AFT depilacji – Piękno bez ofiary

Ku wielkiej uciesze wszystkich kobiet i dziewcząt postępu nie stoi w miejscu, a także w przemyśle kosmetycznym opracował nowe metody usuwania włosów, wśród nich jeden z najlepszych jest uważane za aft usuwanie włosów – opinie mówią o tylko pozytywne emocje, ponieważ metoda ta jest całkowicie bezbolesny. Przy jego pomocy możliwe jest usuwanie włosów z dowolnej części ciała, a tym samym nie ma znaczenia, co to jest włosy – blond, cienki, zakrzywione lub bardzo małe.

load...

AFT (Advanced fluorescencji Technology) – tłumaczone na angielski oznacza „zaawansowanej technologii fluorescencyjnej.” AFT depilacji opiera się na połączeniu depilacji i depilacji laserowej. Jego wyjątkowość polega na bezbolesnego usuwania włosów, nawet w strefie bikini.

Korzyści rufie depilacji

  1. Skuteczność zabiegu. Siła jego oddziaływania jest bardzo wysoka, co sprawia, że ​​można wykorzystać mniejszą liczbę sesji, aby osiągnąć rezultaty.
  2. AFT depilacji nie powoduje bólu, dzięki zastosowaniu unikalnego technologii InMotion (z angl.yaz – w ruchu), który zapewnia stopniowe ogrzewanie traktowanych obszarów ciała i miękkich przygotowania skóry w obszarze wiązki laserowej. Zastosowana technologia całkowicie eliminuje wpływ na receptory bólowe, zachowując ścisłą, potężny strumień energii, który niszczy mieszki włosowe. Tylko w obszarach o bardzo cienką skórą może powodować w rzadkich przypadkach minimalnym występowaniem bólu oschuscheniy.Tehnologiya InMotion eliminuje pominięć półfabrykatu części w przeciwieństwie do innych metod depilacji, w których tryb sekwencyjny wykorzystywany jest rac. Poszycia strefy przetwarzania dochodzi do 100%.

    Możemy jasno stwierdzić, że metoda AFL usuwania włosów jest najbardziej bezbolesny wszystkich znanych technik w danym czasie.

  3. Technologia ta obejmuje łączne działanie dwóch energii – i światła laserowego. Dzięki tej depilacji nie jest krytyczna do koloru ich skóry i włosów typu.
  4. Bezpieczeństwo. Nowa technika usuwania włosów jest całkowicie bezpieczny i łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie laserowe usuwanie włosów w zaciszu SPA-procedur.

Aft technologia usuwania włosów

Technologia aft depilacja jest udoskonaloną techniką kombinowany łączy Fotoepilacja i laserowe usuwanie włosów przy użyciu dwóch nowych urządzeń – Narmony XL (opartej na ulepszonej technologii fluorescencji) i Soprano XL (na podstawie pracy lasera diodowego, uważany jest za złoty standard w dziedzinie nowoczesnej depilacji).

load...

Technologia opiera się na całkowitej skumulowany efekt presji na niektórych obszarach skóry dwóch energii – optyczne i laserowe. To połączenie jest bardzo skuteczne, gdyż pozwala na usunięcie tylko bardzo ciemne włosy energii wiązki laserowej i cienki i lekki – z wykorzystaniem energii świetlnej. W procesie usuwania włosów płaskim się wraz z upływem czasu, zmiana jego gęstości i strukturze. Dlatego też, najbardziej literat jest terminowa wymiana energii światła laserowego, i vice versa. AFT depilacji pomaga usunąć włosy całkowicie w profesjonalnej klinice z rozwojem indywidualnym toku leczenia.

  • Naukowe dowody na skuteczność usuwania włosów na rufie

Celem depilacji jako taki – jest zniszczenie mieszka włosowego, a następnie wzrost włosów staje się niemożliwe. Strumień świetlny i dioda laserowa doskonale rozwiązać ten problem. Intensywność usuwania włosów jest wybrany tak, że korzenie żarówki, a także naczynia, które nadają im energii do absorpcji energii wiązki laserowej, co powoduje uszkodzenie termiczne obrabianej powierzchni mieszka włosowego. Na tym polega skuteczność usuwania włosów na rufie – reakcje kobiet wskazują wygląd zaczerwienienie krótko (1-2 godziny po zabiegu), który jest absolutną normą.

Ile zabiegów usuwania włosów trzeba?

Cykl życia włosa składa się z kilku etapów. Wzrost włosów w fazie pęcherzyku jest zastąpiony przez krótką fazę przejściową, która następuje po fazie spoczynku, w którym przestaje rosnąć włosy i spada. Następnie w mieszku zaczyna rosnąć nowe włosy. Z tego powodu, wszystkie z dostępnych metod depilacji produkować tylko efekt krótkoterminowy, usuwając włosy pręt, ale bez niszczenia jej pęcherzyku.

Włosy rosną w cyklach, a więc w czasie jednej sesji można wpłynąć maksymalnie 70% mieszków włosowych. Działać na wszystkie mieszki wymagają wiele procedur aft depilacji – średnio od 6 do 8 sesji. W zależności od jakości i ilości włosów liczby te mogą się różnić od 4 do 12 zabiegów.
Na początkowym badaniu lekarz-dermakosmetolog dać szczegółowe wskazówki i dokładnie określić wymaganą liczbę sesji. Pozytywny wynik może być zauważalne nawet po pierwszych sesjach: znaczne zmniejszenie ilości włosów, drobniejsza struktura nowo uprawiane włosy. Zmiany te będą występować coraz bardziej od jednej sesji do drugiego, aż do całkowitego usunięcia włosów.

  • Do kogo i gdzie można trzymać aft depilacji?

AFT usuwanie włosów jest odpowiedni dla osób obojga płci, którzy każdego rodzaju skóry zdjęcie. Ta depilacja jest wykonywana w niemal wszystkich częściach ciała – ręce, nogi, brzuch, piersi, twarzy, pleców, szyi, pod pachami i obszaru na intymnych częściach ciała.

load...