Ani pies, ni wydra: czy do zapoznania się i zaprosić pierwszy facet na randkę?

W ostatnich latach, kobiety są stale skarżą się na brak inicjatywy chłopców. Niektórzy już przyzwyczaić się do tego porządku rzeczy, a gdy widzą normalnego kandydata na stanowisko, „ojcem moich dzieci”, nie gubią się i wziąć stery w jego delikatnym, ale zdecydowanym ręką. Sama przyszła, spotkała się, wziął telefonchik, zaproponował, aby sprostać – Sam nadezhda.Oglavlenie:

load...

Etyka

Czy to normalne? 100 lat temu reklamach chciałbym odpowiedzieć „nie”. Co dziś odpowiedź? Myślę, że musimy dowiedzieć się, jak ludzie postrzegają takie sytuacje. Gdyby czuł, że dziewczyna z kategorii tych, którzy mają „charakteru ciężkiego, lekkiego zachowania”? Być może, ale nie jest to faktem. Najprawdopodobniej będzie myślał, lub po prostu czują, że to „ekzemplyarshey” wszystko będzie tylko sztuczka. Oczywiście, to zakładając, że kryterium „like / dislike” jest ustawiony na niego. Jeśli to nie nastąpi aż do pierwszego spotkania – o czym mówić. Chodź – to dziewczynka zadanie rozwiać możliwe postrzeganie jej ciężkiego charakteru i zachowania …

Ogólnie rzecz biorąc, zawsze bierzemy standardu ostrożnego dziewczynki, która może mieć trudny charakter, ale zachowanie nie jest w przeciwieństwie do niego. To jest opinia publiczna – nie są obce pojęcie. Nie, nie mam błąd: normalna dziewczyna nie dbam o to, czy nie mówi, zwłaszcza jeśli nie jest to prawdą. Fakt, że ludzie są mniej „ciekawej” odnosi się do dziewcząt, które zostały wprowadzone pierwsze – uderzające potwierdzeniem znaczenia tej kwestii.

Więc czekaj do statutu i decydują się iść all-in, powinien być przygotowany na to, że człowiek postrzega cię jako … „liberalnej” Człowiek, nawet jeśli jesteś 100 lat skromnyazhka wychowany z dobrymi manierami. Jeśli facet jest bardzo podobny, można podjąć ryzyko. Panujący pomysł szybkiego rozbicia. Wszystko, co trzeba zrobić – być sobą. Jeśli ty „skromnyazhka wykształcony z dobrymi manierami” – trudności mogłaby zaistnieć.

load...

Pp_1 argumentem.

Kilka słów w obronie facetów: nie wszystkie z nich muszą winić brak inicjatywy. Rynek składa się znajomości coś podobnego do sytuacji ze sprzedażą jednej krowy chłopów na rynku: tak zaczęła chwalić, że w wyniku zdecydowała się nie sprzedawać. To dziewczyna, pierwsza nadziewane swoją wartość, a potem dziwią się, że nikt nie bierze. Wydaje się, że wiele z nich zapominać, że dla wszelkich działań niezbędnych warunków, a dziewcząt zapomnieli dlaczego nie flirtuje. Oto człowiek, a nie biec do zapoznania się z tymi, którzy w ich kierunku, nie patrząc nawet, przynajmniej ich nie zauważyć.

To mi do tego, że w tym momencie historycznym sytuacja zachęca kobiety są bardziej aktywne. Tak, wielu facetów dumni, nawet irytuje na „niezdobytych królowych, które Bóg wie, czego chcą.” Czy jest to pożądane? Najprawdopodobniej tak. Można skorygować zachowanie mas? Prawdopodobnie nie. Co robić? Odkrycie najbardziej. To nie jest to, że powinno się to odbywać w sposób ciągły. Jeśli widzisz osobę, która lubiany taaak dużo, ale nie można go zobaczyć, nawet pomimo prób zwrócenia uwagi, po co marnować szansę? Lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że nie. A jaki los?

Ryzyko

Jeśli sytuacja jest taka, jak opisano w powyższym akapicie, to nie ma ryzyka. Kiedy pojawiają? Gdy pojawi się na faceta, który jest obcy inicjatywy jako takiego. Nie był w ogóle dumny i zły na wszystkich dziewczyn na świecie, to po prostu … dzięki czemu można zapoznać się, spotkać, budowania relacji, ale stery jednego nie brać. Trzeba kontynuować „zainicjować” i, jak pokazuje doświadczenie, nawet kobiety z najsilniejszych postaci prędzej czy później znudzi to i chcę zobaczyć przywódcę domu.

0.

Ale to niepotwierdzonych, a więc wybór należy do Ciebie. A także wybór „, aby zapoznać się, czy nie.” Wierzymy – to możliwe! 😉

Ivan Sopiga

load...