Akupunktura ludzka stopa

Zawartość:

Akupunktura (również igloukalyvaie an_1 refleksologiczne) – Alternatywny kierunku (alternatywne) leku, w których wpływ wykonane na korpusie za pośrednictwem określonych punktów ciała przez wprowadzenie ich do igieł i następnych manipulacji. On przyszedł do nas z Chin, Japonii, ale także długi czas (ponad 4 tysięcy lat) jest używany w Indiach. Punkty na ciele człowieka znajdują się na meridianach, które krąży energia życia. Punkty te nazywane są biologicznie aktywne. Istnieje około 150 podstawowych punktów na ciele człowieka. Sposób ten jest przeznaczony do normalizacji funkcjonowania wszystkich systemów organizmu.
Powrót do spisu treści

load...

Zatrzymać w zakresie akupunktury

Jeden rodzaj akupunktury – Akupunktura jest stopa.

Foot szczególne miejsce w akupunkturze, ponieważ jest bogata w receptory nerwowe i poprzez dostęp do każdej części ciała. Wszystkich aktywnych biologicznie punktów na stopie wynosi około 60 stóp podeszwa jest traktowany jako mały umieszczenia mapy narządów wewnętrznych. Punkt podłączony do wszystkich narządów wewnętrznych.

Jeśli jest to przyjęte jako podstawa, wtedy można w prosty sposób wpływać na cały organizm poprzez zastosowanie akupresury lub przy użyciu igieł do akupunktury. Wiadomym jest, że ludzka stopa – to podstawa, fundament, który odbiera i rozkłada obciążenie całego organizmu, kiedy poruszamy. Montaż kostki – jedna z najbardziej unikalnych prostopadle w organizmie człowieka. Duża koncentracja zakończeń nerwowych i przeplatanie tworzy wiele punktów odruchowych, które są wykorzystywane w akupunkturze i stopy. Krawędź wewnętrzna stopy właściwej dla kręgosłupa zewnętrzna powierzchnia – w odniesieniu do przedniej strony. Końce palców są połączone z głowy. Podeszwa stopy odpowiada tylnej części tułowia. Część pięty jest odpowiedzialny za pośladków i dolnej części obcasa genitaliów.


Powrót do spisu treści

Przestań z punktu widzenia współczesnej medycyny

Współczesna medycyna wygląda u podnóża jako głównego sieci naczyń krwionośnych (mikrokrążenia). Pieszo wiele węzłów nerwowych, to dobrze reaguje i ma transmisję wiązki informacji. To ma bardziej złożoną strukturę niż powierzchnia dłoni. Mięśni większą gęstość warstwy. Podczas spaceru, ze względu na aktywność mięśni, naczyń krwionośnych rozszerzają się i kurczą. W czasie, gdy są rozszerzone naczynia krwionośne, spadkowa przepływ krwi jest łatwo i pielęgnuje stopy. Kiedy umowa mięśnie, naczynia krwionośne, krew jest popychany do górnej części ciała. W rezultacie, możliwe staje się przepływ krwi z najbardziej odległych miejsc na sercu. Działanie w oparciu o pompy gdy krążenie krwi jest przyspieszonym tempie. Stopa jest czasami nazywany drugim sercem.

load...

Ze względu na fakt, że współcześni ludzie chodzą coraz mniej, aby osiągnąć normalne działanie pompy nie jest możliwe. Dlatego istnieją przeszkody w obiegu. Współcześni ludzie są średnio dwie trzecie swojego czasu w pozycji siedzącej lub stojącej. Nie ma wpływu na aktywne punkty. Skutkiem tego, że staje się szkodliwe substancje, które można znaleźć w organizmie, pod wpływem grawitacji osiedlić się stopy ludzkiej. To prowadzi do słabej cyrkulacji.

Nic dziwnego, że starzenie się ludzkiego ciała zaczyna się od stóp. W dobie postępu, gdy rozwój technologii, inżynierii, ludzie są coraz rzadziej iść na piechotę. Jeśli chodzi o kobiety, chodzenie w szpilkach zwiększa obciążenie stopy. A tym bardziej, im mniej możliwości do korzystania z ich nogi do miejsca przeznaczenia.

Dlatego z punktu widzenia współczesnej medycyny, refleksologia stóp znacząco poprawia mikrokrążenie i pomaga wzbogacić organizmowi tlenu.


Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania do akupunktury stóp

Wiele badań przeprowadzonych przez naukowców wykazały, że refleksologia stóp ma korzystny wpływ w każdym wieku. Pamiętaj, że ta metoda nie jest w stanie zastąpić potrzebę leczenia medycyny klasycznej. Ale został on z powodzeniem stosowany jako dodatek. Ale jeśli ktoś może przeprowadzać takie traktowanie? Zauważ, że gdy taki wpływ lekarz używa igły, niewłaściwe wprowadzenie których do skóry mogą być bolesne i powodować szereg powikłań.

Nie jest zalecany do wykonywania akupunktury bez obecności wystarczającego doświadczenia i umiejętności. Przed rozpoczęciem leczenia, należy sprawdzić, czy są przeciwwskazania. Jest to przede wszystkim zaburzenia krzepnięcia, ciąża, ostre choroby zakaźne, ciężkie zaburzenia wątroby, przewlekłe choroby zakaźne, w ostrym, zakrzepica żylna, zatorowość, ostre w czasie, obecność w miejscu punktu patologii skóry.

Na punkty akupunktury może być pod wpływem własnej masażu . Ten rodzaj masażu zaleca się wykonać w ciągu 10 minut. Można użyć śmietany lub masła. Masaż ten zwalnia napięcie mięśni nóg i tonizuje organizm ludzki. W lecie przy najbliższej okazji, spróbuj chodzić boso.

load...