Akcesoria do włosów: jak się ubrać i co łączyć

Dodatki do dekoracji włosów są uniwersalne i może być stosowane w każdej sytuacji. Dzisiaj, ozdoby do włosów dostępne są w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, każda kobieta może wybrać coś do jego upodobań.

load...

Zawartość:

Peerless, twórczy, tradycyjne …

Ozdoby do włosów: gatunki

Gumka do ogona

Jest to jeden z najbardziej popularnych typów biżuterii wykorzystywane przez kobiety. Najczęściej jest to piękne koronki taśmy lub tkaniny taśmy. Gumki są w różnych rozmiarach i kolorach, od jasnego do stonowanej kolorystyce. Są one używane do przechowywania nie tylko włosy w kucyk i splecione w warkocz. Istnieje gumki o różnych stylach, od prostych elastycznej gumy, aksamitną wstążką z metalu lub drewna wkładek do dziąseł, ręcznie robione na szkicu. Mogą one być drukowane lub koralikami wzór. Wykonane z naturalnych tkanin, guma nie zepsuć włosy, prosty w obsłudze. Akcesoria te są idealne dla dziewcząt, którzy kochają proste fryzury, które łatwo i szybko naprawić związać włosy.

load...

Kołki i klipsy do włosów

Dekoracja funkcjonalna jest przyciąganie zaciski wykorzystywane do utrzymywania włosy lub jej część. Czasami może to być wykorzystywane do procentowej zbyt prostą fryzurę. Kołki z tworzywa sztucznego, metalu, drewna. Jest bardzo popularna w zastosowaniu ozdoby do włosów, światło, dostępne w różnych rozmiarach, kształtach.

Kobiecy okład z opcjami

Noszony na głowie, jest on przeznaczony do przechowywania niesforne włosy razem, aby zapobiec niepożądanemu wtargnięciu nici na twarzy. Obręcze występować w różnych rozmiarach, szerokościach, kolorach. W zależności od materiału, mogą być proste lub ozdobione koralikami i plecionki. Podstawą obręczy jest elastyczny materiał – metal lub tworzywo sztuczne. Oni uważnie spojrzał na jej włosy, harmonijnie uzupełniają obraz. Istnieje obręcze dla różnych sytuacjach: na oficjalnych przyjęciach, a na wakacje nad morzem.

Szpilka lub nawrót

To mało poręczne urządzenie, które służy do przechowywania włosy razem, jak i stylowe fryzury, dekoracji. Są one wykonane z giętkiego metalu, w kształcie litery „U”. Zazwyczaj szpilki są wykonane z naturalnych kolorach (czarnym lub brązowym, lub stali), nie stać na włosy i poprawić ogólny wygląd gotowego fryzurę, będąc niewidzialnym. Istnieje szpilka urządzone błyszczące kamyczki, koraliki, kwiaty, ale są one przeznaczone na specjalne okazje (wesela, imprezy).

Igła pałeczek lub

Włosów

Delikatna ozdoba do włosów, który pomaga dokręcić włosy w szczególności pakietu francuskim. Pręty mogą być obrabiane z metalu, z drewna. Mają cienkie, ostre końcówki stożkowe przeznaczone do łatwego mocowania fryzury. Opcje projektowania może być wierzchołkiem górnych kwiaty, koraliki sznurek, perły itp

Śmieszne „chwytając” kraba

Użyj go, aby zebrać włosy razem, to jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających fryzury zwijania włosów. Kraby mają kilka zębów, rozszerzalna chwytanie włosów. Istnieje wiele różnych rozmiarach (od małych do ogromnych centymetr, które mogą pomieścić wszystkie włosy) i stylach (od codziennych i sportowych do formalnego i niepoważne).

Historia ozdoby do włosów

Większość nowoczesnych biżuteria pochodzi od zwykłej czapki damskie – niezbędny przedmiot w poprzednich czasach, osłonę przed słońcem i przyczynia się do wzrostu o kilka centymetrów. Kapelusz był bardzo praktyczny i uniwersalny element stroju, łożysk i estetyczne obciążenia. Damskie kapelusze ozdobione piórami, naturalnych i sztucznych kwiatów, dekoracyjne tkaniny sieciowej i wstążkami – wszystkie te elementy i są używane dzisiaj do ozdoby do włosów. Oczywiście, wiele osób po prostu zrobić fryzurę od codziennych spinacze, gumki, bez martwienia się o elegancji i stylu. I to właśnie detale tworzą kompletny obraz, to trudno sobie wyobrazić, eleganckie i zadbane dziewczyny, nie myśleć o włosach.

Tradycja dekorowania włosów pochodzi przed naszą erą, a uczynił to zarówno mężczyzn jak i kobiet. W starożytnym Egipcie, na przykład, faraonowie nosili głowy produktów wykonanych ze złota i kamieni szlachetnych. Tiary, korony ze złota i ozdobione świeżych kwiatów piękno włosów starożytnej Grecji.

Specjalne kije mocowane włosy kobieta w Japonii, takie szpilki i są dziś popularne, męskie spinki samurajów były wykorzystywane jako broń wojenna, jak igły szpilki zostały wykonane z litego metalu z zaostrzonym końcem, że w chwili zagrożenia Biegną do wroga.

Kobiety słowiańskie lubią ozdabiać swoje tradycyjne warkocze z wstążki, kwiaty splot. Również nosili obręcze kokoshniki, wieńce.

Panie sądowe urządzone Hairpins włosów, grzebienie, wstążki z metali szlachetnych i kamieni. W Europie miniaturowe ozdoby Renaissance praktycznie zniknął włosy, ale były ogromne budowlanych drutu ramy i obręcze, które trzymane są bardzo wysokie fryzury. Struktury te zostały ozdobione kamieniami szlachetnymi, piór, wstążek, grzebienie skorupa żółwia, szpilki i paciorki srebra i kości słoniowej.

Jak wybrać praktyczne dekoracje

Dodatki z piór ptaków, obecnych lub metalu z kamieniami, dają obraz miękkości, elegancji, stworzyć jasny asymetrię kompozycji, rozcieńczenie jest zbyt miły prosty, matowa lub ścisły dress. Odnosi się to również do wielkiego dekoracji szkła i kamieni, przymocowana cienkiego brzegu. Picking up buty z podobnych elementów można podawać nawet bardzo prostą elegancję razem.

Szczególna uwaga wymaga wielu żył: cienką, ledwie widoczną dekorację lub kolorowego jedwabiu kosze, elegancko obejmujące większość wiązki włosów. Siatki fit właściciele grubych długie bujne loki i tych, którzy chcą stworzyć efekt ciężkich fryzur, mając cienkie włosy. Lekkie oczek daje obraz romansu, miękkość, tajemnica, można go używać jako głównego elementu i połączyć z piór, kwiatów, perełek.

Jednym z dekoracjami to uniwersalny opatrunek, można nosić go jako najlepszy luzem zamków (z przodu znajduje się na czole) i chowając je wszystkie włosy (tuż za linią grzywką). Jeśli nie masz grzywkę, można stworzyć mały bandaż falę blisko korzeni włosów, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że czoło, świątynie pozostają praktycznie otwarta. Dość oryginalna i interesująca opcja jest bandaż z lekkim łukiem, jest wspaniałym dodatkiem do spódnicy do kolan lub szorty.

Jeśli chcesz stworzyć prawdziwie harmonijny sposób, to nie może się obejść bez oryginalnych dekoracji i elegancka fryzura: pióra, siatki, lub kwiaty w kształcie korony lub czapki, tiary czy spinki do włosów. Trzeba pamiętać, że cienkie obcisłe okłady, bandaże optycznie wyciąć zbyt obszerny, duże włosy, nadając mu bardziej wyrafinowany i elegancki wygląd, a złożone jasne ozdoby mogą pomóc dokonać piękny wspaniały uczesanie te dziewczyny, których włosy są bujne i wystarczająco długo.

load...