Akcesoria ze swoimi rękami: dla domu, dla duszy

Zawartość:

Akcesoria z ich rąk, wykonane z oryginalnego podejścia, a przede wszystkim z chęci, może przekształcić każde wnętrze. Takie rzeczy zawsze zachowują ciepło rąk ludzkich, więc przyniósł do domu tylko do wygody i spokoju. A co jeszcze nie człowiek muszą czuć się naprawdę jak w domu? A jeśli miał wrażenie, że nadszedł czas na remont wnętrza, nie ma potrzeby, aby natychmiast uruchomić do centrum handlowego i zakup nowego dywan, piękny odcień dla lampy lub ramki dla fotografii jest szczególnie udany. Wszystkie te i inne słodkie dodatki do wnętrza, można to zrobić samemu. Ważne jest tylko, aby trochę wysiłku, cierpliwości i oczywiście fantazja!

load...

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, aby stworzyć akcesoria z ich rąk – nie pośpiech i nieostrożność. Mimo wszystko, jeśli coś zrobić osobiście, to nie znaczy, że należy to zrobić w jakiś sposób. Nawet bez praktycznego celu, coś takiego powinno przynieść ci przyjemność z jego kontemplacji. Dlatego wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, być bardzo ostrożnym i stosować materiały wysokiej jakości. A następnie wyposażenie domowej roboty własnymi rękami, zadowoli cię przez długi czas. Co jest tak twórczy i zdolny do przekształcenia wnętrza może zrobić bez żadnych sztuczek?

Dekoracyjne maty wykonane z kolorowych magazynów

Akcesoria do wnętrza własnymi rękami można zrobić nie tylko z przędzy, paciorków lub koronką. Jak można, na przykład, taki pomysł – użyć czasopisma zapoznanie się przez długi czas, i rzucać ręka nie wzrośnie? Może ktoś pomysł może wydawać się absurdalne, ale ktoś i inspirować kreatywność. Spróbujmy?

Aby stworzyć niezwykłą matę wystarczy tylko wolnego czasu i trochę wytrwałości. A co jest najbardziej atrakcyjne – minimalny nakład finansowy. Będą też potrzebne nożyczki, klej, taśmy, nici i drewniane kije (można używać pałeczek do sushi). Na początku pracy niezbędnej do usuwania zszywek z czasopism, które posiadają arkuszy. Rozwiń arkusze i zagiąć brzegi tak aby utworzyć kwadrat. Nawiasem mówiąc, lepiej jest korzystać z kilku arkuszy do kwadratu, przyklejone je – tak mata będzie silniejszy. Szczotkowanie klejenia drewnianych patyczków, przykręcić je na placu krawędzi po stronie, gdzie brzeg był składany.

load...

Aby dobrze zrozumieć, jak coś takiego jest, zająć nie więcej niż osiem kwadratów – cztery miejsca w pionie i cztery poziomo. Następnym razem, jeśli istnieje potrzeba, aby zrobić większy dywan. Teraz leżał obrabiany przedmiot na stole tak, aby uzyskać duży kwadrat. Połączenie kija i liści kawy musi „patrzeć” na siebie. Teraz konieczne jest, aby związać to wszystko razem. Wymaga to nici i taśmy. W tych miejscach, gdzie jest to wygodne, starannie szyć pościel nici, a następnie zaklejania taśmą wszystkie stawy. Przejdźmy teraz produkt – dywan jest prawie gotowy! Dla większej odwołania i siły może być pokryta lakierem akrylowym.

Takie unikalne dywany, ręcznie wykonane ze starych kolorowych magazynów, będzie sukcesem i patrzeć na podłodze i na ścianie. Ponadto, mogą one być ozdobione małym stoliku lub szafce. Jeśli umieścisz produkt na podłodze, zrób to w miejscu, gdzie chodzić trochę, więc mata pozostanie dłużej.

Mozaika skorupce

Akcesoria domowe self-made, można zrobić niczego. Weźmy, na przykład, skorupę jaj. Zawsze myślałem, że to tylko strata. Naprawdę? I nie było! Z skorupce można dokonać na oryginalny wystrój wnętrza pokoju dziecka – an_1 z wizerunkiem bohaterów bajki.

Do pracy potrzebne będą:

 • Skorupy jaj z kilku (liczba zależy od wielkości przyszłego arcydzieła)
 • Arkusz papieru pokładzie,
 • PVA klej,
 • Dwa tetrada arkuszy,
 • Ołówek,
 • Szklana butelka.

Aby rozpocząć, przygotowania powłoki. Aby to zrobić, należy umieścić go między arkuszu notebooka i delikatnie rozwałkować butelkę, aż otrzymamy odpowiednie kawałki wielkości. Tutaj konieczne jest polegać na wymagań rysunkowych. Dalszej obróbce tektury. Po pierwsze, trzeba nadać mu pożądany kształt poprzez cięcie nożyczkami. Jeśli jesteś dobry w rysunku, można utworzyć szkic przyszłości opierając się na własną rękę, ale jeśli nie – użyj szablonu. Można je nabyć w specjalnym sklepie dla rękodzieła, rysunek do pobrania on-line lub nawet użyć kolorowanie dzieci.

Teraz możemy przejść do głównego zadania, bezpośrednio do wzoru dekoracji. Aby to zrobić dokładnie nanieść niewielką część wzoru warstwy kleju. Następnie obrać ze skorupki i posypać szczyptą nim tej sekcji. Do mozaiki granice były bardziej jasne, można użyć noża dopasowując je rysunek krawędź. Powłoka musi leżeć równo na obszarach produktowych. Po zakończeniu tej żmudnej pracy, pokrycie kolorów obrazu – jasny obraz dla dzieci gotowe! Jeśli nie chcesz korzystać z skorupę jaja, podobną mozaikę własnymi rękami, można utworzyć z zwykłych wielobarwnych koralików. Następnie namalować obraz, którego nie masz.

Reaktywowanie drewnianych soli przesiewaczy

Drewniane solniczka, zdobione techniką decoupage w, będzie prawdziwie ekskluzywne akcesoria do kuchni. I przedstawione w szerokim zakresie Serwetki decoupage (które można nabyć w sklepach dla kreatywności), a nawet zwykłych serwetek wielowarstwowych z jasnymi wzorami zapewni swoją wyobraźnię niezapomniany lot. A nawet jeśli masz bardzo stary dom zachowany sól kupiony w czasach sowieckich swoją babcię, to jest możliwe, aby zmienić soli, co daje jej drugie życie. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 • Sama sól
 • Drobnym papierem ściernym,
 • Elementarz
 • Serwetka do decoupage,
 • Farba akrylowa,
 • Lakier,
 • PVA klej,
 • Szczotki.

Prace, które trzeba wykonać, począwszy od szlifowania powierzchni kółka, które muszą być całkowicie oczyszczone z starej farby i lakieru. Następnie konieczne jest, aby pokryć powierzchnię potraktowanej podkładem odczekać całego procesu suszenia, a papier ścierny ponownie. Ponadto umieszczenie szmatki z herbem produktów, a my za pomocą kleju. Czekamy na to, aby wysuszyć i ponownie zapadają lekko papierem ściernym. Jeśli obraz jest uszkodzony podczas aplikacji, można go przywrócić samodzielnie za pomocą kolorów i małym pędzelkiem i ostatni krok – lakier pokrywy produkt. Ładny i funkcjonalny kuchnia dekoracja jest gotowa!

Generalnie, oryginalne akcesoria domowe własnymi rękami w technice decoupage i zmieni wnętrze pokoju daje zupełnie nowe, a nawet ekskluzywny wygląd. Ta metoda może być ozdobione płytkami dekoracyjnymi, kubki, wieszak na ręczniki, a nawet ręczników kuchennych i serwetek. Najważniejszą rzeczą – to bardzo proste, nie czasochłonne i nie wymaga znacznych nakładów finansowych.

Świecznik Paciorek – piękny i stylowy

Aby unikalne wnętrze salonu lub sypialni, ważne jest, aby zwracać uwagę na szczegóły. Oto, na przykład, są więc niezbędne w starych świeczników dzisiaj utraciły funkcjonalność ale pozostają istotne w projektowaniu domu. Oczywiście, można kupić gotowe piękne świeczniki. Ale jeśli się je z rąk, a następnie udekorować wyposażenie domu może być cokolwiek. Wszelkie świeczniki wykonane przez człowieka ożywić wnętrze i nadać pomieszczeniu uroku.

Aby wykonać świecznik perełek, nie są potrzebne specjalne umiejętności. Ważne jest tylko wytrwałości. Metalowa rama dla produktu można kupić gotowe i można zrobić samodzielnie. Trzeba rozpocząć pracę od dołu do góry. W tym celu cięcia kawałek drutu, około osiemdziesięciu cm długości i przymocować do pionowej poprzecznym preformy. Żądaną ilość perełek nawleczone na drucie i łączenia się z przeciwległą krawędzią tuszy. I tak – aż wypełni wszystkie puste przestrzenie. Robimy to samo z przekroju belki. W rezultacie otrzymasz solidne Rysunek wykonany z koralików.

W niniejszej pracy wystarczy, aby pokazać swoją wyobraźnię i artystycznego smaku. Podnieś koralików w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Odpowiednio je połączyć: im więcej kolorów i poprzeczek na ramie, tym więcej oryginału świecznik. Dodatek może być produktem z kulek i dużych kulek i małych części w postaci tworzywa sztucznego lub z metalu kwiatów, motyli, serca.

W skrócie, nie ważne jak twórcze lub po prostu ładny akcesoria do domu nie zrobili własnymi rękami (świecznik, dekoracyjne solniczka, mozaiki lub mat kolorowych magazynów), będą one przynieść dużo więcej zabawy niż elementów zakupionych w sklepie. Mimo wszystko, warto zainwestować w produkt, nie tylko czas, ale dusza i siła psychiczna są znane jednostki nie mają. Tak że wartość akcesoria do domu po prostu niemierzalne!

load...