Aerodelikatesy, czyli jak wybrać aerogrill

Do tej pory aerogrill można nazwać cud AGD. To nie jest przesada, bo to urządzenie łączy w sobie funkcje kilku urządzeń kuchennych – płyta ceramiczna, piekarnik, grill, frytkownica, kuchenka mikrofalowa, toster, grill, wędzarnia, parowce, a nawet piec polskiego. Nie wierzysz mi? Miejmy następnie spróbuj dowiedzieć się, co to jest i jak wybrać spośród wielu aerogrill modeli.

load...

Aerogrill pojawił się w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. Ta nazwa jest urządzenie tzw ponieważ gotowanie to jest z przepływem gorącego powietrza. Ponadto, możliwe jest, aby gotować potrawy z grilla. Mamy aerogrill nie otrzymał jeszcze specjalną dystrybucję. Kupujący ostrożny reklamowane wszechstronność, a oni szukają nowego urządzenia z obawą.

Ale producenci twierdzą, że aerogrill przygotować smaczne i zdrowe jedzenie. W Aerogrill można jednocześnie gotować kilka potraw.

 • Ogrzane powietrze płynie nadmiar krople tłuszczu wyrobu, zmniejszając w ten sposób ich wartość odżywczą;
 • Maksymalna przechowywane substancje odżywcze i witaminy;
 • Proces gotowania następuje wyłącznie dzięki gorącym powietrzem; w tym urządzeniu brak jest sposób mikrofalowego promieniowania mikrofalowego;
 • Dania w Aerogrill można przygotować bez użycia oleju, co oznacza, że ​​żywność nie tworzą substancje rakotwórcze.

Projekt cud

Zanim wybierzesz aerogrill, musimy zrozumieć, że urządzenie to jest, jak to działa. Zewnętrznie aerogrill jest przezroczysty cylindryczne naczynie ze szkła odpornego na ciepło, który jest umieszczony na łożu z tworzywa sztucznego chroniące tabeli przez kontakt z gorącym roboczego. Aerogrill top pokryty pokrywą, która jest imponująca – waży 2.5kg. Tak duża masa jest utworzona przez to, że osłona jest panel sterujący na zewnątrz i są zamocowane wewnątrz grzałki i wentylatora.

Element grzejny jest z dwóch typów – atom chlorowca lub opala. W pierwszym przypadku ogrzewania odbywa się szybciej. Wentylatory różnią się także w liczbie prędkościach. W prostszych modeli jest tylko jedna prędkość i „zaawansowane” może wynosić do trzech. I należy zauważyć, że im więcej tych prędkościach, tym większa zdolność i wybór potraw, które można przygotować w Aerogrill.

load...

Wewnątrz aerogrill może pomieścić tace i stojaki Otrzymuje się trzy poziomy do gotowania wielu potraw. Należy jednak pamiętać, że reklama, która stanowi, że w Aerogrill pachnie nie mieszać, nieszczere. Aromaty pewnością jednoczyć. Dlatego konieczne jest, aby prawidłowo wybrać produkty, które można gotować razem. Nie jest konieczne, na przykład, do przygotowania zarówno ryby i ciasta, ale kurczak i ziemniaki – nie ma problemu.

Ponadto, podczas przygotowywania różnych potraw do wybranych produktów, które wymagają gotowania identycznych warunkach. Czas gotowania ma szczególną rolę. Gotowane tuż przed wprowadzeniem produktu mogą być usunięte, gdy są potrzebne.

W Aerogrill zazwyczaj zawiera siatki patelni do gotowania na parze, trzy kraty osłona – powiększającym pierścień, który wprowadza się do kolby, dodać objętości cztero-szaszłyki i kleszcze szczypce.

Korzyści

 1. Będzie można gotować w nim różnorodne dania.
 2. W Aerogrill mogą być gotowane bez oleju, a więc masz gwarancję diety i zdrowej żywności.
 3. Obecność kilku poziomach, które są tace i sieci pozwala przygotować kilka dań, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Minusy

 1. Ciało szkło aerogrill bardzo gorący – prawie do temperatury gotowania, więc należy być ostrożnym z organizmu może być poważnie spalone.
 2. Moc w aerogrill nie małe, ale czas gotowania – przyzwoity. To może poważnie wpływać na rachunek za energię elektryczną.

Preparat w Aerogrill

Proces gotowania jest bardzo prosta. W aerogrill określonych produktów, pokrywa jest zamknięta, a proces rozpoczął. W zależności od tego, co jest konieczne, aby przygotować zadanej temperatury, która może wynosić od 65 ° C do 260 ° C i prędkości obrotowej wentylatora jest czas.

Element grzejny zawiera wcześniej określoną temperaturę i wentylator – konwekcję gorącego powietrza żarówkę. Z tej potrawy równomiernie ogrzewa się ze wszystkich stron. Można to porównać, na przykład, w kratkę, w przypadku gdy wykonuje się na brązowienie ruszty na elementy grzejne lub w kuchence mikrofalowej, w którym mikrofale odbite od powierzchni ścianek wewnętrznych komory.

Tajemnice „komunikacja”

Praca z Aerogrill, trzeba wiedzieć i pamiętać o kilku rzeczach:

 • Położyć na niego zbyt blisko siebie produktów nie jest konieczne;
 • Powietrze musi krążyć swobodnie w stosunku do produktów – odległość między nimi powinna wynosić co najmniej trzy centymetry i pomiędzy produktami i ściankami rusztu – więcej niż jeden i pół centymetrów;
 • Kratowe żywność gotować szybciej;
 • Aerogrill do gotowania w dowolnym odpowiednim stołowej odpornego na ciepło, który może wytrzymywać temperatury do 280 ° C, w tym tradycyjnych garnków;
 • Czone dish należy usunąć za pomocą specjalnych kleszczy, które są zawarte aerogrill;
 • Jeśli w procesie przygotowania do otwarcia pokrywy aerogrill się automatycznie – włącza się dopiero wtedy, gdy pokrywa jest ponownie zamknięty;
 • Czas gotowania – w ciągu jednej godziny, na przykład, kurczak gotowane w ruszcie w nim około czterdziestu minut;
 • Aerogrill kolba wykonana z bezpiecznego szkła, ale może pęknąć Nieuważne.

możliwości aerogrill

Dla tych, którzy chcą wybrać aerogrill, ważne pytanie, które mogą być gotowane w nim. Producenci twierdzą, że możliwości są nieograniczone, a może on w Aerogrill gotować prawie wszystko – od zupy do deseru. Na przykład, jeśli wziąć produkty mięsne, z pomocą aerogrill mogą zgasić lub prokoptit, grilla, szynka. Oczywiście, to nie będą te kebaby, że można gotować na grilla, ale to będzie prawdziwe prażone kebaby. Jedyną rzeczą, że będą różne – nie będzie charakterystyczny zapach dymu. Palenie również tylko mgliście przypomina tej chwili, choć Aerogrill Możesz dodać frytki lub przygotowanie do palenia, które dadzą pożądany dym. Ponadto Aerogrill można smażyć ryby, gotować owsiankę, zupę, upiec pizzę i gotować wiele różnych potraw. Jest nawet możliwe, aby deser – ciasta, dżem, bezy, i tak dalej. Dobrym pomocnikiem, będzie on pomóc w konserwacji żywności – jest to bardzo wygodne do sterylizacji słoików.

Urządzenie może w dużym stopniu wymienić mikrofalową – można rozmrażać żywności lub odgrzewania żywności. Jednak w kuchence mikrofalowej można to zrobić szybciej, ale jeśli go nie masz, to wymienić go aerogrill. Należy zauważyć, że nie wszystkie modele są tak wszechstronne, jak są one opisane w ogłoszeniu. Nie każdy model może być przygotowana w wielu potraw.

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób aerogrill jak wybrać to, co wpływa na jego zdolność, to powinniście wiedzieć, że są one bezpośrednio zależne od liczby obrotów wentylatora. W Aerogrill z tą samą prędkością, można łatwo przygotować proste żywności – owsianka, zupa, grillowany kurczak, frytki i tak dalej. Urządzenia trzy prędkości, które mają niskie, średnie i wysokie prędkości wentylatora można ugasić, produktów dymu gotować grzane wina, bezy, jogurt, ciasta i inne. W najbardziej zaawansowanych modeli, istnieje szeroki zakres warunków temperaturowych – do dziewiątej, zmienna prędkość konwekcja, a także wskaźnik pracy. Możliwość takiej aerogrill bardzo wysokie. Ale trzeba przyznać, że właściciele aerogrill zastrzeżenia ciasta w piekarniku otrzymanego jeszcze lepiej. Jednak aerogrill nie stworzony, aby konkurować z nią. Przeciwnie, może to tylko zastąpienie małych urządzeń kuchennych, takich jak kuchenka mikrofalowa, toster, i tym podobne. Ponadto takie potrawy, które wymagają produktów leżał w etapach, łatwiej jest gotować na kuchence. Na przykład, ryżowa gotowane w Aerogrill możliwe i semoliny – nie będzie działać.

Po rozpoczęciu pracy z Aerogrill, trzeba przystosować do pracy z nim, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednią temperaturę i prędkość wentylatora. A potem można szybko i bezproblemowo gotować zdrowe i smaczne posiłki.

Charakterystyka

Zanim wybierzesz aerogrill powinna zbadać jego specyfikacji. Wymiary w swoim małym – do pół metra wysokości i czterdzieści centymetrów średnicy. Ponieważ kompletne pierścień aerogrill jest zwiększenie objętości, kolbę objętość podano w dwóch wymiarach. Pokrywa instrument może być na zawiasach, mocowany do wspornika lub zdejmowany. Uchylna pokrywa wyposażona jest w amortyzator, w przypadku, gdy przypadkowo zamyka. Pokrywa na wsporniku są bardziej bezpieczne i łatwe w obsłudze.

Wszystkie modele są wyposażone w zegar, ale w niektórych modelach, bardziej wyrafinowany, jest przygotowanie Delay Timer, która jest bardzo przydatna funkcja. Może być pre-lay to niezbędne produkty i ustawić timer na pewien czas. Aby powrócić do głównego danie będzie gotowe. To samo z ogrzewaniem.

Prawie wszystkie modele są wyposażone w funkcję samooczyszczania aerogrill. Specjalna powłoka zapewnia go. Aby to zrobić, wlać detergentów i wody w kolbie włączyć, a po pewnym czasie, co jest przedstawione na karcie, aerogrill będzie czyste. Ale mimo to, od czasu do czasu nadal muszą być myte ręcznie. W tym przypadku należy zachować go przed przypadkowymi uderzeniami, ponieważ, jak wspomniano powyżej, chociaż i hartowane szkło, ale spada i uderzenie kolby nie jest to konieczne – może pękać. Można umyć kolbę i w zmywarce.

Aerogrill bardzo poręczne urządzenie kuchenne. Jego innowacyjne funkcje znacznie złagodzić swoje życie i zaoszczędzić czas. Wybór modelu zależy tylko od tego, co masz zamiar gotować w Aerogrill, jak również od swoich możliwości finansowych.

load...