Antycellulitowe banki masaż: wskazówki i przeciwwskazania

Niedożywienie, stwardnienie stres, brak snu, brak ruchu – wszystko to jest częścią zwykłej codzienności wielu kobiet. Absolutnie niedostrzegalne prowadzi do tego, że na zewnętrznej i wewnętrznej ud, pośladków pojawiają się widoczne wgłębienia i wypukłości oka, które w istotny sposób nie umniejsza rysunku, prowokują zaburzeń psychicznych i kompleksów. Ten problem nie może być rozwiązany w jeden sposób, wymaga długotrwałej kompleksowe leczenie, zapewniając zmianę energii, zwiększenie aktywności fizycznej, umysłowej odzyskiwanie stanu. Nie ostatnie miejsce w zwalczaniu „pomarańczowej skórki” jest masaż antycellulitowy, a banki, które utrzymuje napięcie mięśni i pomaga odzyskać tkanek.

load...

Zawartość:

Korzyści i przeciwwskazania

Odkurzacze banki stały się bardzo popularne ostatnio, bo naprawdę rozwiązać problem. Zasadniczo procedury są przepisywane przez specjalistów oraz prowadzone w szafach medycznych i kosmetycznych. Jednak, aby zaoszczędzić pieniądze i mogą to zrobić na własną rękę. Jednak przed takim ramienia nabycia i przeprowadzić masaż antycellulitowy przez banki w domu, powinno się upewnić, że w organizmie nie ma żadnych guzów iw ogóle nie ma skłonności do jakichkolwiek nowotworów. Ponadto Przeciwwskazania w tym celu na korpusie jest żylaki, zakrzepicy, choroby sercowo-naczyniowe, zaburzenia umysłowe w OUN, tendencja do stanów drgawkowych, chorób skóry i kości.

Jeżeli odchylenie nie jest obecny, wtedy można bezpiecznie pójść do apteki i kupić banków na masaż antycellulitowy. Mogą być wykonane z silikonu lub polimerstekla. Wskazane jest, aby wybrać zestawy, wraz z bankami o średniej i dużej średnicy.

load...

Istotą

Procedury

Szkło „przykleja się” do wyboistej skóry i wywiera specjalny masaż ciśnieniowy, wyciągając ją. Aktywnie wybrana część rozpoczyna się przepływ krwi, a zatem przeprowadzenia dodatkowego metabolizm.

Przygotowawczych

Faz. Aby massazhbyl skuteczne i nie powodują szkód w organizmie, konieczne jest, aby wiedzieć, jak to zrobić.

Przed rozpoczęciem procedury, trzeba przygotować ciało. To wystarczy, aby miękkie, relaksujące ruchy osiągnąć relaks i ciepłą skórę w wybranym obszarze. Można także wziąć lekki prysznic wcześniej. Po tym antycellulitowe banki masażu. Są one stosowane do obszarów problemowych. Korzystnie do 8 jednostek na procedury i stanąć 20 minut.

Odchodząc od skóry bez wychodzenia

Aby osiągnąć większy efekt pojemności mają być przeniesione. Może to być proste, faliste, zygzak, ruch kołowy. Liczy się to, że trajektorii ruchu równolegle do kierunku drenażu żylno-limfatycznego. Konieczne jest, aby to zrobić, bo tylko z takim podejściem będą powstawać w wyniku mechanicznego rozerwania rok podskórnej tkanki tłuszczowej. Ponadto tkaniny aktywnie natleniona, jak poprawić krążenie krwi i płynu śródmiąższowego.

Krem nawilżający i masło

Efektem postępowania będą wyższe jeśli specjalny kremu na skórę (jak oliwa z alternatywnym można używać oleju) jest stosowana.

Należy również pamiętać, że bank za antycellulitowy masaż nie powinien odbywać się na wewnętrznej stronie ud, pachwin i podkolanowej jamy. Może to prowadzić do niepożądanych konsekwencji – uszkodzenie węzłów chłonnych.

Pierwsza procedura jest bank może pozostawić pewne obszary skóry widocznych siniaków, ale szybko rozpuszczają się w kolejnych procedur, zwłaszcza jeśli nawilżają skórę.

Czas

Średni kurs z użyciem puszki próżniowych powinien zawierać co najmniej 10 procedur. Ale nie może być gorliwi warto. Maksymalna liczba sesji – 20. Interwał – co drugi dzień.

Jeśli istnieje potrzeba, i jest to uzasadnione ze względu na stan ciała, masaż można wykonać w domu w ciągu miesiąca.

Zaledwie kilka procedur znacznie zmniejszyć objętość ud, a jeśli równolegle z sesjami i nadal trzymać się właściwej diety, możemy także zmniejszyć ciężar, poprawia napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność skóry. Ale to nie wszystko, a banki z łatwością dostosować kontury zniszczyć powstawanie tłuszczu, wyciągając na powierzchnię skóry żużlu.

A banki próżniowe do masażu w domu

Jeśli istnieje wielkie pragnienie, aby zostać przekształcone, łatwo byłoby dać sobie więcej czasu, zwłaszcza, że ​​wdrożenie techniki manipulacji jest absolutnie proste. Aby urządzenie dobrze sunął po skórze, musi być uprzednio nasmarowane. Może być tak szczególnych środków kosmetycznych i przygotował się. Dobrze pokazał następujących kombinacjach: z oliwek i olej lniany (jedna łyżeczka) jest połączony z olejkiem z drzewa herbacianego (5 kropli); dwie łyżki baz zostaje przejęty pięć kropli piołunu, anyżu i pomarańczowy.

Konieczne jest, aby przestrzegać pewnych wytycznych i zaleceń w trakcie sesji.

Przed zabiegiem, trzeba dobrze umyj ręce i wytrzyj je na sucho, to należy stosować na obszarach problemowych w ramach, które będą przyczyniać się do dalszej obróbki. Kupiony banki antycellulitowe powinny być wprowadzane do organizmu tak, że obszary problemowe skóry zostały wciągnięte nich jeden i pół centymetra.

Intensywny masaż cellulitu za pomocą puszki muszą być powolne tempo. Ruch musi być skierowany wzdłuż strumienia. Pożądane jest, że przecieki emkostine złamane. Jeśli tak się stanie, należy ponownie umieścić. Dla każdego obszaru problemowego się wystarczająco dużo o 5-10 minut.

Aby dowiedzieć się, jak prawidłowo i sesja tochnoprovodit można znaleźć w instrukcji dołączonej do opakowania lub na specjalistów zajmujących się tą kwestią ściśle.

Ponieważ metoda ma swoje przeciwwskazania powinny być traktowane z dużą ostrożnością, tak aby nie zranić i nie psują ostateczną postać.

EquipmentYou kupić w aptekach lub w sklepach, centrach medycznych. To jest miejsce, gdzie można również uzyskać dodatkowe porady i wskazówki i podpowiedzi, w jaki sposób masować cellulit banków.

Narzędzia i metody alternatywne

Wraz z tym sposób pozbycia obniżeniach i dołeczki, istnieją inne metody. Do walki z „pomarańczową skórkę” opracowali wiele innych masażery.

Wałek do masażu

Dobra pomoc w walce ze skórką pomarańczową i wałeczkowych modeli. Mogą one być albo elektryczne lub mechaniczne. Rotacja jest dobrze działa na skórę, ogrzać powierzchni, zwiększenia drenażu limfatycznego.

Próżnia Vibropribor

Jeśli nie chcesz, żeby poeksperymentować z bankami, eksperci zalecają użycie specjalnego wibracyjne. Takie urządzenie może mieć wiele trybów pracy, dzięki czemu możliwe najbardziej efektywny wpływ na dotknięte obszary skóry. Można powiedzieć, że wibracyjny łączy funkcje masażu próżniowego, które są przeprowadzane przez banki cellulitu i masażu rolkowego. Sam przypomina sesji masaż może. Specjalna konstrukcja, składająca się z dwóch rolek, celowo unosi górną warstwę skóry uda i ciągnie go energicznie odkurzyć dział, gdzie ulega istotnym zmianom. Następnie wałek wygładza skórę, tym samym odpowiadając na kojący manipulacje. Efekt ten nie może być osiągnięta przy użyciu oborudovaniyaiz silikonu.

Próżnia wibrującym łatwo pracować w domu, także szczegółowe zalecenia dotyczące sposobu korzystania z niego, są określone w instrukcji.

Leczenie Sprzęt

Kosmetologów nowoczesne salony oferują różne metody sprzętowe leczenia „skórki pomarańczowej”, które mają wysoki stopień jego efektywności. Ale jeśli problem zaszło za daleko, może być rozwiązany w początkowych etapach w domu, za pomocą banków masażu z cellulitem i innych narzędzi przydatnych. Należy również pamiętać, że szczególny ćwiczenia, odpowiednia dieta, aromaterapia, zdrowego snu nie ma reguły.

Decydując się pozbyć cellulitu, trzeba wykonać odpowiednią ilość czasu i wysiłku, ale wynik wtedy będzie mógł przekroczyć nawet najśmielsze oczekiwania.

load...