Afgańska spodnie: Super trend w stylu etnicznym

Wraz z nadejściem wiosny każda fashionistka zaczyna się zastanawiać, co jest nowe i ciekawe rzeczy, które można dodać do swojej garderoby, aby podkreślić swój styl. Nie tak dawno temu, nasze dziewczęta zauważone i docenione spodnie mody zwane Afgańczyków, że są takie same lub Zouaves Aladdin. Ta sprawa ma swoje korzenie na Wschodzie. Afgańska spodnie w tym sezonie jest znowu bardzo istotne, zwłaszcza dla ludzi twórczych i artystycznych.

load...

Jak nosić Afgańczycy?

Ich najważniejszą zaletą jest to, że pasują one dziewcząt z każdej figurze. Afgańska pięknie topy, koszule i tuniki. Doskonałym uzupełnieniem obrazu staną się wszelkie akcesoria.

Warto też pamiętać, że jeśli długie spodnie Afgańska, pięta musi być wysoka, odpowiednio, krótkie spodnie świetnie wygląda niskich obcasach. Dokładniej, dopasowanie butów sandały, sandały i baleriny.

Kochanek stylu klasycznym warto zwrócić uwagę na Afgańczycy zamszu. Model ten można bezpiecznie nosić do pracy. Najbardziej popularne spodnie tego typu – szyte z naturalnych tkanek twardych, takich jak bawełna lub jedwab. Modne kolory – czarny, ciemnoszary i khaki.

Każda dziewczyna chce być osobą fizyczną, mającą swój własny styl i wyróżniać się od innych. I to jest bardzo przyjemne, jest fakt, że ścieg ekskluzywne spodnie mogą być na własną rękę. Więc rozumiem, krok po kroku, w takiej sprawie jak szycie spodni Afghaniego.

load...

Szyjemy sami Afgańczycy

  1. Początkowo trzeba obliczyć ilość potrzebnego do tkaniny. Szerokość – długość spodni, nie biorąc pod uwagę wysokość pasa, a długość – dwa i pół razy większa od szerokości czterech plus wysokość talii i małe dodatki szew. Jeśli jesteś właścicielem szerokich biodrach, potem trzeba wziąć szmatkę trzy razy tyle.
  2. Ta długość jest podzielona przez trzy kwadratów kropkową na drugiej stronie. Dzielimy średni kwadrat po przekątnej. Okazuje się trójkąt w środku i dwóch kwadratów. Trójkąt i nadal będzie sprawnie Afgańczyków. Następnie dodamy się na wyznaczony przekątnej.
  3. Ostatni kwadrat, pierwszy i trzeci, czyli zewnętrzne boki pionowe powinny być przyszyte do poziomych boków kwadratu średniej liczby dwa.
  4. Top najlepszy ścieg jarzmo i pas zrobić osobno. Na życzenie można uszyć szwów w kieszeniach. Najlepiej to zrobić w ramach strefy.
  5. Teraz na taśmie. Będzie to podwójne szwy, inaczej nie działa. Kroim dwa paski o długości 60 cm i szerokości 20 cm. Dodając kolejny plus trzy centymetry w szwach. Jeśli masz szerokie biodra, a następnie pas powinien zostać zwiększony do 80 centymetrów. Szyć szwy pas splecione z górnej krawędzi nogawki. Umieszczenie twarze. Złożyć pasek na pół, pristrachivaya do jego spodni. Zasiłek szew lepiej schować. Ponadto zauważmy, cztery linie na pasie, w odległości 2 cm od siebie.
  6. Tkaninowe spodnie dolne tuck pół centymetra. Szyte na tej samej zasadzie gumy po obu stronach. W tym przypadku długość gumy – to obwód z kostki.

Twoje Afgańczycy gotowy!

Każda kobieta docenia ten styl, bo coś takiego jak afgańskich spodnie, bardzo praktyczne. Są one idealne do tańca, jogi, niektóre sporty, dzienne i wieczorne spacery, a niektóre modele są odpowiednie do stylu biurowym.

load...