Akcesoria do włosów własnymi rękami. Wszystko genialne – po prostu

Zawartość:

Ach, te kobiety! I przez cały czas mają do dekoracji, aby jasne i atrakcyjne, błyskotliwe i oryginalne. Więc spróbuj, pochodzić z różnych sztuczek, by stać się najbardziej przekonujące i atrakcyjne. Ozdobić wszystko – torby, buty, kurtki, paski, kurtki. Ale najwięcej uwagi poświęca się ciągle włosy. Istnieje tak wiele wymyślone dodatki i biżuteria do niego, że oczy rozchodzą: szpilki, obręcze, rezinochki, przegrzebki, niewidoczne i ćwieki, wstążki i kokardy.

load...

Ale prawdziwa wartość i niepowtarzalny urok mieć akcesoria do włosów wykonane własnymi rękami, i ogrzewa duszę. W tym momencie kto chce i tak unik, wymyślanie poszczególnych ozdób, a następnie chwalenie się do znajomych jego pomysłowości i umiejętności. Zawsze chcą wyglądać pięknie i oryginalna? Następnie spróbuj zrobić własne ozdoby do włosów – jest to nic wielkiego, ale zabawa, uwierz mi, bardzo dużo.

Obręcz

Więc, najprostszym dekoracje opcja – obręcz, to wygodne i bezpretensjonalny, nie wymaga stosowania wysiłków w zakresie tworzenia fryzur, ale w tym samym czasie jest to akcesorium pozwala mieć zawsze schludny i zadbany włosy. Potrzebne będą: prostą czarną okład (najczęściej), jasną satynową tasiemką (nie szeroki i taśmę), kryształy wstążka, nożyczki i szczypce, klej. Teraz będziemy działać stopniowo:

  • Założyliśmy kryształów wstęgę o małym kleju (odwrotna strona) i przymocowane do obręczy. Zaciskane palców i pozostawić na 10 minut – niech wysychają;
  • Teraz podjąć wstążki satynowe i zaczynają się zawijać jej obręcz. Jednocześnie możemy obejść straziki (w tym momencie jest to możliwe, aby rzucić się trochę), ale w środku kładziemy na całej szerokości;
  • Robimy jeden obrót i sprzedaż wiązana mały guzek. Bądź ostrożny – guzki powinny znajdować się na krawędzi obręczy;
  • Po zakończeniu owijania, szczypce wyrównać obręcz i nadać mu pożądany kształt. Musi trzymać się głową, nie pełzać na minutę.

Wszystko! Stylowe, modne i oryginalne owinąć włosy gotowy. Nawiasem mówiąc, na takie ozdoby można użyć taśmy do kwiatów i łańcuch z dżetów i obręcz może być z tworzywa sztucznego i metalu – nie zależy od ciebie.

load...

Muszelka

Nie jest tajemnicą, że jest teraz w modzie jasnych i nasyconych kolorów w ogóle – na ubrania, buty i torby. Ale jeśli jesteś miłośnikiem ciepłych i pastelowych kolorach, a chcą wyglądać modnie, a następnie użyć grzebień do włosów – sprawiają, że jasne i rozpoznać dokładnie stylowe fashionistas.

Potrzebne będą: grzebień i jakieś jasne wstążki. I zrobić coś to dekoracja jest dosłownie pięć minut. Wziąć taśmę i związany z grzebieniem zębów, guzki są umieszczone u podstawy zębów. Można zrobić kolorową dekorację, a to jest możliwe, a tym samym tonem, ale bardzo jasne. To urządzenie służy do tworzenia różnych fryzury i unikalny wizerunek.

Nowe życie dla starej biżuterii

Jeśli chcesz wnieść trochę intrygi na swój obraz, ale nie posiadają znakomity smak, to może być naprawdę uprościć. Na przykład, słynny szpilka – wyprostuj je i umieścić duże koraliki mogą być barwione, może być w postaci perełek. Teraz dołączyć oryginalną formę i wszystko – można ściąć Dulko, ogony i po prostu naprawić zamki. Z tego akcesorium zawsze będziesz „wysoka”!

W ten sam sposób można ozdobić i banalne niewidoczny – wystarczy umieścić je perełek lub kulek szklanych lub kamienie. Są one sprzedawane już z otworami i gwintowane przez szpilki nie są trudne. I z tych szpilek, można utworzyć cały obraz we włosach – wystarczy umieścić je geometrycznie (zygzak, kwiat, spirala) i być gotowa do odbioru komplementy.

Można eksperymentować i ozdobić banalną Scrunchy, na przykład kwiaty tkaniny. Już w sprzedaży tak wiele różnych stylowe treści: kamienie, kwiaty, owady, można dać upust swojej wyobraźni. Wtedy nie trzeba wymyślać niczego – po prostu przykleić lub przyszyć akcesorium na gumie.

A może po prostu owinąć ściereczką i szyć krawędzie mogą być wykonane przez gumę oraz – w tym samym czasie przy użyciu nie tylko tkaniny, ale także futro. Zima w chuście, poczujesz się bardzo wygodne! Po bandaż może być noszony na uszy – i ciepło i oryginalny. Tylko nie zapomnij wstawić gumką wewnątrz „mehovushki” bez mocowania zawsze będzie spadać.

Należy zauważyć, że aby akcesoria do włosów sobie bardzo ekscytujące doświadczenie, które może łatwo stać się hobby. A nawiasem mówiąc, jest niewinnym hobby może przekształcić się w dochodowy biznes, dobrze, albo przynajmniej opłacalne. Po pierwsze, gotowe ozdoby do włosów nie są tanie – to ty i gospodarka. A po drugie, te ozdoby mogą dać jej przyjaciół i znajomych, a nawet sprzedać.

Ręcznie zawsze mile widziane i cenione przez klientów. Zaryzykować, sen i tworzyć akcesoria do włosów – taka praca z pewnością będzie w pełni uzasadnione.

load...