Antykoncepcyjne świece: mity i rzeczywistość

Nieplanowana ciąża – jest to prawdopodobnie jeden z największych problemów, które mogą czyhają na kobiety. I występuje dość często, pomimo faktu, że istnieje ogromna ilość różnych metod antykoncepcji – prezerwatyw, urządzeń wewnątrzmacicznych, hormonalnych pigułek, kontroli urodzeń i inne świece.

load...

Dlaczego więc, nieplanowane ciąże nadal występuje? Po tym wszystkim, że to będzie łatwe – wziąć pigułkę lub użyć świec i wszystko! Znacznie mniej uciążliwe niż do przerwania niechcianej ciąży, zarówno moralnie i fizycznie. Ale, niestety, coraz bardziej sztuczne poronienia wykonywane co roku. Dlaczego tak się dzieje?

W większości przypadków przyczyną jest trywialne zaniedbania prostych zasad bezpiecznego seksu. Jednak czasami jest i niewłaściwe stosowanie środków antykoncepcyjnych. W tym artykule będziemy mówić o takiej antykoncepcji jest antykoncepcja świece. Oni od dawna i pewnie wziął dość dużą niszę w sektorze antykoncepcyjnych.

Powiedzmy od razu określić, które środki antykoncepcyjne mogą być przypisane do antykoncepcji świecami. Najczęściej słowa „antykoncepcyjne świece,” kobiety mają na uwadze i globulek dopochwowych i klocków i kremów. Dlatego nie złamie tradycję i, powołując się na art antykoncepcyjnych świece, my ich myśli, zbyt. Ponadto, należy zwrócić uwagę – pomimo faktu, że materiał o antykoncepcji świece, nazwy nie zostanie wyemitowany. Ponieważ w każdym przypadku konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Cechy antykoncepcji świec

Wszystkie antykoncepcyjne świece są podzielone na kilka różnych typów, w zależności od ich składu. Co do zasady, podstawą działań wszystkich antykoncepcji opiera się na dwóch elementach:

load...
  1. Nonaksinalon. Zasada działania chemicznych Dalej – na spermę ma taki efekt paraliżu i szyjki macicy produkuje bardzo duże ilości śluzu, w wyniku czego sperma jest prosta – po prostu nie może przeniknąć do macicy, a więc ciąża nie występuje.
  2. Chlorek benzalkoniowy. Ten związek chemiczny ma taką samą zasadę działania. To niszczy błony plemnika, a do czasu, gdy sperma wchodzi jajowodów, jest całkowicie zniszczony, a zatem traci zdolność do zapłodnienia komórki jajowej.

Jednak w każdym przypadku, nie należy zapominać, że wszystkie te świece dają jedynie 85% gwarancję ochrony przed niezamierzonym ciąży. To pozostaje w przybliżeniu 15% prawdopodobieństwo, że nadal występują niechciane ciąże. Jednak 10% 15 – uszkodzenia lub niewłaściwego przechowywania świec lub niewłaściwego ich stosowania przez kobiety. Dlatego ważne jest, aby dokładnie wykonać instrukcje dotyczące korzystania z nich, i nie odbiegają od tego jednego kroku.

Ponieważ świece są w istocie niczym więcej niż złożonych kwasów. Oznacza to, że kontakt z wszelkiego rodzaju środków antykoncepcyjnych świece zasad powinny być całkowicie wyeliminowane. Nawiasem mówiąc, jest to kontakt z alkaliami i często jest winowajcą niezamierzone zapobieganie ciąży z kobiet stosujących antykoncepcję.

Aby tego uniknąć, kobieta powinna starannie rozważyć swoje poglądy na temat stosowania środków do higieny osobistej. Prawie wszystkie z nich mają wystarczająco wysoki poziom pH – czyli są mocne zasady. W związku z tym, nie ma w przybliżeniu następujące – kobieta wypłukane przed stosunkiem seksualnym, a następnie wchodzi do antykoncepcji świeca i ewentualnie pozostałości detergentu bezpośrednio wchodzą gwałtownej reakcji chemicznej, przy czym efekt antykoncepcyjny gwałtownie spada, co powoduje oraz może wystąpić niepożądana ciąża.

I nie nadzieję, że będzie w stanie w pełni zmyć pozostałości detergentów – jest prawie niemożliwe do zrobienia. Więc należy używać detergentów, które mają neutralny poziom pH higieny osobistej. Optymalnie zwykłe mydło dziecięce, ale jeśli nie można wyeliminować stosowanie różnych żeli do higieny intymnej, przynajmniej zwrócić uwagę na poziom pH – teraz można znaleźć ogromną ilość różnych odpowiednich środków.

Ponadto, należy pamiętać o złotej zasadzie trzydziestu minutach – cokolwiek nie używać środków do higieny osobistej, należy zwrócić uwagę na fakt, który został co najmniej trzydzieści minut między czyszczeniem stosowania środków antykoncepcyjnych i świece. W tym czasie, naturalne gruczoły wyboru umieszczone na szyjce całkowitego zneutralizowania śladów detergentu do higieny intymnej.

Ponadto, w każdym razie nie można zapomnieć o czasie działania świec. Nie daj się zwieść, co jest napisane na opakowaniu ze świecami – często producenci tych środków antykoncepcyjnych nie są zbyt miłe, w celu przyciągnięcia jak największej liczby konsumentów znacznie zawyża okres antykoncepcji. Ale w rzeczywistości, niechcianych ciąż antykoncepcyjne skutecznie chronić tylko pierwszej trzydzieści, czterdzieści minut maksymalnie.

W związku z tym oczekiwać w odpowiednim czasie. A nie liczyć na szczęście, zwłaszcza w przypadku powtarzającego się kontaktu seksualnego w krótkim czasie – działania jednego antykoncepcyjnych świece ledwie wystarcza zarówno do współżycia seksualnego, więc nawet nie starają się oszczędzać. Nawiasem mówiąc, w przypadku gdy kobieta bardzo aktywne życie i burzliwy jej płeć, konieczne jest, aby zastanowić się, jak wybrać inne środki antykoncepcyjne. Świece więcej sensu stosować ochronę podczas jednego stosunku płciowego, gdy stosowanie hormonalnych pigułek antykoncepcyjnych i wewnątrzmacicznego oświadczenia po prostu niewłaściwe.

Ponadto urodzenia świece mogą być idealne wyjście dla tych kobiet, które dla jednej lub innego powodu mają przeciwwskazania do stosowania innych metod antykoncepcyjnych, ale w tym przypadku, kobieta powinna mieć pewność, aby pamiętać o tym, jak korzystać z tej świecy.

Antykoncepcyjne są dobre, przez fakt, że oprócz ochrony przed niechcianą ciążą, mają bardzo destrukcyjny wpływ nie tylko spermy ale również wielu innych organizmów patogennych – zarówno patogenów bakteryjnych i wirusowych. Jednak pomimo faktu, że środki antykoncepcyjne świece są rodzajem antyseptyczne, w pełni polegać na nich wszystkie takie same to nie jest konieczne. Jest mało prawdopodobne, że świece będzie w stanie w pełni chronić kobiety z szerokiej gamy chorób, chorób przenoszonych drogą płciową.

Plusy i minusy antykoncepcji świec

Oczywiście, jak każdy inny lek, świece antykoncepcyjne mogą mieć zarówno pozytywne jak i negatywne skutki:

Wady stosowania świece:

Antykoncepcyjne świece, z regularnego korzystania z nich można dość silnie wpływać na naturalną mikroflorę pochwy, i, niestety, nie na lepsze. Często kobiety regularnie i często z użyciem antykoncepcji czopków pochwowych bakterii przerost wykryty.

Innym bardzo znaczącą wadę antykoncepcyjne świece mogą stać się ostre podrażnienie i czasami zapalenie błony śluzowej pochwy i szyjki macicy. W efekcie, kobieta może odczuwać silne poczucie swędzenia, a czasem nawet pieczenie. Dyskomfort może być tak silny, że kobieta nie chciałbym zapomnieć o akcie seksualnym, jak pilnie do lekarza – ginekologa.

Ponadto, wiele par często uczcić fakt, że stosowanie środków antykoncepcyjnych świece są często całkowicie pozbawiony rozkoszy obcowania płciowego, który jest w stanie przynieść efekt spontaniczności i zaskoczenia. Nie jest to zaskakujące – konieczne jest, aby obliczyć czas, w którym należy wprowadzić świecę w pochwie, a następnie – do spełnienia w trakcie trwania tej świecy. Zgadzam dyscypliny podczas seksu – bardzo wątpliwą przyjemność.

Zalety korzystania z świece:

Jak wspomniano powyżej, oprócz negatywne strony, tam jest stosowanie środków antykoncepcyjnych świece i pozytywnych chwil. Jak wspomniano powyżej, oprócz bezpośrednich przeznaczenia świec – zabezpieczenie przed przypadkowym ciąży, są one nieco chronione przed chorobami, chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Oraz, dodatkowo, świece mogą zapewnić dobre usługi dla tych kobiet, które mają problemy ze smarowaniem – jest ona produkowana nie jest wystarczająco lub nie jest produkowany w ogóle. Świece antykoncepcyjnych jest niemal całkowicie rozwiązać ten problem.

load...