Akcesoria ślubne ze swoimi rękami, albo takie ważne rzeczy

Zawartość:

Co to jest ślub, wiedzą wszystko, ale aby zrozumieć trudności i złożoności szkolenia będą mogli tylko ci do niej, który już raz przeszedł tędy. Każda para chce goście byli zadowoleni z uroczystości i pamiętał go przez długi czas. Twój ślub był elegancki i niezapomniany, to nie jest konieczne, aby wydać dużo pieniędzy. Wystarczy pomyśleć o swoim stylu ślubu i trzymać się go w każdym szczególe. Po tym wszystkim, nawet najbardziej elegancka suknia ślubna będzie wyglądać źle, jeśli poduszka dla pierścieni lub pana młodego boutonniere nie w zgodzie z nim. Oferujemy Ci podpowiedź-listę, która pomoże Ci zrozumieć, co ważne rzeczy da się zignorować, i jak zrobić dodatki ślubne własnymi rękami.

load...

Album na życzenie

I zaraz po ślubie, a kilka lat później, na pewno będą zadowoleni, aby przeczytać życzenia i gratulacje dla gości. Mogą zapisać album na życzenie. Zapewnić odpowiednią liczbę arkuszy, które każdy mógł wypisać. W kieszeni, które mogą znajdować się na płycie, to jest świetne do przechowywania suszonych płatków Bukiet ślubny, pocztówek i telegramów. Na albumie wesele na życzenie mogą być umieszczone w osobnej tabeli, umieszczony w tym samym miejscu i pióra.

Jeśli jesteś zaznajomiony z podstawami scrapbooking i kardmeydinga produkcja gratulacyjny albumu przyniesie Ci wiele przyjemności z procesu i zadowalający wynik. Po tym wszystkim, album ślubny – to nie tylko arcydzieło scrapbookingu, ale również okazją do realizacji najbardziej kreatywnych pomysłów lub retro trendy.

Pierś dla pieniędzy

Wrażliwa kwestia dawania prezentów z pomocą przyjdzie wielki akcesoriów – bagażnik do ceny. On sprawi, że proces nadając młody stylowy i elegancki, młody nie trzeba stać z kopert ręcznie lub tacce wypełnionej tych kopert. Ta użyteczna, oryginalne rzeczy będzie wspaniałą ozdobą wesela i Oblubienica jest przydatna świadkiem. I aby kufer ślubny dla pieniędzy jest bardzo proste.

load...

Pierwsza opcja – bardzo prosta. Wymaga to zwykle standardowe pudełko z zestawem okularów, w których zostały one umieszczone sześć sztuk. To pole – prawie gotowe do klatki piersiowej, które po prostu trzeba dopracować, nadając jej rodzaj uroczystego ślubu i podejmowania pieniędzy pokrywa gniazda. Wklej wewnątrz i poza pole piękną teksturą tapety (winyl, na przykład) i odpowiedni kolor dekoracji klatki piersiowej koronki, wstążki, koraliki i sztucznych barwników.

Druga opcja jest trudniejsza. Trzeba będzie pole butów z pokrywą. Kryj się i wyciąć środek jej szczycie, odchodząc od każdej krawędzi trzech lub czterech centymetrów. Następnie budowanie obudowę, nadając jej kształt kopuły. Preferowanym sposobem, aby to zrobić z tektury falistej, które jest łatwo zginać, ale nie pomnetsya chwilę. Ale nawet zwykły rysunek kostium papier. Po pierwsze, cięte prostokąta o równej szerokości pudełka, a długość – wysokość kopułki. W środku prostokąta zrobić szczelinę do opuszczania pieniądze i obok głównego pokrywy. Narysować dwie części w postaci postać z prostych krawędziach dolnych i zaokrągloną końcówką. Szerokość prostokąta musi być równa szerokości części pudełka. Po drugiej stronie zaokrąglonego dodatek czyni w ciągu dwóch do trzech centymetrów.

Dodatek nacięcie, wygięte pod kątem prostym i przyklejone marginalia do pierwszej części za pomocą zginania kopuły. Teraz możemy się położyć na kopule pokrywy pudełka i przyklej je mocno. Pokrywa bagażnika jest prawie gotowy. Pozostaje ozdobić całą pierś. Łagodząc jego szmatką satyna, lądując je na klej. Miejsca bliskie stawy piękny warkocz lub sznurka, a wreszcie ozdobić cały tułów, za pomocą koronki i koronki, wstążki i koronki, satynowe faux perły i kwiaty.

Puchary weselne

Absolutnie niemożliwe, aby zrobić wesele bez okularów ślubnych. To akcesorium będzie uwielbiają trzymać razem przez całe życie. Kieliszki ślubne przyciągnąć uwagę gości na bankiet i wesele w pałacu, pozostaną one na zdjęciach ślubnych. Dlatego musimy podjąć odpowiedzialne podejście do kwestii ich wyboru i projektowania. Podaj swój smak i pięknie urządzone uroczystość okulary świadków.

  • Pień okulary

Dla nich trzeba będzie czarno-białymi wstążkami, satyna i guipure wstążkę tego samego koloru. Z czarną taśmą zrobimy Szkło dla pana młodego i panny młodej w biały dla. I na to jest również bardzo proste. Połacie (zakręt po kolei) warkocz szkła. Wolne od warkocz zachować tylko okrągłą podstawę i górną część nogi (03:57 centymetr) szkła. Narzeczona szkło udekorować sztucznych pereł i koronki. Gdzieś w środku stóp umieścić na spódnicy z tiulu i gipiury. Czarne szkło oczyszczenie ozdobić kryształkami i koralikami, które naśladują przycisków na kurtkę i muszka z satynową wstążką.

  • Klasyczne okulary

W klasycznej wersji okularów od podstawy kubka (u góry nogami) jest ozdobiona sztuczne lub prawdziwe kwiaty, a nawet mini-bukietów. Można po prostu owinąć nogi okulary piękny warkocz i umieścić na ich łuki z tiulu lub organzy białe kwiaty. Sztuczne motyle, pióra, kwiatowy kwiaty wstążki satynowe, dżetów i pereł siatki i – to wszystko będzie doskonałym materiałem do dekoracji szklanek ślubnych. A jeśli jesteś dobry w rysunku, powinien opisać kontur okulary lub szkła barwionego lakieru, przekształcając je od prostych do ślubu.

Dodatki dla gości

Większość czasu młodzieży odbywa się w sali bankietowej. Dlatego konieczne jest, aby zapewnić dla wszystkich punktów na bankiet odbył się w „doskonały”. Akcesoria dla siedzenia gości, aby pomóc im uniknąć zamieszania i zgiełku, biorąc wstępny przydział mandatów. Przy wejściu do powieszenia plan, który będzie schematycznie rozmieszczenie stołów, ich liczby, jak i nazwisk gości.

Na stołach z góry zorganizować wskazówek z numerami telefonów i kart z nazwiskami gości. Najnowsze pomagać gościom znajomości i komunii. Jeśli jesteś właścicielem podstawy grafiki komputerowej, umiecie dobrze rysować lub są zaznajomieni z tego rodzaju ręcznie kreatywności jako kardmeyding, wyłączny karta przedszkole będzie miłym zaskoczeniem dla gości. Te małe, ale ładne „małe rzeczy” można pokazać odwiedzającym, że troszczysz się i myśli o nich.

Chip w akcesoriów ślubnych głównym mody stały się pola Candy – pudełka z symbolicznych prezentów dla gości. Daj pudełka cukierków ręcznie ogólnie uważana za dobrą formę. Dodać do nich mogą być wykonane z tkaniny lub tektury. Na skrawkach pięknej tkaniny o wymiarach w przybliżeniu 25 do 25 centymetrów umieszczone słodycze, pomyślana jako dar, podnieś skrawków narożniki i ich wiązana satynową wstążką. Będziesz mieć cukierki-box-sac.

Z pudełka i to jest łatwiejsze. To wystarczy, aby znaleźć kilka różnych wzorów, takich jak pudełka, wybrać najlepszą opcję i zaopatrzyć się w kolorowych kartonów. Klej, nożyczki i dekoracje pomogą Państwu dokonać moda pudełka cukierków własnymi rękami. I jak są zadowoleni goście!

świece ślubne

Aby zachować zgodność z oświetleniem domu rytuał trzeba świece weselne, które symbolizują komfort i dobre samopoczucie nowej rodziny. Jest to jeden z najbardziej wzruszających momentów w weselu. Naturalnie uwaga gościom będą pochodziły nie tylko młodych, ale także iskra. Dlatego zdobienia akcesoriów ślubu jest ważne.

W jaki sposób można ozdobić świece weselne własnymi rękami? Tutaj specjalnych umiejętności od Ciebie nie trzeba – tylko wyobraźnię i kreatywność. Jak to jest w przypadku okularów ślubnych, świece można „ubrać” nowożeńcom. Wystarczy wziąć za to grube, cylindryczne świec, które również ozdobić za pomocą oplotu, koraliki, wstążki i tiulu. Nawiasem mówiąc, świec i kieliszki do wina w tym samym stylu – bardzo dobry pomysł. Cóż, wszystkie rodzaje serc, koronki, faux perła, złoto kręgowego, sztuczne kwiaty, wstążki, koronki i inne dekoracje ślubne zmieni zwykłe gładkie stearyna świece na ślub niezbędny osprzęt.

Ta lista ważnych szczegółów ślubnych jest daleki od zakończenia. I można dodać do niej samemu. Ważne jest, aby pamiętać, że planowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów ślubnych, trzeba trzymać się jednego wybranego stylu, to twój ślub będzie wyrafinowany i elegancki, a zawsze zostanie zapamiętany przez gości. Zwłaszcza, jeśli włożysz do podejmowania akcesoria ślubne własnymi rękami, wyobraźnia i dobry nastrój.

load...