Akcesoria samochodowe damskie

Zwykle auto-lady znacznie mniej niż mężczyźni, wzbudza czas zasilania silnika lub przyspieszania pojazdu do pełnej prędkości. Znacznie ważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Siedząc w samochodzie, chcę czuć się „u siebie”.

load...

Ale jak to osiągnąć? Pomoc użytecznych i oryginalnych akcesoriów samochodowych.

Osłony Fotelik samochodowy

Kto wymyślił, że obejmuje tylko chroni wnętrze samochodu z błota? Zdecydowanie – człowiek! pokrowce samochodowe są nie mniej ważne niż, na przykład, meble lub zasłony w mieszkaniu. Czy nadal masz żadnych mebli? Zmiana okładki, można zmienić swój nastrój.

Idziesz na długą podróż z dziećmi i boją się, że są one nudzić na drodze? Następnie dopasować okładki ze swoimi ulubionymi bohaterami z dzieciństwa. Snoopy, Kitty, Mikki Maus i Vinni Puh – wielka firma. A dzieci nie będą czuć się opuszczony, podczas gdy jej matka uważnie „taksówki”. Lato się kończy, następny urlop jest jeszcze daleko, i współpracownicy ze zdziwieniem ukosa spojrzeć na Mikki Mausov, w zaciszu swoich miejsc? Cóż, w pewnym sensie mają rację …

W zimnie, chcę ciepła i komfortu. Właśnie dla tego rodzaju pogodowych wynalazł peleryny futerkowych i przyjemny w dotyku, wygodne okładki specjalnej konserwującego tkanki ciepła.

load...

Na wiosnę kalendarza, ale nie jesteś tak zmęczony zimą, że w jakiś sposób całkowicie zadowolony? Trzeba tylko coś jasny, żywy i piękny. Odpowiednie, na przykład pokrywy, koszulki. Nawet nie zauważysz, jak depresja wiosna zniknie bez śladu.

organizator samochód

Cóż, to jest to praktycznie niezbędna w kobiecej samochodu. Jesteś jak wszystkie „leżał na półkach”, prawda? Niektóre modele mogą być dołączone do oparcia. Inne – wystarczy umieścić w bagażniku. Co najważniejsze, upewnij się, że organizator niezawodne zamki. A potem dzieci będą umieścić rzeczy w porządku tam szybko!

Ciekawe nowości

To naprawdę, kto rozumie wszystkie trudności ponoszone przez auto-Lady, to brytyjska firma Sheilas’ Wheels!

A pracownicy i klienci firmy – wyłącznie przez kobiety. Pomimo faktu, że ich głównym zajęciem – firma ubezpieczeniowa, panie nie przestanie podobać uczciwego seksu, kobiet inventing oryginalnych akcesoriów samochodowych.

Pas bezpieczeństwa „damski”

Ubezpieczyciele przeprowadził swoje badania i okazało się, że wiele kobiet nie używają pasów. Po pierwsze, fakt ten wywołał zaskoczenie – zakłada się, że kobiety są znacznie bardziej ostrożni za kierownicą niż mężczyźni. A co objawia?

Nie chodzi o to nieodpowiedzialność. Większość kobiet nie są za pomocą pasów – panie z bardzo wyprofilowana. Pas dociska go do piersi, ograniczyć ruch i sprawia, że ​​trudno oddychać.

Troska brytyjski zrobił zamówić stowarzyszenie US Mira, które opracowało dziwnego pas. Został on zaprojektowany w taki sposób, że można go łatwo przesuwać w górę lub w dół, tak aby nie wywierać presję na pięknym biustem. Jednocześnie, jak powinien, pasek doskonale zabezpiecza kierowcę i pasażerów.

Nadmuchiwany towarzysz

Kolejny zabawny, ale na pewno bardzo przydatny wynalazek dla kobiet – nadmuchiwany człowiekiem. Nie, nie … nie ma konotację seksualną!

Według brytyjskich statystyk, ponad połowa kobiet boją się jechać w ciemno. I to nie wątpię, że oni swoje umiejętności. Tylko samotny żeńska postać za kierownicą dość często prowokuje agresję męskich kierowców.

I tu – wyjście. Nadmuchiwany towarzysz wygodnie umieszczony w schowku samochodu. W razie potrzeby, wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki. Po chwili, trzeba zapewnić „administratorem”.

W tym przypadku, twój „człowiek” nie daje cenne wskazówki, gdzie trzeba hamować, które dodają szybkość i gdzie skręcić w prawo. Czego jeszcze potrzeba do szczęścia?

„Drayverskogo pięty Sheila”

Problem starszych kobiet – jaki rodzaj butów nosić w samochodzie. Baleriny – wygodny, ale brzydkie. „Szpilki” – stylowy, ale niewygodne, a nawet niebezpieczne. Wiele znaleźli wyjście – wymiana „samochód” pair. Ale to też nie zawsze jest wygodne. Dlatego Brytyjczycy postanowili podejść do problemu poważnie. Wynik był buta-transformatory.

Eleganckie, kobiece obcasy są łatwo przekształcić w wygodne „łódki”. Aby to zrobić, kliknij przycisk ukrytego. W tym przypadku, pięty jest składana i wsunięty w rowek, a podeszwa jest prostowane. Szczególną powłoka pozwala podeszwy stóp nie zsunąć pedał.

Jak widać, istnieje wiele różnych sposobów, aby Twój ulubiony samochód jest naprawdę wygodne i stylowe.

Przy okazji, niedługo święta. Może poprosić o ukochanej osoby zamiast kwiatów akcesoriów samochodowych jako prezent? Co o tym sądzisz?

load...