Aktualności glamour: wybór nowych produktów spalanie tłuszczu

Zawartość

Nie zrozumcie mnie źle, spalanie tłuszczu żywności – to mit. 15 kcal w 100 g lub 150 kalorii Shirataki z taką samą ilością tłuszczu serem – będzie jeszcze je dostać, jeśli jeść. Tymczasem lista „najbardziej spalanie tłuszczu żywności” do PPE jest uzupełniane i mnożyć. A oni są popularne tylko dlatego, że jest bardziej zrozumiałe dla ludzi. Jest zdrowa żywność i atrakcyjny może być łatwo rozprowadza się na płytce. Ale jedzenie jest niezdrowe i przyczynia się do osadzania się tłuszczu. Ogólnie rzecz biorąc, lista ma kilka ciekawych opcji, ale wszystkie z nich, oczywiście, pomogą schudnąć tylko do tych, którzy, wykorzystując ich szczątki deficytu kalorycznego kierunkowym.

load...

[Powrót do spisu treści]

Owsianka z

Woda kokosowa

Co, nie pić wodę kokosową? Więc jesteś w opinii kolorowych magazynów, a nie żyć w ogóle! Produkt jest uważany za bardzo użyteczna dla zdrowia. Woda nie działa tylko zgodnie z jej przeznaczeniem, ugasić pragnienie, ale także pomaga uzyskać pewną ilość witamin i minerałów.

Z płatków owsianych i wszystko jest tak jasne – zdrowe węglowodany złożone powolnej asymilacji i stopniowo zbliżających sytości. Oto tylko zmęczona tym wszystkim … bo teraz nie oferują go gotować, i połączyć w pięknym szklanym słoju i zalać wodą kokosową. Poranne doda słodzik jedynie do smaku.

load...

W rzeczywistości okazuje się, … coś jak starego przyjaciela sałatki Beauty (pamiętaj, skąpane w nocy jogurt płatki owsiane z parą zmielonych orzechów włoskich i tartym jabłkiem, i zepsute, zwłaszcza słodycze, nawet z miodem). Smak potrawy są w dużym stopniu uzależnione od tego, jak białko w proszku wtedy to wszystko pokryje wszystko. Jak zrobić bez niego? Po tym wszystkim, oryginalna potrawa zawiera prawie żadnych białka ….

[Powrót do spisu treści]

Jagody

Goji i Acai wszystkim zmęczony. African Mango tak trudno kupić w oryginale. Noni Juice szminki w nieapetycznie fioletowy. Koktajle z buraków (zeszłoroczny ulubionym połysk) nie każdy lubi. Czym jest umieszczana w twarogu, aby schudnąć? Oczywiście, borówki. Teraz każdy trzeci artykuł rozpoczyna słów „Badania naukowe wykazały, że jagody może przyczynić się do utraty wagi” … .Esche nie wykazały, że jest smaczne, o niskiej zawartości węglowodanów, ale bardzo słodki i może być stosowany jako samodzielny deser lub wypełniacz do owsianki.

[Powrót do spisu treści]

Koktajle z migdałami

Migdały mają sto lat promowana jako przekąska, przyczynić się do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej na brzuchu. Sekretem tej nakrętki jest w jednonienasycone kwasy tłuszczowe. Są to, choć nazwy. Pomagają nam być zadowoleni szybciej. Ale tylko jeden mały problem – jeśli kupisz pakiety 100 g i, na przykład, do pracy przy komputerze cały dzień, można bezproblemowo „przekąskę” co 100 gramów migdałów. Tak więc konieczne jest, aby dawki. I nie ma łatwiejszego sposobu, aby „skalibrować”, ale dodać trochę koktajl lub sałatkę. Teraz prawie każdy smoothie posypane nie modnego w ostatnim sezonie nasion lnu, płatki i posiekane migdały.

[Powrót do spisu treści]

Jedzenie w

Pot. Wydawałoby się, że ona zawsze była z nami. Pamiętaj, na pewno doniczkach obschepitskie z ziemniakami lub wersji domowej? Teraz modne jest ugotować łososia i warzyw. Danie, mówią, pomaga przezwyciężyć pragnienie tłustych. Szczerze mówiąc, że uzyskuje się w tym samym garnku z łososia i brokułów można nazwać raczej ryby i kapusty śmietany. Ale kolorowych magazynów polecamy go jeśli pominąć dużo jedzenia tłustych. Typowa receptura składa się z segmentów „Wszyscy cięcia, oczyszczonych ze skóry i kości, wymieszać, wlać przyprawy, włożyć do garnka, zalać wodą i piec w piekarniku”

[Powrót do spisu treści]

Kale Kapusta

Ten ciemny zielony kapusta – nowe ulubione „błyszczący” sałatki i inne potrawy. Suszy się go w piecu do gotowania wióry, że dodaje się do wszystkich rodzajów sałatki, a tylko spożycia. Ale ci, którzy nienawidzą i kapustę i sałatki, odważnie umieścić belkę do blendera i miesza z powyższą jagód i mleka migdałowego.

[Powrót do spisu treści]

Almond mleka

Nie jest jasne, w jaki sposób ciecz źródłem kalorii może być użyteczne dla osoby próby zmniejszenia „przybycia”, ale nadal. Mleko jest wymagane podczas gotowania, a krowa w nowoczesnej cywilizacji zachodniej dość skomplikowane i bolesne stosunki. W ogóle, teraz modne dodać wszędzie mleko migdałowe. Zaczynamy z kawą, babeczki zakończyć.

[Powrót do spisu treści]

T-Tox

Witam, nowa herbata z kopru włoskiego i siana. Nie wiadomo jednak, dlaczego jest tak wyjątkowy, że około ukrzyżowanego prawie połowa blogerów kosmetycznych na YouTube i jest ona wymieniona w instagramah jak najdalej od figur ZOZha jak L. Lohan i K. Kardashian (przepraszam, Kimmy, ale implantów 5 punkt i gorsety dieta – to nie jest fajne, a nie chłodna). Mewy występuje w dwóch wersjach – „dzień” i „wieczoru”, ten ostatni zawiera również miętę. Pierwszy -mate. Blogerzy walczą chwalić smak i wysłać zdjęcia na 5 kg utraty wagi po kursie 14-dniowym (to tylko bezpłatnie na żądanie na stronie internetowej). Jednak niejasne informacje na temat składników i obecności wyżej wymienionych środków przeczyszczających diuretykami jakoś nie mam do zapoznania się z ta herbata lepiej.

Elena Selivanova

load...