Aktywne wakacje w Austrii czy Nowy Rok wycieczki w Niemczech

Zimno i ponuro, błoto na ulicy. Chłodno, ponuro, nie chce się obudzić, wyjść spod ciepłych koców, iść do pracy. Jesień depresji, zwłaszcza w listopadzie, kiedy liści złoto nie jest miłe dla oka, daje nam wiele kłopotów, psuć nastroju, zmniejsza wydajność, a nawet szkodliwe dla zdrowia. Jak radzić sobie z tym uczuciem zmęczenia i słabości?

load...

Nie spędzić zimowy urlop w Austrii prawda?

Nie odkładaj nos i dostroić się do pozytywnego. Przed świąt noworocznych i aby nie być w depresji, ma sens, aby rozpocząć przygotowania z wyprzedzeniem. Oprócz ukochanej Narodzenie i Nowy Rok, zima daje nam dobry pretekst, aby poczuć się jak dziecko, bawić się z sercem. Cóż, kilka dodatkowych weekendy oferują nam dobry pretekst, aby zorganizować urlop zimowy. Wykonaj mogą być wszędzie, ale lepiej jest iść do prawdziwej podróży do Europy. Może to być wycieczki do Niemiec, Czech lub zimowe wakacje w Austrii i Szwajcarii. Dlaczego tam? Po pierwsze, to nie jest tak kosztowne, niż na przykład, Goa i Tajlandii, a po drugie, Western style Europejskiej świąteczne spotkanie z naszym bliższym i droższa człowieka niż Sylwestra na plaży, pod palącym słońcem.

Nowe wycieczki roku w Niemczech

Sami święta Bożego Narodzenia można spędzić świetny sposób do Niemiec. Jednakże, jeśli jest to możliwe, to lepiej, aby przejść do tego kraju wcześniej, jeszcze przed świętami. Faktem jest, że we Frankfurcie, Monachium, Norymberdze i Dreźnie tradycyjne jarmarki bożonarodzeniowe odbywają się corocznie. Zaczyna się w listopadzie i trwa do 24 grudnia, to znaczy aż do Bożego Narodzenia. Jest to najlepszy sposób, aby pozbyć się jesiennej melancholii. To wystarczy, aby dostać się na targach z hydromasażem podczas odtwarzania muzyki i śpiewu pieśni, ułożonych procesje i karnawały, sprzedawane wszelkiego rodzaju słodyczy i napojów. Tańce i fajerwerki, świąteczne ciasta i napoje, pyszne kiełbaski i piwo jest niezbędna, krótkie, sprawiedliwe przed świętami Bożego Narodzenia w Niemczech – to raj dla smakoszy i miłośnika prostych przyjemności i intuicyjne. Jednak po świątecznej atmosferze wakacyjnego nie pozostawia na ulicach niemieckich miast. Ogromne świerk stoi w środku każdego z nich-kolorowych świateł i girlandami. Jeżeli zostanie podjęta w celu zebrania na święta w domu, przy stole, z ładunkiem z wielu potraw na czele gęś z kapustą i jabłkami, a następnie na sylwestra Niemcy tłumnie na ulice, by powitać w przyszłym roku głośne i hałaśliwe. W wigilię Nowego Roku w Berlinie, dziesiątki tysięcy ludzi cieszyć fajerwerki i festiwale folklorystyczne.

Narty w Austrii

Jeśli chcesz, aby nie tylko bawić, ale także uczyć się wreszcie na nartach, a następnie urlop w Austrii – to jest to, czego potrzebujesz. Ośrodki narciarskie Mayrhofen, Tyrol, St Anton będzie okazją nie tylko do poznania tras narciarskich o różnym stopniu trudności, ale także cieszyć się olśniewające ośnieżone krajobrazy, oddychać w zimnym powietrzu i kąpieli w gorących źródłach termalnych. Nawet jeśli nigdy nie stanęła na nartach lub snowboardzie, nie ma się czego obawiać. Doświadczeni instruktorzy przyjdzie wam z pomocą, a pod koniec rejsu będzie można z dumą pokazać zdjęcia ze stoków. Po takich zajęć na świeżym powietrzu, można odwiedzić sąsiednie wioski alpejskiej i cieszyć się smakiem górskim. Jednak nie jest to uczta dla żołądka. Pyszne steki i kiełbaski, grzane wino i piwo austriackie będą zadowoleni z tych ludzi, dobrze, panie pozwoli Ci zapomnieć o diecie tradycyjnej austriackiej słodki strudel. A jeśli będzie zasilał, można wybrać się na wycieczkę do Wiednia, Linz, Salzburg, Graz i Innsbruck.

load...
load...