Amerykańska dieta: schudnąć z przyjemnością

 

Zawartość:

Istnieje opinia, że ​​Amerykanie często jeść w restauracji fast food i nie oglądając ich wagi. A dowodem na to – duża liczba otyłych ludzi Ameryki. Ale, jak się okazało, Amerykanie też nie są obojętni na to, co dane pokazują skalę podczas ważenia. A oni siedzą na diecie, nie mniej niż w innych krajach. Jednym z amerykańskiej diety dla utraty wagi nawet zdobył światową sławę dla swej prostocie i skuteczności. I za jego zgodność nie będzie potrzebował żadnych produktów za granicą lub długo wyczerpującym głodu. Amerykańska dieta jest bardzo lojalny wobec wszelkiej utraty wagi. Ponadto, pozwala to na jakieś dwa tygodnie, aby schudnąć około pięciu kilogramów.

load...

Znaczenie diety

Istotą amerykańskiej diety dla utraty wagi polega na przestrzeganiu kilku zasad.

 • Nic tam po piątej po południu

Pierwszy przestrzegać tej reguły będzie trudne dla trzech dni, ale przez wzgląd na zmniejszenie masy ciała może być trochę opatrzone. Zwłaszcza kobiety, które przeszły amerykańskiej diety, twierdzą, że do końca pierwszego tygodnia, prawie nie czuć głodu. Jeśli zegar pobiegł daleko poza znakiem 17.00, ale wciąż jest pożądane, zatrzymać głód gorącą herbatę bez cukru.

 • Pij dużo płynów

Ktoś mógłby zaskoczyć ten warunek. Rzeczywiście, zazwyczaj w utracie wagi pozbyć się nadmiaru płynów w organizmie. Ale amerykańska dieta nie jest skierowany do szybkiej utraty kilogramów i stabilizacji wagi i wzmocnienia zdrowia. W związku z tym przez dwa tygodnie, można schudnąć nieznacznie, ale będzie to czuć łatwość i zwiększoną wydajność. Wyjątek, gdy amerykański dieta sprawiają, kawa, napoje gazowane, słodkie herbaty – muszą ograniczyć lub wyłączyć.

 • Zrezygnować z tłustych

Tutaj mieszkańcy Dieta daleko Ameryka jest bardzo lojalny. Zakłada on, że można sobie pozwolić na kilka plasterków smażonymi ziemniakami lub kilka łyżek szkodliwym sałatki z majonezem. Coś tłustego jedzenia? Jest w porządku. Najważniejsze – aby wykorzystać to wszystko kilka plasterków ananasa lub grejpfruta, można rozkładać tłuszcze.

load...
 • Najpoważniejsze przeciwwskazania

W ciągu dwóch tygodni zabronionych do jedzenia sól, pieprz, olej, tłuszcz, alkohol i ocet. W odniesieniu do produktów, amerykańscy lekarze oferują własną wersję władzy, które uznają za pożyteczne i dobre dla procesu odchudzania.

Menu amerykański dieta

Spośród wszystkich innych amerykańskich diety – nie długoterminowa: trwa przez dwa tygodnie. Dietetycy postanowiliśmy uprościć zadanie utraty wagi i zrobić jedno śniadanie dla wszystkich 14 dniach diety. Każdego ranka należy rozpocząć od filiżanki kawy z mlekiem, dwa jabłka (lub jeden pomarańczowy), kromki chleba (lub tosty) i jajka na miękko. Ale lunch i kolacja w okresie dieta jest wystarczająco zróżnicowane.

Dzień pierwszy

 • Obiad – ryby (smażone lub wodzie) w ilości 200 g; seler, klejony z soku cytrynowego (100 g); niesłodzone kawa lub herbata.
 • Obiad – sto gramów gotowanego mięsa, doprawione łyżką herbaty cebuli i jednego żółtka; grzankę lub zwykły chleb; jabłko lub szklanki mleka o niskiej zawartości tłuszczu.

Dzień drugi

 • Obiad – 200 g szpinaku gulaszu; 150 g słabo palona wątroby bydlęcej; Dwa ziemniaki; Kawa lub herbata bez mleka i cukru.
 • Obiad – buraki sałatek, marchewka, kapusta, pomidory (drobno posiekanej) ubrany łyżkę rafinowanego oleju roślinnego; kubek niskotłuszczowe Jogurt; jedno jajko, gotowane miękkie gotowane, grzankę lub zwykły chleb; plasterek chudej szynki.

Dzień trzeci

 • Kolacja – 200 gramów chudego pieczonych mięs; sałata ubrany sokiem z cytryny; Szklanka soku pomidorowego; pomarańcza, grejpfrut jabłko lub do wyboru; kawa lub herbata bez cukru.
 • Obiad – szkło o niskiej zawartości tłuszczu, jogurt; 2 jajka; Dwa pomidorów bez soli; Dwie kromki chleba; jabłko lub gruszka do wyboru.

Cztery dni

 • Obiad – 200 gramów pieczonego kurczaka lub gotowane; 150 g kapusty (możliwie z soku z cytryny); kawałek zwykłego chleba lub tosty; filiżanka kawy lub herbaty niesłodzone.
 • Obiad – 50 g sera, które mogą być uzupełniane, jeśli jest to pożądane, pieprzu, cebuli i zielonego surowego żółtka; rzodkiewka 6 rzeczy; szklanki mleka o niskiej zawartości tłuszczu; kromka chleba lub tosty.

Dzień piąty

 • Obiad – 250 g rozdrobnionych marchewek; 150 g chudego mięsa gotowanego; dwa ziemniaki, gotowane „w mundurze”; Jedna filiżanka kawy lub herbaty bez cukru i mleka.
 • Obiad – smażone jajka z dwóch jaj z warzywami (dowolny do wyboru); Sałatka z pomidorów z zielonej cebuli, przyprawione sokiem z cytryny; jabłko.

Szósty dzień

 • Obiad – 200 g gotowanej ryby; 150 g sałaty (może być pobierana z soku z cytryny); kromka chleba lub tosty; filiżanka kawy lub herbaty.
 • Obiad – 150 g chudej wołowiny gotowanej z chrzanu tartego na tarce cienkiej; 100 g sałaty (dostępny zarówno w postaci czystej z dodatkiem soku z cytryny); szklanki mleka o niskiej zawartości tłuszczu; jabłko.

Siódmy dzień

 • Obiad – 200 gramów ugotowanego kurczaka; 100 gramów ugotowanego ryżu (bez soli); 100 gramów zielona sałata, przyprawiona sokiem z cytryny; świeżego jeden jabłkowy Szklanka mleka o niskim procencie tłuszczu.
 • Obiad – szklanka jogurtu; Dwa małe placki (najlepiej na parze); jabłko; kromka chleba lub tosty.

Dieta jako styl życia

Menu jest przeznaczony do siedmiu dni. Jednak taki system zasilania należy stosować przez co najmniej dwa tygodnie. Tylko wtedy amerykańska dieta była skuteczna, a waga będzie się radować, gdy ważenia. Ten system odchudzania daje doskonałe rezultaty, pod warunkiem systematycznej utraty wagi i zachowania dobrego zdrowia. Wpływ diety nie Momental, ale jest łatwy do przechowywania, zgodnie z zasadami podaży.

Amerykańska dieta jest bardzo prosta. Trzymać w ciągu siedmiu dni od wyznaczonego an_1, a na początku drugiego tygodnia, wróć do pierwszego dnia i powtórzyć proponowanego systemu elektroenergetycznego. Chcesz zabezpieczyć efekt odchudzający? Dokonaj amerykańskiej diety część swojego życia, a następnie będzie podobać nie tylko swoją wagę, ale także zdrowie.

load...