Akvagrim dla dzieci: pomysły dziecko zdjęcia twarzą sztukę

Zabawa i zabawny dodatek do każdego dziecka na wakacje – akvagrim dla dzieci – to niepowtarzalna okazja, aby bajka marzeń, w ciągu kilku minut po przekształcona księżniczka, bajki, Motyl, pirat, Tygrys, Kot, Spider-Man, Batman, lub jakakolwiek inna bajka bohaterem. Akvagrim – prawdziwy mały cud, kropla magii, która pozwoli jasne wakacyjnego dzieci i niezapomniane. Najciekawsze rzeczą dzieciaki uwielbiają nie tylko efekt końcowy, ale także sam proces transformacji, dla których zegarek z otwartymi ustami, zastanawiając się, a szczotka ulubione postacie bajek ożywają, i nie może czekać na swoją kolej.

load...

Zawartość:

Żywe obrazy wydarzeń kolorowe dzieci

Wiele trochę niespokojny okres jednego wypoczynku zarządzać przymierzyć kilka diametralnie przeciwne, zwłaszcza, że ​​można zmyć maskę czystą wodą i mydłem. Akvagrima popularność rośnie z każdym dniem i stopniowo staje się on jako ulubione oraz istotnego atrybutu imprez dziecięcych, takich jak ciasto, lody, balonów i klaunów.

Co akvagrim dla dzieci i dorosłych

Akvagrim – sztuka zmienia wygląd transformacji przy użyciu farby kosmetyczne wolne od tłuszczu na bazie wody, które nie powodują podrażnień i są całkowicie bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka. Farba szybko schnie, nie rozprzestrzenia, pozwala nałożyć jedną warstwę na drugą, można łatwo zmyć wodą i skórę łatwo zadowolony z tej zawartości w kontakcie z ubraniem, zdjęcia są zapisywane do pierwszego prania, są jasne i nasycone. Akvagrim – unikalna technika, która łączy w sobie sztukę teatralną makijażu, malowania farbami wodnymi i makijażu. Farby do akvagrima utworzony na świecie wiodących firm kosmetycznych w latach 60-tych ubiegłego wieku, a następnie na Zachodzie, technika ta jest szeroko stosowana i zdobył serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. W naszym regionie mamy akvagrim osiągnęły tylko 10-15 lat temu, zanim zdążył osiąść i podziwiać ich niezwykłą kolorowe nerwy, powodując bezlitosny cios szarej i ponurej rzeczywistości. Akvagrima techniką aplikacji jest identyczny z pracy z akwarelą: farby zastosowano moczony w wodzie, szczotek i gąbek.

load...

Akvagrim szeroko stosowany w klubach dziecięcych i centrów rozrywkowych, dużych centrów handlowych i festiwali publicznych, „rozgrzewka” przed cyrku i przedstawienia teatralne dla dzieci, a tam, gdzie istnieje potrzeba, aby zajmować i bawić niespokojne fidgets. Od akvagrim pozwala na tworzenie pełnych obrazów teatralnych, to jest po prostu niezastąpiony w przedstawieniach dla dzieci i przedstawień, koncertów i matinees w oryginalnym występy grup tanecznych. Coraz częściej uciekają się do pomocy akvagrima i organizację domu dziecka wypoczynkowego, rezygnacja z domu lub zapraszając profesjonalną akvagrimerov. Najlepszym dodatkiem do świątecznego programu rozrywkowego trudno jest wymyślić!

Nawet dorośli chętnie uczestniczą w magicznych przemian, wszyscy pochodzą z dzieciństwa w moim sercu na każde dziecko mieszka, którzy nadal chcą wierzyć w godmothers bajki, magów, magiczne różdżki, latające dywany, czapki ciemności skaterti- Samobranka, książąt, księżniczek … to nie dziwi fakt, że coraz częściej można znaleźć na akvagrim dorosłych tematycznych wieczorków korporacyjnych i spotkań towarzyskich w klubie, nie wspominając farbę wojenną kibiców przed decydujących meczów swoich ulubionych zespołów. To również akvagrim! Nie trzeba dodawać, dorośli są jak dzieci! Podczas porannych i karnawały noworocznym i podczas obchodów Halloween akvagrim prostu pękło jak malowane obrazy czarownic i innych kolorowych vampirchikov zła, umożliwiają aktywne wykorzystanie mimiki, są bardziej naturalne i wiarygodne, niż przy użyciu tradycyjnych masek.

Śmieszne zdjęcia na słodkie twarzyczki

Akvagrim nie wymagają dużych nakładów. Najważniejsze – farba jakości, zestaw szczotek, gąbek i podstawowych umiejętności rysowania. Każdy, kto może trzymać pędzel w ręku i trochę wiem, jak rysować, zaledwie 5-10 minut można stworzyć prawdziwe arcydzieło – Jedyny w swoim rodzaju. Jednakże, jeśli organizujemy nie skromną uroczystość rodzinną, wakacje dla wielu dzieci, to lepiej zaprosić profesjonalny akvagrimerov którzy wiedzą, jak pracować z dziećmi w różnym wieku, zastosowano rysunki szybko i sprawnie, a co najważniejsze – wie, jak włączyć cały proces w fascynujący i inspirujące działania,

1.

Prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie odwiedza kiddies w jasnych strojach klaunów lub stroje wróżek i bajkowych postaci, a na pewno z akvagrimom! Opowieść ma być wróżką i magia magia! Ponadto, profesjonalny akvagrimery płynną techniki tworzenia wzorów na powierzchni, łatwe w stanie zrealizować nawet najbardziej śmiałych i nieoczekiwane kaprysu młodych wizjonerów, które nie mogą sobie pozwolić amatorów.

6. 2.

Kilka uderzeń światła pędzla, loki parowych, wymazów i zagagulina i dziecko zamienia się w ulubioną postać bajkową, raduje się z radości i piszczy z radości, starając się nowej roli. Akvagrim pozwala partia zwykłych zabaw zamienił się jasny motyw partii. Więc tworzą pirat urodziny, zaprosił wszystkie dzieci mogą być przekształcone w swoim zespole.

7.

Najpopularniejsze obrazki dla dziewczynek: Księżniczka, wróżka, motyle, gwiazdy, kot, biedronka, kwiaty, serca, tęcza.

6. 6.

Najpopularniejsze zdjęcia chłopców: Spiderman, Batman, tygrys, lew, pirat robot indyjski, potworem.

7.

Naucz się rysować akvagrim: Walkthrough

Aby utworzyć akvagrima własne ręce, musimy:

 • Specjalne farby na bazie wody, które występują w dwóch formach – cieczy lub w postaci sprężonego suchego proszku, podobny w wyglądzie do tradycyjnych akwarele. Szczotki
 • Do lakierowania – zmieścić standardową szczotkę z naturalnego płótna do gwaszy i akwarel o różnych rozmiarach: co najmniej dwa grubą szczotkę z płaską końcówką i cienkim pędzelkiem spiczastym do rysowania drobnych szczegółów.
 • Zestaw

 • Gąbki – specjalne gąbki do stosowania na tonowe twarzy.

9.

 • Krok pierwszy:
 • Przygotowawcze

Pomimo faktu, że znane marki akvagrim przechodzi specjalny badań i testów, przed przystąpieniem do pracy przy małej powierzchni modelu skóry, pożądane jest, aby umieścić trochę farby i testowania wrażliwości i reakcji alergicznych. Przed nałożeniem makijażu usunąć włosy z twarzy, czoło otwartą do maksimum, i zastosować naszą czegoś, co nie jest szkoda pobrudzić, chociaż farba jest łatwo usunąć ciepłą wodą i ubrania.

 • Krok drugi 2.

   : nałożenie tonu

  Przede wszystkim, osoba musi zastosować sygnał, który powinien być idealnie płaska i gładka. Sponzhikom (gąbki) zwilżoną w wodzie, wyciśnij dokładnie trzy farb i lekkich ruchów kolistych wyrządzić dźwięk równomiernie rozprowadzenie na całej twarzy. Długie proste smugi są najlepiej unikać, gdyż może to być zbyt zauważalne po wyschnięciu. Koniecznie plami górne i dolne powieki. Zwracamy szczególną uwagę na zmarszczki wokół oczu, nosa i ust, ponieważ podniósł twarz powoduje najwięcej trudności dla początkujących.

  06. 21.

  • Krok trzeci: rysowania linii i kontury

  Teraz przychodzi najtrudniejszy i wymagający część pracy – rysunek kontury, linie i drobne szczegóły. Trzymając pędzel jak ołówek, mak tuż nad szczeciny i okrężnymi pociągnięciami wpisywanych farby. Farba powinna być kremowa konsystencja, nie powinien kapać i przepływ. Zastosuj akvagrim, trzymając szczoteczkę pod kątem prostym do powierzchni modelu. Aby uzyskać punkt lub cienką linię, ledwie dotykając skóry z czubka włosia. Jeśli potrzebujesz gruba linia jest nakładany na skórę i pędzlem lekko naciskając, trzymać linię.

  37.

  Gdy model nie jest dorosły i dziecko, trzeba działać szybko i dokładnie, a trochę niespokojny raczej trudno usiedzieć w miejscu przez długi czas. Ponadto, za dotknięciem pędzla do twarzy dla dzieci można łaskotał albo zabawne, że natychmiast odzwierciedlane w mimiki. Doświadczony akvagrimery stanie pracować z takim „klientów” i odciągnąć dzieciom zrelaksowany rozmowy.

  Najprostsze akvagrim dzieci z mistrzem

 • load...