Algorytm przeżywa miłosne kryzys

Jaka powinna być kolejność swoich działań:

Zadbaj o swoją kondycję fizyczną. Przewlekły stres powoduje skrajne destabilizacji całego ciała, co prowadzi do poważnego pogorszenia odpornościowego, neuroendokrynnych i innych układów organizmu. Pogarsza przewlekłych i chorób psychosomatycznych. To z kolei dodatkowo pogarsza nasz stan psychiczny. I tak w kółko.

load...

Ważne jest, aby przerwać ten krąg. Co należy zrobić?

  1. Pełna sen.
  2. Dobrze zjeść. Wystarczająca ilość białka (mięsa) i węglowodany (może gromadzić) – cukier, skrobia kalorii – olej. Optymalnie – kawior. Witaminy.
  3. Dobrym reszta.
  4. Powstrzymanie się od złych nawyków (alkohol, palenie tytoniu, zmiana partnerów seksualnych).
  • Zrozumieć, że wszystko jest w twoich rękach

Najważniejszą rzeczą, aby zrozumieć, raz na jakiś poważny kryzys, jest czymś, co tylko można wycofać się z niego. Nikt nie wyjdzie z niej dla ciebie. Ani były ukochaną osobą lub przyjaciółmi, lub psychologa.

  • Zrozumieć, że przeszłość nie może być zwrócony

Żyć w teraźniejszości (należy do nas) i myśleć o przyszłości i przeszłości, i pożądane jest tylko dobry, zostawić pamięć.

  • Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o pomoc i otrzymać ją

Mogą to być krewni, przyjaciele, pracownicy, współpracownicy, a nawet znajome osoby. Ale fakt, że Rada, nie jest konieczne, aby natychmiast wykonać. Indywidualnie. Myślę, że w każdym przypadku na poradę, nie za nimi ślepo, medytować nad nimi, ale oddać realną pomoc nie pchać.

load...
  • Spójrz na swoich błędach, a nie zamykać do błędu ludzkiego

Staraj się nie obwiniać innych i zrozumieć swoje błędy. Ten sposób jest bardziej konstruktywne, jak zawsze cierpią z powodu swoich błędów, a jedyną osobą, która może to zmienić – siebie.

  • Opracować plan wyjścia z kryzysu

Ocenić wszystkie czynniki, które zdenerwowane lub przyjemność. Pomyśl o tym, jakie są zasoby (psychologiczne, fizyczne, intelektualne) w celu przezwyciężenia kryzysu. Jakie są sposoby i środki, aby rozwiązać kryzys (po części, wewnętrznej i zewnętrznej stronie, czyli innych ludzi, okoliczności, wypadki). Sporządź plan wyjścia z kryzysu próbki.

Następnie, po tych wszystkich myśli, rozpocząć realizację planu. Od tej chwili, wszystkie działania powinny być tylko racjonalny charakter. Monitorowanie planu do eksploatacji. Prowadź dziennik i zapisać to, co się dzieje.

  • Robić dobre uczynki

Znaleźć dobrą pracę, która będzie w stanie poradzić sobie z czasem (dać mu przynajmniej jeden dzień w tygodniu – najlepszy niedziela). Może to być pomoc dla sierot, chorych, starszych lub krewnego lub przyjaciela. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest to rodzaj rzeczy, które cię nauczyć tego, czego nie udało się zanim zapali, ale będą wymagały ujawnienia swojego serca. Spróbuj dać tym ludziom to, czego nie wiedzą jak dać ukochanej.

Jest bardzo ważne, aby nie czekać na wdzięczność, a nawet być gotowy do niewdzięczność. Robisz to nie fakt, że powiedział „dziękuję”, ale dla siebie.

Pomoże to przezwyciężyć swoje słabości i wypełnić swoje życie z sensem i ciepłem.

load...