwsze prace nad aromaterapii są powszechne, są one oferują podzielić ułamek zakładu pionowo przy użyciu mikstury z korzeni i oleju wpływać na procesy fizjologiczne, liść – dla normalizacji narządów wewnętrznych, kolor – stymulowanie pracy mózgu. Nowoczesne Aromaterapia jest bardziej szczegółowe i naukowo uzasadnione.

Stosowanie olejków aromatycznych do kontrolowania masy ciała

Przyrost masy – w wyniku dodania szeregu czynników:

 • Niedożywienia;
 • Brak

 • Lub niedoborem aktywności fizycznej;
 • Zmęczenie, brak aktywności i ospałość, jako reakcja na zmęczenie,
 • Ostrych chorób wewnętrznych i otrzymywać odpowiednie leki;
 • Stres i próba jej usunięcia przyjemny proces wchłaniania pokarmu.

Zmęczenie i nadmiernego wysiłku są często wynikiem nieracjonalnego alokacji czasu i niemożność pełnego przeprowadzenia prac w wyznaczonym czasie na jej temat. Proces, który może być zakończona w ciągu godziny, opóźniony o pół dnia, co prowadzi do zmniejszenia czasu na sen, senność w dniu następnym, i nasilenie ładunku wskutek wad.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Bezsenność, z jakiegoś powodu dodaje nerwowość, a także prowadzi do niedożywienia trybie: zwiększenie ilości zużywanej energii i ścinania minutę snu ze względu na szybko przygotowane śniadanie. Najczęstszym skutkiem długotrwałego stresu staje się próba usunięcia go z alkoholem lub banalne dżem słodycze. Powiedzenie o „hormonu szczęścia”, zawarte w zwykłej czekolady, stopniowo uzupełniane i przypomnieniem, że dobry człowiek powinien być dużo.

Wynik tego sposobu pozbywania stresu pokaże łuski. W tym samym czasie, wiele z tych problemów może być w dużej mierze gładką lub nawet wyeliminować stosowanie olejków eterycznych w domu. Kropla olejku rozpyleniem w pokoju z lampą ciepła, wybity na nadgarstku lub umieścić w specjalnym wydrążonym wisiorek może czynić cuda:

 • Bergamotka, cytryna, bazylia, stężenie wzrost jałowca i zmniejszyć czas do wykonywania zadań umysłowych;
 • Geranium, paczula i kamfory zwiększenie aktywności fizycznej;
 • Rumianek, drzewo sandałowe, ylang-ylang – naturalny lek przeciwdepresyjny;
 • Imbiru, eukaliptusa i drzewa herbacianego wzmocnić układ odpornościowy, leczyć choroby grzybowe i bakteryjne, które są często przyczyną naruszenia funkcjonowania jelit;
 • Papryki

 • I kupavka kopru pobudzają trawienie i zwiększyć metabolizm.

Niektóre olejki eteryczne mają bezpośredni wpływ na wzmocnienie lub ograniczenie głodu, a mianowicie ich stosowanie stanowi podstawę aromadiet.

Określenia aromadiety Alan Hirsch

Alan Hirsch – praktyki psychiatry. Uświadomienie sobie, że przyczyną otyłości jest w dużej mierze z powodu zaburzeń układu nerwowego, spowodowane go do opracowania programu odchudzania przy pomocy smaków. Jego system jest dość prosta, opiera się na trzech założeniach:

 • Zapach wypowiedzieć ideę nasyceniu do mózgu szybciej niż uczyni to żołądek;
 • Przypraw naturalnych i syntetycznych braku żywności zapobiec przejadania jak wykluczenie gwarancji sztucznie Producenci suplementów głodu;
 • Olejki z drzew iglastych i roślin cytrusowych znacznie zmniejszać uczucie głodu.

Praktyczne zalecenia Hirsch nie jest trudne do wykonania. To wystarczy, aby sesję aromaterapii dziesięć minut przed posiłkiem, aby wyciszyć głód i pragnienie, aby jeść szczególnie mocno. Tuż przed posiłek powinien być starannie powąchać i sprawdzić naczynie, dając mózgowi okazję uwagę fakt posiłku. Naczynie jest gorący, to pożądane jest zastosowanie, jak w tej postaci jest najbardziej pachnące.

Posiłków pożądane jest zwiększenie wymiany i oglądanie telewizji lub kontroli lekcji dziecko, będzie to również pomóc w mózgu w czasie, aby uzyskać sygnał o nasyceniu. Jedynym ograniczeniem w sztywnej diety diety Hirsch jest abstynencji od alkoholu, gdyż dulls zmysł węchu i zmniejsza skuteczność technik.

Stosowanie olejków eterycznych na odchudzanie

Aromadieta – oryginał i pozornie dziwna praktyka jest wątpliwa w jej skuteczność, ale utrata wagi 1-2 kg tygodniowo dla metodycznej realizacji tych zaleceń jest regularnie stałe. „Bonus” w postaci dobrego samopoczucia, poprawy nastroju i zwiększone praktycy zdrowia aromadietu gwarantowana.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...