Alginian maski: najlepszym sposobem, aby zachować młodość i urodę

Zawartość:

Zachowanie młodości i piękna w nadchodzących latach – jeden z celów kobiet w każdym czasie. W dążeniu do odwołania, będziemy wykorzystywać wszystkie możliwe sposoby: kosmetyki, ćwiczenia, zdrowego stylu życia. Co więcej, w naszych czasach istnieje ogromna ilość pieniędzy na produkty do pielęgnacji skóry. Teraz nikt nie jest zaskoczony spotkać kobietę, która wygląda 10 – 15 lat młodszy niż jego wiek. A nie koniecznie do tego, aby mieć gruby portfel. Wiele kobiet nauczyli się stosować procedury dotyczące zachowania w domu młodzieży. Po tym wszystkim, na półkach można kupić wszystko, czego potrzebujesz. A czasami niezbędne komponenty do wytwarzania produktów kosmetycznych można znaleźć w prawo w swoim własnym lodówce.

load...

Stosowanie maski na twarz – jeden z najbardziej popularnych i skutecznych środków do pielęgnacji skóry. Procedura może być przeprowadzona zarówno w salonie, jak iw domu na własną rękę. Maski są bardzo różne w zależności od procesu naświetlania. Przyczyniają się one do żywienia, nawodnienia, odmłodzenie, wybielanie, tonowania i czystek. Według ich składowego skład tych produktów kosmetycznych są również odznaczają się dużą różnorodnością. W Gabinety kosmetyczne i kosmetyki rynki oferują żel, krem, glina i błoto maski.

Każda kobieta może łatwo wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kosmetyk. Szczególnie skuteczne są uważane zwierzęce maski, czyli kolagen. Są one wykonane z materiału wybranego z powierzchni skóry i tkanki chrzęstnej bydła. W związku z przypadkami choroby szalonych krów w świecie, bezpieczeństwa tych rodzajów produktów kosmetycznych w pytaniu. Maski kolagenowe stają się mniej popytu.

Staje się coraz bardziej popularne kosmetyki, które zawierają substancje, które nie zwierzę, i pochodzenia roślinnego. Przez siły uderzenia oni są nie mniej skuteczne. Tak więc, wiele kobiet wolą maski kolagen alginian.

Co to jest alginiany?

Alginiany są unikalne substancje, które są zawarte w dużych ilościach w brązowych i czerwonych alg. Ich maksymalna zawartość w roślinach występuje od sierpnia do września. Dlatego w tym okresie nie jest zbieranie glonów do produkcji kosmetyków. Algi ich składu są najwyższe spośród dowolnego zwierzęcia lub rośliny między świecie właśnie dlatego, że zawierają kwas alginianu i jego sole (amonu, sodu, wapnia i potasu).

load...

O właściwości cud wodorosty wiedział nawet przedstawicieli starożytnych Indii i starożytnych Chinach. Alginiany nauka stała się znana dopiero od niedawna, niewiele ponad 30 lat temu. W 1981 roku angielski chemik Stanford otworzył je, badając dobroczynne właściwości jodu. Nieco później, uporać się z innym naukowcem – Krefting.

Teraz alginiany są powszechnie stosowane nie tylko w kosmetyce, ale także w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. W związku z tym, ich produkcja jest powszechne w wielu krajach świata – we Francji, Japonii, USA, Norwegii, Indiach i Wielkiej Brytanii. Coraz bardziej popularne jest produkcja wodorostów w Polsce. W szczególności, produkcja alginiany został fachowo Archangielsk – wodorosty roślin.

Korzyści alginianu maski

Co decyduje o popularności takich alginiany w kosmetologii? kwas alginianu i jego sole, są wyjątkowe, który w kontakcie z wodą tworzą masę żelową mającą wiele użytecznych pierwiastków śladowych i witaminy, które są korzystne w procesach metabolicznych w ludzkiej skórze. Po naniesieniu na skórę, żel szybko wysycha, tworząc szczelną folię ma zdolność zatrzymywania wilgoci w komórkach skóry. Funkcja ta ma wielkie znaczenie dla procesów regeneracji i metabolizmu skóry właściwej.

Alginian maski całkowicie wypełnia nawet najmniejsze zmarszczki i ustawa o głębszych warstw skóry. Ze względu na swoją konsystencję i sposobu działania, to zacisnąć i dostosować do kształtu twarzy. Ponadto, te maski są nie tylko wygładzić zmarszczki, ale także oczyścić i wąskie pory, eliminuje pajączki, zwiększają elastyczność skóry.

Konieczne jest zwłaszcza, aby pamiętać, niepowtarzalny antyoksydacyjne i detoksykacji własność alginiany. Jest to zdolność do neutralizowania skutków promieniowania i metali ciężkich produkcji, negatywny wpływ na skórę.

Oczywiście, alginian maseczki na twarz w stanie poradzić sobie z prawie żadnych problemów skóry. Dlatego można je stosować w czystej postaci. Producenci często stosuje się kwas alginianu i jego sole jak maski podstawą plastyfikujące, które, w zależności od wymagań, dodatkowe składniki są dodane. Aby poprawić działanie podnoszenia za pomocą alginianu maskę chitozanu. Chlorofilu w skład produktów kosmetycznych pomoże nasycenie skóry w tlen i zapobiega zmarszczek. Imbir oczyszcza skórę i leczy drobne stany zapalne. Algi maska ​​twarzowa witaminy C, zaleca się skóry dojrzałej, która ma taki problem, ponieważ zabarwienie. Kolagen poprawia działanie wilgoci i daje elastyczność skóry.

Istnieją również maska ​​algowa z eukaliptusa, rumianku, olej z kiełków pszenicy lub różanego, mentol, wysoką zawartością witamin i wielu innych. Wybierając je na rynku kosmetycznym jest ogromna. Każdy przedstawiciel pięknej połowy ludzkości może wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj alginianu maski. Należy jednak wiedzieć, że kobiety, które mają tendencję do Reakcje alergiczne, to najlepiej używać masek alginianu bez dodatków.

Stosowane cud maską?

Wcześniej alginianu masek nie był znany wszystkim. Mogli sobie pozwolić tylko sławna. Teraz te kosmetyki można kupić w żadnej kosmetyków sklepowych. Dlatego przeprowadzenie takiej procedury jest dostępna dla każdej kobiety. To nie koniecznie udać się do salonu kosmetycznego i korzystać z usług kosmetyczki. Ale trzeba wyraźnie znać zasady przygotowania skóry do procedury, a zwłaszcza stosowania alginian maski.

Przede wszystkim należy dokładnie oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Można użyć peeling lub lekką skórkę razie potrzeby. Zwiększy to efekt kolejnych zabiegów. Osusz twarz ręcznikiem, umieszczonym na brwi i rzęsy trochę jakiegokolwiek tłuszczu śmietaną. Ma to zapewnić, że włosy nie przykleja się do zamarzniętej maski. Następnie, w zależności od problemu, który chcesz obsługiwać, szczotka twarzy dodatkowego kosmetyku. To może być emulsją, surowica, mieszanina olejków eterycznych. Alginian uzupełnieniem maski i wzmocnić korzystny wpływ ich ekspozycji. Czekać aż podstawa jest wchłaniany.

W tym samym czasie, należy przejść bezpośrednio do wytwarzania alginianu maski. Niektóre firmy kosmetyczne wytwarzają gotowe do masy żelowej zastosowanie w specjalnych rur. Ale bardziej alginian maska ​​sprzedawany w postaci proszku, który jest czasami załączonym specjalne rozwiązanie dla swojej hodowli. Zawiera sól morską i zawiera dodatkowe pierwiastki śladowe, które zwiększają efekt maski.

Często kobiety nie wiem w jakiej formie to lepiej kupić produkt kosmetyczny. Należy zauważyć, że alginian maski w postaci proszku o wiele bardziej skuteczne i użyteczne. Oni nie zawierają konserwantów. Dlatego też, w miarę możliwości zrezygnować maski żelowe w oknie. I zrobić maskę na własną rękę nie jest trudne.

Więc sadzimy rozpuszczalnik proszek, postępując zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Zwykle zaleca się 3 części suchej substancji na 1 część cieczy. Jeśli w zestawie obecności rozpuszczalnika, proszek rozcieńcza się czystą wodą w stosunku 1: 1. Po cieczy reakcyjnej powinno się masy konsystencję podobną do konsystencji gęstej śmietany. Upewnij się, że kompozycja była jednorodna, bez grudek.

Bezpośrednio po wymieszaniu nanieść maskę na twarz specjalnej szpatułki kosmetycznej. To powinno być wykonane szybko jak masa ochładza się bardzo szybko. Zastosuj maskę, zawsze z poszanowaniem linii masażu. To jest bardzo ważny punkt w stosowaniu alginianu maski. Przy stosowaniu kompozycji nie jest konieczne, aby uniknąć warg i skóry wokół oczu. Miejsca te również nie zaszkodzi użytecznych właściwości alginiany.

Ponieważ suszenie maski stopniowo zaczynają kurczyć się i kurczyć w rozmiarze. Konsystencja nim będzie przypominać gumę. Wpływ zaostrzenia nie powinni się obawiać. To naturalne dla tych masek. Z powodu tej właściwości, tworzą szczelną warstwę ochronną na skórze, promowanie lepsze wchłanianie substancji odżywczych w głąb skóry.

Jeśli używasz maski alginianu w domu, to lepiej poprosić kogoś z rodziny o pomoc. Fakt, że kompozycja jest najlepiej stosować do twarzy w pozycji leżącej. A potem, w czasie etapów maski zalecanych pozostać w spoczynku (nie ruszaj się i nie mów).

Utrzymuj maskę na twarzy przez pół godziny. Po wymaganym czasie, będzie przypominać obsadę, powtarzając wszystkie kontury twarzy. Nie wymaga spłukiwania. Mrożone maska ​​jest łatwo usuwany w jednym ruchu w kierunku od brody do czoła. W przypadku niewłaściwego stosowania kompozycji nie jest wystarczająco gruba warstwa maski może przykleić się do twarzy. Te miejsca są zalecane przed podjęciem lekko zwilżoną wodą.

W końcowym etapie procedury, smarować twarz dobry tonik rodzaju skóry. Czasami zaleca się stosowanie kremów ochronnych. Konieczne jest zbyt gorący lub wietrznej pogody, kiedy niekorzystne warunki mogą mieć negatywny wpływ na stan skóry.

Należy zauważyć, że pozostałości maski nie można myć w umywalce. Podczas zestalania mogą zatkać rury wodne. Usuniętą warstwą usunąć na śmieci.

Już po pierwszym zabiegu, można zauważyć pozytywne zmiany. Jednak, aby w pełni efekt raz nie wystarczy. Kosmetyczki polecam szybkością 5 – 15 zabiegów (w zależności od stanu skóry). Alginian maski mogą być zastosowane 3 – 4 razy w tygodniu.

Główną zaletą alginianu maski – to jest ich wszechstronność. Można ich używać do właścicieli wszystkich grup wiekowych z różnych rodzajów skóry. Są skuteczne i pomocne nawet dla wrażliwej skóry i problemu i praktycznie żadnych przeciwwskazań. Jedynymi wyjątkami są kobiety, które były uczulone na wodorostów. Jednak osoby takie urządzenie na całym świecie.

Wygląda jak skóra po masce?

Wyniki stosowania masek alginianu zadziwiać i zmotywować wielu ludzi spróbować sam ten cud. Wykaz, który jest poniżej, jest daleki od zakończenia. Ale odzwierciedla główne powody decydując się na kurs tych masek.

 1. Poprawić cerę i usunąć oznaki zmęczenia.
 2. Oczyszczanie i zwężenie nadmiernie powiększonych porów.
 3. Poprawa krążenia w różnych warstwach skóry.
 4. Zapewniając działanie przeciwzapalne i usuwanie drobnych niedoskonałości skóry.
 5. Wzmocnienie włókien kolagenowych, co zwiększa elastyczność skóry.
 6. Korekcja konturów twarzy.
 7. Łatwy efekt liftingu.
 8. Nasycenie wilgotność skóry i zachować go na głębszych warstw skóry.
 9. Rozwiązanie suchą i łuszczącą się skórę.
 10. Uzyskanie efektu odwadniania. Poprawa przepływu krwi i limfy.
 11. Profilaktyka starzenia i starzenia się skóry.
 12. Usprawnienie procesów metabolicznych w naskórku.
 13. Efekt chłodzenia. Dzięki niemu skóra wygląda odświeżona i gładka. Chłodzenie tkanek skóry, powodując ich złagodzenia.

Każda kobieta przynajmniej raz próbował sobie wyobrazić, alginian maskę, nie chce go wymienić na dowolny inny. Ich działanie nie może nie podoba. Gładka, odświeżona, stonowanych twarz – nie jest to czego każda kobieta marzy? Alginianu maski są szczególnie skuteczne w połączeniu z procedurami jak salonowych mezoterapii Miostymulacja, obierania i nawierzchni. Po pewnym czasie zabiegów z wykorzystaniem alginian maska ​​będzie wyglądać atrakcyjnie i młodzieńczy do zazdrości innych.

load...