Agnes Ditkovskite: piękna gwiazda polskiego kina

Zawartość:

Pewnie każdy widział sensacyjny film „ciepła”. Prawie wszystkie postacie w nim – młodzi znani aktorzy. A dzisiaj będziemy mówić o jednej aktorki, którzy są zainteresowani w całym świecie po premierze filmu. Więc zapoznać – Agnes Ditkovskite.

load...

Biografia Agnes Ditkovskite

Ten wspaniały, atrakcyjna dziewczyna urodziła się 11 maja 1988 na Litwie, w pięknym i dużym mieście reg. Według słynnego miejscu Wikipedia, Agnieszka urodziła się w rodzinie Tatiany i Lyutaeva Olegas Ditkovskisa. Tatiana – bardzo piękna kobieta, słynna polska aktorka i najmniej znanym Olegas Litewski reżyser. Biografia matki Agnes zainteresowany wszystkim po zagrała znakomitą rolę w „kadet”, a jak mówią, obudził gwiazdę. Karierę kontynuował w teatrze litewskiego. Oczywiście, w życiu uczestniczył różne filmowania, ale zakres pozostaje daleko od Warszawy. Przez wiele lat, Tatiana chciała wrócić do swojego rodzinnego miasta, a dzieci w tym czasie szybko dojrzewa.

Aż do 2003 roku rodzina mieszkała na Litwie, a potem jakoś szybko przeniósł się w Rosji. Po Lyutaeva powodzeniem ukończył VGIK, gdzie student dokładnie dwadzieścia lat później stał się jej córka Agnes. To przetrwał trudne egzaminy w ogólnopolskim Państwowym Instytucie Kinematografii, ale jej badania nie trwała zbyt długo, a przyszłość Aktorka przeszła od pierwszego roku. Prawdopodobnie Agnieszka zdecydowała się planować swoje życie, a nie działać zgodnie z życzeniem matki.

Ale po kilku latach Agnes Ditkovskite wciąż rozpoczyna profesjonalną karierę w filmach. Już w 2006 roku odgrywa rolę wspaniałej dziewczyny Anastasia w młodzieżowej lekkiej filmu „ciepła”, która jest co czyni go sławnym. Na samych strzelanin, to zbliża się do obiecującego młodego aktora Aleksiej Czadowa; jest wicher romans, a po – długi związek.

load...

W tym czasie kochanek Alex powiedział prasie: „Agnes Ditkovskite – wspaniała dziewczyna, która nie jest zainteresowany tylko ubrania i pieniądze To ciekawe, że jest coś o tym rozmawiać z nią, wie jak podejść człowiek wie jak poprawnie odpowiedzieć na niektóre męskie niedociągnięć … Agnes nie ucieka z domu, nie są zadowoleni z napady złości i nie rzucają słuchawkę, ponieważ wiele nowoczesnych histerię. Oczywiście, wiedząc to wszystko, chcę upaść przed nią i powiedzieć, że jest najlepszy, że jest boginią! „

Ich związek trwał przez trzy lata, a nie zostały one pozbawione wielkich romantycznych planów na przyszłość, w której kochankowie nawet dedykowanych wszechobecne dziennikarzy. Mimo to ci młodzi ludzie i rozczarowany, która nastąpiła separacja. Agnes Ditkovskite powiedział, że miłość się skończyła, i budowania relacji i życia rodzinnego jest możliwe bez niego, i to jest w błędzie.

Inny wielki plus tej dziewczyny, że jest bardzo różni się od znanych ekskluzywnych pań. Życie na wyświetlaczu – nie dla niej. Nie podzielam poglądu, że wnętrze powinno być szczególnie luksusowe. Aktorka nie próbuje się wyróżniać z tłumu za pomocą ciągłych demonstracji markowych przedmiotów. O sobie mówi, że nie był przyzwyczajony do osądzania ludzi po ich wyglądzie, uważa, że ​​bardziej powinniśmy zwrócić uwagę świata duchowego.

Agnes Ditkovskite nie nazywa się skromny standard zachowań, zwłaszcza że nie jest to czas, aby zauważyć, z lampką wina lub papierosa. Agnes nie zaprzecza, że ​​on żyje, wolny od niektórych systemów i ram, ale stara się poprawiać.


Aktorka życie

Ostatnio, Warszawa paparazzi często przypisuje się uroczym aktorka nowe hobby. Na przykład ostatnio była widziana w towarzystwie młodego piosenkarza Roma Kenga. Potem, jak zła węża, szybko pogłoski, że mieli romans. Jednak, jak się okazało, mają zupełnie inną postawę. Młodzi aktorzy zagrała w filmie Alexis Tishkina piosenka „Airplanes”, który ukazał się w obraz para zakochanych. Zdaniem dyrektora, dla naszych bohaterów, mieszka w przytulnym gnieździe rodzinnym, z niezwykłą siłą spadnie pierwszy skandal w życiu razem.

Wolne od czasu strzelania, to baw się razem, cały czas śmiejąc się i przytulanie. Roma chętnie pomoże zrealizować cenionych marzenie Agnieszki, bo ona naprawdę chce śpiewać, a teraz jej marzenie się spełniło. Być może to jest nie tylko oszczędny Union? Czas pokaże!

Biografia tej niezwykłej aktorki jest bardzo wszechstronny. Jest żywą osobą i łatwo znaleźć wspólny język z nowymi ludźmi. Z natury była homebody, a na imprezach pojawia się częściej, z poszanowaniem zasad współczesnego showbiznesu. Obecnie stara się w nowej roli, robi pracę modelki. Ditkovskite Agnieszka O. Z natury ma wspaniały smak, więc ubrania Podnosi na własną rękę, nie ślepo modą, lecz tworząc swój własny styl. Teraz ona nadal otrzymywać zaproszenia do różnych filmów i nadal zachwyca nas wespół z wami nowe role i ich wszechstronnych talentów.

load...