Antycellulitowy ciało owija w domu i salonach

Antycellulitowy okład jest jednym z najbardziej nie tylko powszechne, ale także uwielbiany przez większość kobiet wszystkich innych zabiegów oferowanych przez salony piękności, aby pozbyć się najbardziej nieprzyjemnym „pomarańczowej” skóry i, oczywiście, do korekty. Po tym wszystkim, nie jest tajemnicą, że prawie każdy z nas dość trudno się wspinać, aby wszelkie wysiłki, aby poprawić ich wygląd. I to w sposób, który oferuje pozbyć wiecznej kobiecej wroga – cellulitu oraz poprawę konturów ciała w ciągu zaledwie kilku zabiegów, a pamiętajcie, w tym samym czasie bez żadnego wysiłku z naszej strony są antycellulitowy ciało owija: opinie kobiet od dawna ich stosowania, bardzo pozytywne i potwierdzają, że nie ma nic lepszego niż te okłady z cellulitem.

load...

Antycellulitowy ciało owija: co się stało?

Antycellulitowe okłady są gorące i zimne. Jeśli wybierzesz jeden, trzeba zwrócić szczególną uwagę na każdej z metod, ponieważ każdy ma swoje przeciwwskazania. Na przykład, żylaki przeciwwskazane gorące okłady. A okłady zimne ciało antycellulitowy nie można zrobić na brzuchu i udach, jeśli mają obecnie problemy ginekologiczne.
Najbardziej skuteczne jest gorący okład antycellulitowy ponieważ służy rozszerzenie naczyń krwionośnych. Oznacza to, że podczas tego procesu, jest poprawa jakości przepływu krwi, aktywacji procesów przemiany materii w organizmie, rozszerzenie porów. Aktywne składniki stanowiące okłady zwiększa szybkość wydalania nadmiaru płynów i toksyn z tkanek. Ponadto takie przeciwciała anty-cellulit okład promować normalizację transportu tlenu do obszarów dotkniętych cellulitu.

Cellulit zimny okład, w przeciwieństwie do gorąca, ma odwrotny zasadę działania. To działa w kierunku zwężenia naczyń krwionośnych, a wraz z nim szybko usuwa toksyny przez narządy i oczyszczenie limfy. Chłodzenie elementów składowych, które są używane dla tych procedur, jest ona bardzo pozytywny wpływ na ściany naczyń, usuwając ciężkości i obrzęk.
Nadal najskuteczniejszym antycellulitowy okład ujmuje się, gdy występuje naprzemiennie z metodą zimnej i gorącej. A jeśli masz obserwowano żadnych przeciwwskazań, to jest bardziej racjonalne i najlepiej stosować dokładnie ten schemat.

Antycellulitowy ciało owija: procedurę od początku do końca

Tak, jak antycellulitowy okład, a czego zacząć antycellulitowy okład? Pierwsze naturalnie z dokładnym oczyszczeniu z dobrym zarośla. Więc może być peeling na bazie kawy, soli morskiej lub innych materiałów ściernych.

load...

Oczyszczona z martwych komórek skóry, lepiej przygotowani do postrzegania i wchłonąć wszystkie zalety nadchodzącej procedury. Kolejny krok – jest zastosowanie specjalnego żelu drenaż limfatyczny masaż ocieplenia i lekkiego.

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych procedur przygotowawczych zostały przeprowadzone, jesteś gotowy, a sama procedura – formy użytkowe dla antycellulitowe okłady, który jest stosowany do gęstej warstwy skóry za pomocą specjalnego pędzla lub tylko ręce. Następnie konieczne jest, by zakończyć ciało specjalną folią i kocem cieplnego (jeżeli jest utrzymywane na gorąco metodą). Owija cellulitu zwykle trwa od 30 minut do godziny, zależnie od zastosowanej metody okłady i ich mieszaniny. Po tym zabiegu, po czym mieszaninę przemywa się do włosów, w zastosowaniu do żelu jędrność skórze z efektem chłodzenia.

Składniki aktywne okłady cellulit

Oczywiście jesteśmy bardzo zainteresowani, dlaczego istnieje pozytywny efekt procedury antycellulitowe okłady. Są to składniki aktywne zawarte w mieszankach są stosowane na skórę. Najczęściej stosowane morskiego błota terapeutyczny, olejki eteryczne (pomarańcza, cyprys, jałowiec, grejpfrut, cytryna, oregano lawenda), kaolin, ekstraktów z wodorostów. Wszystkie te składniki obejmują różne okłady na ciało antycellulitowy: Przepisy są one bardzo zróżnicowane, ale równie skuteczne. Dlatego nigdy nie mówią, co najskuteczniejsze antycellulitowe okłady.
W ramach zimnych okładów są zawsze obecne olejek z trawy cytrynowej, ekstrakt z mięty pieprzowej, bluszcz i kasztanowca oraz, oczywiście, mentol.

Co do zasady, tylko trzy lub cztery zabiegi zauważyć pozytywny wynik z antycellulitowe okłady: opinie o tej procedurze tak pozytywne, a często można usłyszeć od niektórych z jego przyjacielem, i to jest zrozumiałe. Po skórze, jakby w jego oczy, zaostrzone, a nadmiar płynu pochodzi. Pełny kurs tych okładów może składać się z 5-15 zabiegów. Ich liczba zależy od stadium cellulitu. Aby zachować wyniki powinny być prowadzone antycellulitowy okład w domu lub w salonie raz na 5-6 miesiące.

Antycellulitowy ciało owija w domu

Jak już wspomniano, antycellulitowy Body Wrap – na temat wpływu sprawności jednego z najpotężniejszych sposobów zwalczania cellulitu. Ta metoda może być porównywane jedynie z procedurą antycellulitowy i zawija. Ale tu ważne jest, aby mieć profesjonalny zajmuje się masaż antycellulitowy i owinąć, ale jeśli weźmiemy postępowanie przeciwko cellulitu jednej rzeczy, będziesz w stanie zrobić wielkie antycellulitowy ciało owija w domu.

A może zaszkodzić antycellulitowy okład: przeciwwskazania do tej użytecznej procedury jest prawdopodobnie odbędzie się. Sam zimny okład może zrobić nic, aby zaszkodzić. Już dawno udowodniono, że jest całkowicie bezpieczny, ale jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Jest oczywiste, że jest to niemożliwe dla antycellulitowe okłady podczas ciąży, w obecności otarcia i wysypki na skórze, po niedawno przeszedł operację z nezazhivlyayuschimi szwach.

Nerek i wątroby, astmę, żylaki, cukrzyca, choroby układu krążenia antycellulitowe zimne okłady ma żadnych przeciwwskazań.

Gorąca paczka, oczywiście, jest bardziej skuteczna niż zimna, ale ma znacznie więcej przeciwwskazania:

 • Żylaki
 • Ciąża
 • Wrzody na skórze, zapalenie skóry
 • Dowolnych guzów
 • Problemy z nerkami
 • Choroby układu krążenia
 • Chorób ginekologicznych

Dowiedziawszy się o przeciwwskazaniach, zwracamy się do pytania, w jaki sposób Owijanie antycellulitowe.

Tak więc, dla przeciwciał anty-cellulit okłady domu należy przygotować dużo ostrzem cienką warstwą polietylenu (zakupić produktu błona) o szerokości od 20 do 30 cm, koc lub ciepłą zbiorcze, środki anty-cellulit okłady, które są stosowane na skórę i ręczników papierowych.

Skład funduszy dla antycellulitowe okłady jest następujący (tu za najbardziej dostępne opcje):

 • Brud gotowy (gliny błoto oparte Dead Sea błoto, termiczne, itp) lub tej samej gliny.
 • Brunatnice (obecnie sprzedawane w supermarketach i aptekach w ogóle). Najpopularniejsze antycellulitowe okłady z wodorostów są algi, spirulina, morszczyn.
 • Antycellulitowy krem ​​lub masło (można przygotować samemu lub kupić gotowe).
 • Med.
 • Herbata zielona
 • Kawa mielona.

Jak widać, kompozycje mogą być bardzo różne dla antycellulitowe okłady: przepisy są bardzo zróżnicowane i skuteczne.

Będzie to bardziej efektywne jeśli antycellulitowy okład w domu, aby przeprowadzić po zastosowaniu kremu, które „oparzenia” tłuszcz lub THERMOACTIVE żel kofeiny i teobrominy (przed owijając kremu lub żelu nie zmyć).

Ponadto konieczne jest owinąć lokalizacje film, naświetlone, (najlepiej owinięte spiralnie w kierunku od stóp do obszaru pachwiny) i przejść do 25 do 30 (ale nie więcej!) Minut pod ciepłym kocem lub kołdrą. Następnie krem ​​ponownie. Następnie wziąć prysznic, i pamiętaj, aby wrócić antycellulitowy krem ​​do wszystkich istniejących obszarów problemowych. Takie kremy lepiej jest mieć kilka.

Od owijania antycellulitowy krem ​​jest bardzo mocny na skutki anty-cellulit, zalecane jest tylko dla dorosłych, ale również w tym przypadku ze względu na uwalnianie produktów rozkładu tłuszczu i toksyn we krwi może być najpierw wysypki i podrażnienia skóry, nasilenie różnych chorób przewlekłych, zawroty głowy i osłabienie, przyspieszone bicie serca. Wszystko to, oczywiście, mieć miejsce, a wtedy lepiej, ale nadal, jeśli wystąpią takie reakcje, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak można być prowadzone często zawija? Po dwóch lub trzech dniach, stopa nie mniej niż dwanaście zabiegów.

Recepty z antycellulitowe okłady

Są one różne: od prostego opakowania z antycellulitowy krem ​​kupiony w aptece, w tym antycellulitowy okład czekoladowy i antycellulitowy okład z kawy, nie wychodzą antycellulitowy niebieskiej gliny okład, a także z alg i miodu.

Antycellulitowy miód okład i antycellulitowy okład algi mogą być wykonane według tej samej receptury.

Dla wodorostów należy wziąć 2 łyżki. Łyżka wodorosty i Fucus, rozcieńczono ciepłą wodą, pozostawić na 15 minut, tak, że pęcznieją. Kiedy dodać żółtka, 15-20 kropli kamfory lub oleju cytrusowych. Otrzymaną mieszaninę dokładnie miesza się, a następnie gęstą warstwę odniesieniu do wszystkich obszarów problemowych.

Dla antycellulitowe okłady miodu zamiast glonów należy używać ciepłej miód.

Generalnie okłady miód na cellulit są bardzo popularne, ponieważ miód jest niemal w każdym domu, a prawdopodobnie bez wyjątku w konkretnym przypadku miały zapewnić doskonałe właściwości lecznicze tego produktu. Dlatego nie dziwi fakt, że nie wiedząc o innych opakowań, każda kobieta wie, jak skuteczny antycellulitowy okład miód.

Kolejny przepis anticellulite owija miodu jest to, mleko w proszku rozcieńczono ciepłą wodą zastosowania. Meda należy wziąć kilka łyżek.

Okłady z miodu na cellulit może być stosowany zarówno świeże i utwardzony, stary miód. Tylko ten ostatni, oczywiście, będzie grać pierwsze w procentach przydatnych właściwościach.

Antycellulitowe okłady czekoladowe są bez wątpienia uczta dla ciała i duszy. Po tym wszystkim, od dawna wiadomo, że wiele użytecznych właściwości czekolady. To sprawia, że ​​skóra jest bardziej elastyczna, a jej kofeina ma na nim najsilniejszy efekt antycellulitowy. Dla czekolady okłady potrzeba 200 gr. Kakao w proszku i 0, 5 litrach gorącej wody. Należy rozcieńczyć woda i kakao brązowy zastosowano do obszaru problemów. Z pomocą takich zabiegów czekoladowych są dostępne, a doskonały efekt kosmetyczny, a do tych samych wysokich pozytywnych emocji, ponieważ używa czekoladę w naszym ciele produkuje endorfiny – tzw hormonu szczęścia. Powinno się tylko pod uwagę, że stanowi przeciwwskazanie do takiego opakowania może być uczulony na czekoladę.

Fani orzeźwiający aromat mocnej kawy prawdopodobnie będzie jak kawa antycellulitowy okład. Do przygotowania antycellulitowy ciało owija z kawą będzie potrzebować 50-79 gramów. Naturalna kawa mielona, ​​która będzie musiała zalać wrzącą wodą i pozostawić do schłodzenia go do 40 stopni. Woda powinna wystarczyć do wytworzenia pasty.

Owinięcia kawy cellulit można również dodawać glinę, olejek cytrynowy i glony.
Anty-cellulit owija niebieskiej gliny trzeba tylko ciepłej wody w celu rozpuszczenia niebieski gliny o konsystencji śmietany. I dodać, na przykład, 1-2 krople olejku do gustu. Jak wiadomo, niebieski glina zawiera wiele użytecznych mikroelementów magnezu, potasu, azotu, wapnia, fosforu, żelaza. Dlatego też jest to raczej pozytywny wpływ na procesy metaboliczne w skórze.

load...