Aerobik w wodzie do utraty wagi. Korzyści i wyniki

Wiosna przyszła, a przynajmniej aż kiedyś czasami nawet śnieg, ale czuł jej oddech. Już wkrótce zostaną zastąpione przez cienkie dół kurtki i ciepłe kurtki wiatrówki. Więc wszystko, co było ukryte pod luzem odzieży zimowej będą widoczne. Większość dziewcząt są już myśli o tym, jak zresetować nagromadzony podczas zimowych kilogramów i dokręcić figurę. Miliony sposobów, ale najbardziej popularne – jest basen fitness i basen. Ale lepiej jest dla utraty wagi: aerobik w wodzie lub siłowni?

load...

Oczywiście, optymalna kombinacja treningu w basenie i kondycję w siłowni. To daje najszybsze rezultaty. Ale jeśli nie jest to możliwe, to lepiej, aby zatrzymać się w aqua aerobiku. To nic dziwnego, uważa się, że woda – dobry asystent w utracie wagi. Podczas lekcji w basenie nie będzie tylko trenować mięśnie, ale również przywrócić napięcie i elastyczność skóry. Efekt wir światło ma pozytywny wpływ na cellulit. Wodny aerobik dla utraty wagi ma wiele zalet.

Woda ma korzystny wpływ na cały organizm. To uspokaja i pomaga się zrelaksować, co jest ważne, jeśli często doświadczają stresu. Jak wiadomo, stres powolny proces utraty wagi. Również lekcje w basenie są bardzo przydatne dla tych, którzy mają częste depresja i problemy ze snem, który, nawiasem mówiąc, również odgrywa ważną rolę podczas schudnąć. Brak snu prowadzi do spowolnienia procesów metabolicznych. Tak, że aerobik w wodzie jest prawdopodobnie najbardziej wygodny i przydatna opcja.

Plusy zajęcia aerobiku wody

Bezwarunkowe i główną zaletą klas aerobik w wodzie – to jest fakt, że szkolenie odbywa się w wodzie. I to nie tylko, że nie można zobaczyć podczas treningu, chociaż jest to ważny czynnik psychologiczny. Ponadto:

 • Wody zmniejsza masę ciała, a tym samym obciążenie kręgosłupa i stawów są znacznie niższe.
 • Masaże wodne ciała, dyspergujące kwas mlekowy, który jest niemal całkowicie zwolni cię od bolesność mięśni następnego dnia po szkole.
 • Temperatura wody w basenie nie przekracza 30 ° C, oraz, że optymalna temperatura utwardzania i poprawy kolorytu skóry.
 • Ze względu Whirlpool szybko wyrównuje skórę i poprawia krążenie krwi.
 • Mięśnie pracują bardziej efektywnie ze względu na opór wody podczas jazdy, spalonego tłuszczu, ale masa mięśniowa zbudowana jest lekko.

Wady wodny aerobik dla utraty wagi nie ma. Można sobie z tym poradzić, nawet jeśli nie jesteś zły pływać lub nie pływać w ogóle. W celu umożliwienia Ci do równowagi na wodzie, zanim klasach otrzymają Państwo specjalny pas materiału, który nie tonie (takie jak pianka).

load...

Doskonałe te klasy są odpowiednie dla osób z nadwagą jest bardzo duża, w rzeczywistości angażują się w „ziemi” fitness i waży więcej niż 90 kg jest wystarczająco trudne.

Należy jednak mieć na uwadze, że istnieją pewne przeciwwskazania do zajęć aerobiku w wodzie:

 • Zapalenie pęcherza
 • Zakażenia narządów płciowych
 • Przeziębienie

Co trzeba podlewać zajęcia aerobiku

Nie trzeba niczego niesamowitego. Wystarczy mieć pozytywne nastawienie i chęć do angażowania się w, jak również:

 • Strój kąpielowy (korzystnie zamknięty, skondensowany)
 • Nasadka gumowa (prawie zawsze możliwe do podjęcia w BASEN, ale lepiej jest mieć osobisty)
 • Gumowe japonki, które nie są zbyt mokry.

Jak zbudować zajęcia aerobiku wody

Aerobik dla utraty wagi, jak również wszelkie formy aktywności fizycznej, należy zacząć rozgrzewkę. Gdy jesteś rozgrzany, zaczynają podstawowy zestaw ćwiczeń, które obejmują obciążenie wszystkich grup mięśniowych. Ze względu na to kompleksowe podejście, wypracowane wszystkie obszary problemowe. Ze względu na odporność i potrzebę równowagi w wodzie podczas wykonywania zaangażowany absolutnie wszystkie mięśnie ciała. Efekt ten w siłowni, aby osiągnąć niemal niemożliwe.

Wśród ćwiczeń, istnieje kilka, które wymagają specjalistycznego sprzętu. Te ćwiczenia mogą być akvagantelyami, tarcze, kije, itp Dla tych, którzy są zaangażowani w długim czasie, pod warunkiem wagę jak klasycznego ważenia w siłowni.

Wszystkie ćwiczenia, które muszą być przestrzegane, pokazuje trener. Po prostu powtarzać je, uważając, aby nie zagotować garnek i zrobić pilnie. Po tym wszystkim, to tylko cię potrzebuje.

Jeśli zaangażujesz się w dobrej wierze i postępuj umiar władzy, można stracić około 5 -7 kg z przyjemnością. Tak, że aerobik w wodzie jako środek utraty wagi jest idealny. Najważniejsze, aby nie być leniwy: strój kąpielowy w ręce i do przodu, aby wyrzeźbić sylwetkę, ponieważ lato jest tuż za rogiem!

load...