Apartament młodej damy lub sypialnia dla dziewczynki: niuanse wybór i że należy wziąć pod uwagę,

Twoja córka wyrosła i nadszedł czas, aby wydostać się z kołyską dziecka. Pojawiają się nowe szanse i nowe zainteresowania, pragnienia i inne preferencje smakowe stali. Czy twoje dziecko pojawi się „własne zdanie”, brzmiało to wyjątkowy, bez względu na to, którego nie lubię cię I, kochający rodzice, oczywiście, aby Twoje dziecko rośnie, rozwinięty, szczęśliwy, grając, robi lekcje, komunikowania się z przyjaciółmi. Warunkiem tego wszystkiego jest to ich własny wybór przestrzeni życiowej, atrakcyjne, ergonomiczne, grając w rytm natury, hobby, wiek, księżniczkę.

load...

Zawartość:

Wyposażamy dzieci dla dziewczyn: jak zacząć?

Porozmawiajmy o kolorach. Dziewczęta – wszystkie z nich, oczywiście, jest inna, a są nawet fajne chłopięcy temperament, ale dusza z nich wszystkie te same kobiety – delikatne i wrażliwe. Dlatego kolory sypialni dla dziewcząt, co do zasady, w świetle wybranych łagodnych tonów.

Z panienki często związane różowy kolor, przynajmniej jeśli mówimy o ubrania. Nie dajmy pęd do zarzutów dotyczących tego wyniku, ponieważ w kompozycji meblowych umiejętne wprowadzenie go do ogólnego obrazu poczęcia dziewczynki wnętrza tylko dodaje wyjątkowego uroku i atrakcyjności.

load...

Spójrz na zdjęcie. Ten zestaw projektant mebli użyto dwóch odcieni różu na jasnym tle pastelowych wstęgi podstawowej. I co się stało? Maiden sypialnia występuje w przyrodzie, stylu i nastroju. Elementy wystroju oraz tkaniny w kolorze różowym (Pink Barash na stojaku, paski na maty, wazon z różowymi kwiatami) nie są tak wiele, ale jest ich obecność sprawia, że ​​ogólny wygląd pomieszczenia kompletne.

Wielki kolorów wnętrza rozwiązanie dla dziewcząt 5-10 lat: dużo światła, powietrza, przestrzeni do gier. Ale co najważniejsze, bardzo atmosfery, w której mała dziewczynka, na pewno będą czuć się komfortowo.

Ale sypialni dziewczynek, które wykorzystywane bardziej głębokie, bogate odcienie różu. Nawiasem mówiąc, jak w poprzednim rozwiązaniu, są one zbyt mało.

Opcja ta jest przeznaczona do wnętrza nastolatek dzieci. Była prawie dorosła i wyszła z pokoju, najwyraźniej w stosunku do swoich interesów. Lśniąco białe meble z błyszczących elewacji wygląda uroczysty i elegancki, stały się opłacalne na tle trójkątów o różnych odcieniach różu. Niby łatwy fuzji z nutą nowoczesności wprowadzonej portret legendarnej Marilyn diva.

Jeśli jednak kategorycznie przeciwko różowym, może z powodzeniem rozcieńczyć dziewczynki wnętrze odcienie innych kolorów są bardziej odpowiednie do charakteru i upodobań swojej córki. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić.

Najczęściej, sypialni dla dziewcząt próbujących przeprowadzić w jasnych kolorach – białym, nabiał, pastelowych. Ulubiony kolor swojego dziecka należy wprowadzić do wnętrza jako akcent i jest dopuszczalne niemal dowolnej kombinacji.

Z białego powodzeniem łączą w sobie wszystkie kolory idealnie. Przetwory mleczne i pastelowe kolory organicznie „play” z większością farb. Jednak wybór palety kolorów do pokoju dziecka, nie zapomnij o psychologii koloru i jego zdolność do wpływania na nastrój i stan emocjonalny swoimi dziewczynami. Niektóre kolory są w stanie zapewnić pewne – obudzić kreatywność, a niektóre – trema przyczyną. Więc zanim rezerwacji dziecko z jasnymi, „krzyczących” powierzchniach lub elewacjach, myśleć o tym, jak to jest czuć się jak dziecko? Jak dobrze to pójdzie spać w nim, czy może ustawić ostrość, dzięki czemu lekcje?

Sypialnia dla dziewczynek: dopasowanie subtelności

Z jakiegoś powodu, wymyślanie projektant sypialni dla swoich dziewczyn, rodzice często zapominają o tym i kształtki mają być specjalne, i mieć pewność, przedszkola dziewczynki. Czym różni się od standardu stosowanego do mebli dorosłych?

Muszę powiedzieć, że istnieją takie różnice. Biorąc pod uwagę, że meble, kształty, rozmiary i materiały dla dzieci muszą spełniać potrzeby dzieci.

Wszystkie mechanizmy przesuwne powinny być odróżniane przez specjalny niezawodności, bezpieczeństwa, a jednocześnie praca jest łatwa i swobodnie szafki, szuflady otwierane i zamykane z łatwością, bez wysiłku, ale jeśli nagle księżniczkę myśli, aby dostać się do jednej z nich, w chowanego, lub umieścić kogoś bliskiego pies, przywiązanie koniecznie musi znosić. Dlatego też, biorąc pod uwagę projektowanie mebli w sypialni dla mojej córki, nie skąpić na wierzchowce, obsługuje półki, zawiasy, zatrzaski. Wybierz komponenty znanych, renomowanych producentów – a potem meble będą rozkoszować się kontynuacji całego życia.

Uchwyty szuflad, drzwi szaf i szafek powinny być wykonane z trwałego plastiku, hipoalergiczne, nie mają ostre krawędzie, zadziory, ostre krawędzie. Powinny one być przyjemne w dotyku i wygodny być w zdobyciu ręki dziecka. Dziewczyny, nawet najbardziej złośliwe, muszą być poza możliwościami szafki do przenoszenia uchwyt z lewej strony „jeden”.

Niuanse estetyki. Standardowe uchwyty mebli miejskich matowy lub błyszczący metaliczny nie zawsze stać suplement organicznej, a tym bardziej romantyczna ozdoba mieszkanie młodej damy. W związku z tym, elementy te są także możliwe i powinna być wybrana, dopasowane do ogólnego stylu wnętrza dziecka. I tu opcji może być ogromna.

Jednak dla dziewczynek, oczywiście, jest, aby znaleźć coś bardziej delikatny, elegancki, romantyczny.

Zawiasach lub drzwi przesuwnych: co wybrać do sypialni dziewczyny?

Oczywiście mechanizmy przesuwane są wygodne, nowoczesne, często wydają się być bardziej korzystny. Jednak, pokój dziecięcy, a ponadto nie zawsze nadają się do sypialni dziewcząt.

O dużej szafy z drzwiami przesuwnymi byś, że kiedy była prawie dorosła i wie, jak radzić sobie z dorosłymi rzeczy. I to mebel zaprojektowany specjalnie dla osób dorosłych. Drzwi „na szynach” są ciężkie i nieporęczne i ręce małych dzieci do korzystania z nich może być bardzo niewygodne. Dlatego też, jeśli projektowania szafę w sypialni na mały uczennica, należy dać pierwszeństwo z konwencjonalnymi drzwiami skrzydłowymi: może być również bardzo estetyczne i jednocześnie bardziej wygodne i zabezpieczyć go dziecku.

Łóżka piętrowe w sypialni dla sióstr, tak czy nie?

Oczywiście, że tak! A kto powiedział, że dziewczęta nie marzenie, aby zostać pilotem, alpinizm, spadochroniarstwo? Piętrowe łóżka w sypialni dla dziewcząt są również istotne, jak również w pokojach dziecięcych dla chłopców. Mebel ten jest uzasadniony o 100 procent!

 • Po pierwsze, jest to tylko zabawa!
 • Po drugie, konstrukcja łóżka piętrowe dla dziewczynek może być również bardzo stylowy i atrakcyjny.
 • Trzecie, taki budynek konstrukcji pozwala zaoszczędzić miejsce, które może być wykorzystane na przykład w ramach obszaru gry.
 • Po czwarte, to łóżko może być dostarczone dla dziewczynek w każdym wieku: a koja dla starszej siostry mogą być nieco większe rozmiary i znajdują się zarówno powyżej, jak i poniżej.

Spójrz na to dziecko. Jak dobrze, jeśli chodzi o ergonomię, projektant zaprojektowane z miejscami do spania dla sióstr. Oto trzy poręczne szuflady na ubrania i zabawki, regał na ulubione historie na dobranoc i słodkie drobiazgi, wygodne i bezpieczne step-kredens na łóżku na drugim piętrze. Mega-funkcjonalne, wygodne i stylowe.

Nawiasem mówiąc, w tym dziecku kilka odcieni różu, które dodawane tylko do wnętrza delikatności i elegancji. Jesteśmy w żadnym wypadku nie mieszać za wybranie właśnie różowy, po prostu zwrócić uwagę na fakt, że właściwe wdrożenie w jego wnętrzu może wyglądać bardzo interesująco.

Co jeszcze można umieścić łóżko w sypialni dla dziewcząt? Podwójne, pół, klasyczny nastolatek (oczywiście w odniesieniu do ogólnego stylu wnętrza), a może łóżko loft?

Doświadczeni rodzice dwójki dzieci i zalecany przystanek w klasycznej wersji. Pomoże to dziewczynkę, aby nie zgubić się w łóżku w dziecięcej bajki trzech niedźwiedzi. Dobrze, mamo? – Ona zawsze znaleźć miejsce do Nestle blisko historie snem.

Łóżko loft – świetnym rozwiązaniem dla małych Grab-głowy, kompaktowej, ergonomicznej i oszczędne pod względem rozwiązania przestrzeni (po nabrzeżu w tym przypadku może pomieścić ubrania dla dzieci, jaskinia bajki dla gier lub obszaru roboczego dla małej uczennicy).

Duże łóżka są niewygodne? Przesuwając dziecko przed szopka z dużym łóżkiem, można nieumyślnie spowodować lęki nocne i niespokojny sen, a ponadto istnieje ryzyko stania córką długa noc stróża, które utraciły swój sen i odpoczynek. Przynajmniej tak mówią psychologowie. Ale decyzja jednak należy do Ciebie, rodziców.

Jakie? Gdzie? Kiedy? czyli kilka słów o systemach przechowywania

Dziewczęta. Komody, stoliki, półki regałów, szafek – wszelkie niezbędne i odpowiednie do pomieszczenia młodą księżniczką. Po tym wszystkim, wszystko powinno mieć swoje własne, ściśle przydzielone miejsce: Aby szybko znaleźć i łatwe do ukrycia, aby być piękne, a nie było nieporozumień.

Wierz mi, twoja córka będzie z pewnością skorzystać z wolnego miejsca, umieszczone na półce fotochki ulubionych z przyjaciółmi, na półkach – książki na stoliku – tajne pamiętniki, pierwszy makijaż, dobrze, nic innego nie jest, że nie chcą, aby pokazać się z zewnątrz.

Oto wspaniały przykład organizacji przechowywania w pokoju dziecka dla dziewczynki:

. 5.

W tej sali może pomieścić sporo różnych rzeczy, takich jak Gimnazjum dziewczynek i nastolatek. Duża szafa tri sekcja wizytówką szufladami, dwie duże komoda, a na drugiej stronie łóżka, najwyraźniej ukryte więcej i stolik nocny. Oznacza to, że jest tam wszystko, czego potrzebujesz, aby umieścić dziewczynki ubrania, zabawki, przybory szkolne.

Te skrzynie pięknie utrzymane pościel, a także wiele rzeczy do noszenia. Ułóż je tam może być tak luźne, że gdy nie ma podglazhivat.

Szafa jest również wyposażony w wygodne półek i regałów do przechowywania rzeczy na wieszakach. Jak widać, jest to dość wysoki i, jeżeli są wymagane przez właścicieli, zawiera zamkniętą górną i dolną antresolę.

Meble Zestaw został zaprojektowany w klasycznym białym. Chłodne odcienie szarości tapety i dywan rozcieńczone spokój żółty, który dodaje się do pomieszczenia ciepło i światło.

Chcemy zwrócić szczególną uwagę na półkach. W sypialni Ta zabaw dla dziewcząt, nie działają one jedynie jako miejsce do przechowywania książek i różnego rodzaju drobiazgi, ale są również przedmiotem dekoracji i podkreślają udoskonalenie stylu.

Pierwotnie przetwarzanych końce półki są doskonale połączone ze wzorem na tapetę. Wdzięku uchwyty podkreślają klasyczną notatkę do ogólnej koncepcji wnętrza.

Tutaj jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na długopisy, rozmawialiśmy o tym trochę wcześniej. Miękkie emalii oprawione w brązie – prawdziwie królewski wybór projektanta. Okazało się bardzo dobrze!

W jaki sposób należy zmienić sypialnia dla dzieci dla dziewczyn do gospodyń wieku?

Każdy opiekuńczy i kochający rodzic chce do domu jego córka poczuła wygodne, bezpieczne, w stanie odpocząć, uciec, relaks, siły podnabratsya, a gdy to konieczne – wbrew temu, zebrać myśli, a także do aktywnego podjęcia studiów lub pracy. Dla realizacji tych naturalnych pragnień rodzicielskich trzeba panieńskie wyposażenie pokoju, stosownych do wieku, zainteresowań i stylu życia młodego kochanka.

Tak więc, dla trochę Grasshopper wyposażyć pokój dla dzieci, w których znaczna część jest zarezerwowana dla placu zabaw. W sypialni dla dziewcząt 7-10 lat, dopuszczalne jest użycie jaśniejsze kolory i odcienie. Nie powinno być tak przemyślane miejsce do przechowywania zabawek i wszelkiego rodzaju kolekcji dziewczęcej (lalki, misie, konie). Meble dla dziewczynki różni się nie tylko w rozmiarze. To jest gładsza, formularze dla dzieci i obrazów. Często w domu dziewczynki przypomina domek dla lalek, w którym wszystko jest dostosowane dla małych dzieci ruchonok.

Gry i obszary snu mogą być rozdzielone za pomocą kolorów, mebli lub elementów architektonicznych.

Dzieci zonirovat może, jeśli będzie żyć, nawet siostry bliźniaczki. Po tym wszystkim, każdy z nich jest indywidualnie i mieć swoją prywatność (personal space), nawet jeśli dzieci są jeszcze małe. Na przykład coś takiego.

0.

Dla dziewcząt 9-14 lat. Potrzeba ma nieco inny wystrój. Mała dziewczynka staje się kobietą. Pierwsze romantyczne marzenia, miłość, osobowości. A teraz, projektowania przedszkola, trzeba wziąć pod uwagę interesy córką, jej wymagań i preferencji.

Być może teraz sytuacja będzie bardziej surowe, lakoniczny, jak poniżej:

5.

Lub, wręcz przeciwnie, bardziej nieformalne i wolny, jak na tym zdjęciu:

Istnieje coraz dziewczyna, nowe smaki i nowe farby, a wraz z nimi obiekty wnętrza. W ten sposób narodził się nowy styl.

Mówiąc o stylach …

Jakiego rodzaju są zwykle zdobią wnętrza sypialni dla dziewcząt?

Oczywiście to zależy od charakteru potrzeb i zainteresowań Twojego dziecka. I dlatego oferujemy Wam mały przegląd tego, co jest obecnie popularne matek i ojców o bogatej wyobraźni. Więc …

 1. Kreskówki lub bajkowy sypialnia dla małego Kopciuszka, Śnieżki lub wróżki. Pokój ten może być zarówno jasne i delikatne, romantyczne. W projektowaniu mebli, dobór tkanin, elementy dekoracyjne i dodatki projektanta na podstawie stylu kreskówki lub ilustrację ulubionej książki.
 2. Sypialni dla dziewcząt w stylu Provence (Prowansja-ALA) – słodkie, Krucha wnętrze z kwiatów wzorzyste tekstylia, meble, co do zasady, wykonane w kolorze białym, jasnoróżowym, jasnozielonym i niebieskim. Elewacje – drewna lub fornirowane drewno z lekkim efektem starzenia. Te elementy wystroju, takie jak misie, poduszki w „patchworku” poszewki z plisami lub bez. Jasne, malowane ściany. Co do zasady, nie ma ostrych kontrastujące przejścia kolorów. Ta sypialnia może być uniwersalnym i dość-trwałe rozwiązanie dla córki. Do tego stopnia, że ​​jest możliwe, aby osiedlić się w nawet bardzo młode osoby jeszcze nie przekroczył próg szkoły. Plus ta opcja, prawdopodobnie w stałości. Wraz z upływem czasu i dojrzewania sytuacja gospodyni pokój jest usuwana tylko nieznacznie: możliwość dodawania innej części garderoby, będzie rack starszych książek, toaletka lub lustro na obrotnicy. Najważniejsze, że młoda dama kilka lat, tego samego rodzaju sytuacji nie jest nudno.

 1. Jeśli tak Provence Bole pretensjonalne i tekstylna, dostać przytulne w stylu shabby chic domu piżamy. Słyszałeś o tym? Doskonałe rozwiązanie dla przyszłej uwodzicielki – łagodny, nieco ospały i leniwy.
 1. Classic – to bardzo popularne rozwiązanie dla przyszłych pań wnętrz, ale co do zasady, wśród rodziców. Tak, drodzy rodzice, czy nam się to podoba, czy nie, ale często nakładają nawet dobre, ale smak naszych dzieci. Jednak niektórzy nazywają to edukacja. Jak się z tym czujesz?

Tak, stare dobre klasyki. Meble dla dziewcząt w stylu klasycznym mogą być wykonane praktycznie w dowolnym kolorze. Najważniejsze – aby obserwować geometrię kształtów i linii symetrii, aby projekt bardziej elegancki i wyrafinowany. Zalety tego wyboru może również obejmować jego trwałość. Na przykład, jeśli są wyposażone w sypialni klasyczny dziewczynki gdy urody poszedł do pierwszej klasy, kilka korekt do wnętrza może być następnie tą różnicą, że zastąpienie nabrzeża, przy odpowiedniej wysokości i cerę dziewczyny i aktualizowanie lub dodawanie elementów dekoracyjnych. Jakoś.

 1. Pokój dziecięcy dla dziewczynki w stylu loft. Teraz jest to dość trend w modzie. Jednak nie każde podejście młodą damę. Na podstawie definicji określonego stylu (wnętrze, przypominający obiektach przemysłowych, sklepie lub biurze, przerobiony pokój dzienny), widać, że pasuje silnym, niezależnym natury, co jest bardzo ważne, aby wyrazić siebie i posiadające własne szczególne miejsce. Jeżeli twoja córka – Neformal, artysta, muzyk, z jasnymi horyzontów w tych dziedzinach, a następnie na poddaszu dla dzieci to na pewno powinien zadowolić.

 1. Kids dla dziewczynek w stylu high-tech. Są to bardzo nowoczesne wnętrza, wybudowany na grze kontrastów jasne, ostre, ostre linie często przez tych, którzy lubią na zamówienie i jest w stanie je poprzeć. W skrócie, to przedszkole dla małych perfektsionistok. Co o tym sądzisz, są te dziewczyny?
 2. Maiden pokój w stylu barokowym – będzie w przyszłości mieszkanie królowej, a nie inaczej. Oto wszystkie luksusowe, bardziej skomplikowane, ponieważ w pałacyku. Meble wykonane są w jasnych kolorach i ozdobione złotem.

6.

load...