Antycellulitowy okład w domu: jak sprawić, by proces był jak najbardziej skuteczny

Kiedy dziewczęta zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki cellulitu, co do zasady, nie jest szczególnie rozwodzić się nad nim. Choć młoda skóra ma elastyczność, pomarańczowy doły słabo widoczne. Ale im bliżej do 30 lat, tym bardziej ciało staje się luźny teren, i konieczne jest poszukiwanie metod, które wracają dawne obszary problemowe urody. Niektóre kobiety po prostu zanurza głowę w leczeniu salonie, ale większość rozwiązuje problem podejmowania antycellulitowy okład w domu.

load...

Zawartość:

Należy pamiętać, że z całą obfitość receptur domowych zabiegów w celu uzyskania zwrotu dawnej formie jest dość trudne. Cellulit – nie jest to defekt kosmetyczny, a to nie będzie możliwe, aby przezwyciężyć wszelkiego rodzaju płyny i zarośla. Nie potrzebują kompleksowego podejścia, łącząc fizyczne obciążenie mięśni i działanie czynników zewnętrznych. Tylko poprzez zwiększenie aktywności ruchowej składnikach antycellulitowe okłady kremem daje najmocniejszy efekt. Zastanów się, jak radzić sobie lepiej z dimpled pomarańczy na ciała w domu.

Przygotowanie do owijania

Tak więc, pierwszym krokiem jest zawijany – dokładną rozgrzewkę mięśni i tkanek organizmu. Cellulit nie siedzi pod skórą i jest o wiele głębsza, a substancji stosowanych w antycellulitowe okłady w domu, może przebić się przez warstwy skóry, a następnie wnikają do komórek, nadęty z tłuszczu, trzeba maksymalizować otwarte pory i sprawiają, że krew aktywnie krążyć. Pierwszy sposób – aby dać ciału dobry wstrząs fizyczny. Jazda na rowerze, skakanie na skakance, a nawet regularne chodzenie na godzinę spowoduje napięcia mięśniowego i przygotować ich do postrzegania odżywczych.

load...

Jeśli ćwiczenie jest przeciwwskazane ze względów zdrowotnych, można rozgrzać ciało w saunie lub łaźni. Gorące temperatury zwiększa przepływ krwi do komórek i oczyścić pory skóry przed zabrudzeniem.

Bardzo prosty sposób na rozgrzanie – szlifować się do zaczerwienienia masażu pędzla. Jednak wziąć prysznic nadal trzeba, ponieważ jest konieczne, aby zmyć pozostałości potu, zapobiegając penetracji kompozycji terapeutycznej tkanki. Dobrym rozwiązaniem rozgrzewka jest uważany za masaż antycellulitowy, ale zrób to dla siebie niewygodne, i idź do salonu jest drogie.

Eliminacja cellulitu zimną i ciepłą

Wszystkie istniejące okłady można podzielić na dwie grupy. Pierwszy składa się z zimnych procedur, zgodnie z którymi organizm nie potrzebują się rozgrzać dalej. Druga – gorące, żądając natychmiastowego po zastosowaniu owijając się kocem. Substancje stosowane w Owijanie antycellulitowe gorącego, dopiero zaczyna pracować w upale.

Wszystkie pozostałe urządzenia jest takie samo zastosowanie: czyszczenia zarośla skóry stosuje się do kompozycji, owinięty folią. Następnie – w zimnych procedur prostu leżeć lub poruszać się po domu, na gorąco – zawinięte w dywan lub koc i leżeć w łóżku przez około godzinę.

Jeśli porównamy dwie grupy antycellulitowe okłady, prowadzonych w domu lub w kabinie, na pewno wygrać gorąco. Oni i szybkość wnikania kompozycji powyżej, a wyniki są skuteczne. Ale zdarza się, że ludzie nie mogą korzystać z tych przepisów, ponieważ w wysokiej temperaturze jest przeciwwskazane ze względów zdrowotnych. Na przykład, nie wolno robić antycellulitowy okład z gorącymi żylaków, nowotwory, zapalenie skóry, zaburzenia sercowo-naczyniowe. Więc te kobiety muszą godzić się na recepty chłodzenia.

Jednakże, wystawienie na zimno ma swoją stronę plus: jest tonizuje skórę i regeneruje ją. Komórki zaczynają się kurczyć w zimnie, stworzyć bardziej gęstą strukturę, a nadmiar tkanki tłuszczowej jest zużywana w celu zapewnienia, że ​​w jakiś ciepły ochłodzeniu tkanki.

Kosmetologów pracujących w salonach, jest zalecana dla osób zdrowych na przemian różne warianty antycellulitowe okłady dla osiągnięcia maksymalnego efektu.

Zimne okłady w domu

Jeśli dopiero zaczynasz uczyć się techniki walki z pomarańczowymi nogami, wybrać coś z zimna preparatów. Więc widzisz, jak organizm reaguje na tej procedury, nie istnieją żadne reakcje alergiczne na filmie, przyspieszone bicie serca i tak dalej. Jeśli nie przyniesie zimny dyskomfort, to można spróbować gorących recepty.

Na zimnych okładów najtańsze składniki często wybierają w domu. Wśród nich – Ocet jabłkowy i ziemniaki.

Octowy Procedura

Czy to w ten sposób: wziąć szerokie bandaże, woda, ocet jabłkowy cydr i folia. Rozcieńczony ocet z pół wody 30 stopni, zwilżyć składu bandaże, i ścisnąć je zamatyvayut żądanej strefy, działającą od dołu do góry lub od wąskiego do szerokiego miejscu. Nad filmem dobrze rozmieszczone i utrzymywane w tej formie godzinę. Po wszystko jest usuwany, następnie spłukać pod prysznicem bez mydła, żelu lub szamponu.

Owiń ziemniaki

Trzeć ziemniaki na bardzo drobnej tarce do papka. Wyciśniętą z nadmiaru wody i układane na korpusie z grubą warstwą. Owijanie film. W ten sposób można zrobić pracę domową lub położyć 1-1,5 godziny. Nawiasem mówiąc, ten przepis na antycellulitowe okłady jest tak bezpieczne, że można go zainstalować na całą noc.

Naturalne preparaty dla gorących zabiegów

Ocieplenie antycellulitowe okłady są domowe zalecane tylko osobom, których wysypka nie reaguje na silne bodźce, a nie ma przeciwwskazań dla zdrowia. Reszta to najlepiej zrobić procedurę w kabinie, pod nadzorem specjalistów.

Najbardziej popytu w leczeniu wewnętrznym owijania receptur z miodem, musztardą i gliny. Wszystkie trzy techniki mają wspólny przepis oznacza konieczność podgrzewania i suche musztarda i gliny uprzednio rozcieńcza się wodą uzyskując konsystencję podobną do kwaśnej śmietany. Wszystko to w odniesieniu do obszaru problemowego z grubą warstwą folii owiniętej 3-4 obrotów w celu utworzenia uszczelnienia. Pozostaje leżeć w łóżku pod grubym kocem ciągu 45-50 minut. Mieszanina powinna być ciepła, ale nie spalić. Czując, że reakcja jest zbyt silny, należy najpierw wyjąć koc, a jeśli to nie poskutkuje, środek płuczący aż spalił swoją skórę.

Wiele kobiet nie wie, jak często można to zrobić w domu antycellulitowy Body Wrap. Kosmetyczki zaleca się powtórzyć procedurę co drugi dzień (zarówno na zimno i na gorąco typu). Po prostu fajne rzeczy r cykl obejmuje minimum 12 sesji, a wystarczy do 8 razy do ogrzewania kompozycje.

load...