Anna Siemienowicz Dieta

Przemawiając podczas prezentacji utworu „Bird-wiatr”, Anna Siemienowicz wrażeniem jego odbiorców – była bardzo cienkie i wyglądał jak wdzięku kruchej figurki. Kiedy wszedł na scenę w małym sukienka – stanik, Hall stanął w zachwycie. Jaki jest sekret takiej szybkiej metamorfozy?

load...

Anna mówi, aby szybko i skutecznie schudnąć, ona jest głodna przez kilka dni, pijąc dziennie przez dwa do trzech szklanek świeżego soku z selera i marchwi i kilka filiżanek zielonej herbaty. Ponadto, w tych dniach Semenovich wizyty kąpieli i masażu, uwalniając w ten sposób maksymalnie trzy kg dziennie. Taki reżim, zgodnie z Anną, trzeba stosować się do kilku dni, a resztę czasu jeść z umiarem. Posiłki powinny być podzielone: ​​białka i węglowodany nie mieszają.

Kobiety i dziewczęta, które są podatne na Anna pełności zaleca jabłko i krewetek diety przeznaczony dla trzech dni. Trzymanie się tej diety przez trzy dni można schudnąć przez dwa do trzech kilogramów. Dieta zawiera dwa produkt dietetyczny – krewetki i jabłka. Głodzenia nie jest konieczne z takiej diety, można jeść tyle podoba, ale tylko krewetki, gotowane w lekko osolonej wodzie i jabłek, z których niektóre można upiec. Wskazane jest, aby gotować sałatki owocowe i krewetek 50 g krewetek, jedno jabłko, grejpfrut, banan, w którym musisz wypełnić sto gramów majonez i ketchup. Pij także kawa, herbata, soki, cukier, prosty i wodę mineralną i wino.

Ponieważ taka dieta nie zawiera głodu, otyłość, po jego stracie, zwroty nie są tak szybko, jak z dietą głodową. Jednak po wydaniu diecie powinno być ograniczone w żywności dieta tłuszczowych i słodyczy.

load...