Ach, te włosy, rycie pod skórę …

Zawartość:

Walka o piękno jest nieugięty. W tej walce nie ma miejsca na lenistwo, bolesnych uczuć i lęków. Po tym wszystkim, na swoje odbicie w lustrze – śpiew cię perfekcji, trzeba wykonać zabiegów kosmetycznych co najmniej kilkanaście, wzmianka o których ludzie w żyłach krew. Pewnie! Wszakże żaden z chłopaków w głowie nie przyjdzie najpierw cierpieć z powodu bólu podczas woskowania, a następnie tak bezinteresownie usunięcie wrastających włosków z tych części ciała, które do niedawna były w niewoli stanic gorącym woskiem.

load...

Piękno wymaga poświęcenia!

Zapewne wielu mężczyzn, obserwując ich bezinteresownych połówki walka odwołania potajemnie czuć ogromną dumę. Pewnie! Po tym wszystkim, dla niego, jeden próbowała tak ciężko. Na pewno nie! Nauka udowodniła, że ​​jeśli ludzie są poligamiczne w związkach intymnych, kobiety chętnie akceptują podziwu spojrzenia absolutnie wszystkich wokół Cavaliers. Ten oto bilans natury.

Dziewczyny jak całkiem wampiry żywią się komplementy i przykazał im pozytywną energią. One niewystarczające spojrzenie z ukosa męża, a krótka fraza: „Cóż, nic tak dobrze.” Kobiety są niezbędne do adoracji i wymownych spojrzeń z zewnątrz, inaczej ich piękno znikną, a znak będzie naprawdę nie do zniesienia. Dlatego, drogi człowieku, jeśli jesteś zbyt skąpy komplementami, być hojny nawet kieszonkowe, że kobieta może wydać na salonach i butikach. Tym bardziej, że w życiu może być taki problem, którego rozwiązanie jest pilna i nie zawsze możliwe do wykonania w domu. Na przykład, usuwanie włosów lub głęboko wrastające włosy.

I ostatni problem jest bardziej ważne jako wrastające włosy na skórze nie tylko wygląda okropnie w wyglądzie (zaczerwienienie, krosty), ale także przynosi ból jego właściciela. Nieco zadenesh problematyczne miejsce, tylko ostry ból przeszywa całe ciało, i nie chce żadnych gładkich nóg, bez usuwania włosów. Ale niech nam jeszcze nie chodzą do takich skrajności, ale wystarczy spojrzeć na to, jak większość tego, aby pozbyć się włosów i zapobiega nawrotom nieszczęsnego niedogodności.

load...

Wrastających włosków: przyczyna

Kobiety mają tendencję do wrastania włosków na skórze pojawiają się po depilacji. Tydzień lub dwa naprawdę skóra gładka i jedwabista jak krzyczy o wosków reklamowych i kremy do depilacji. Dokładnie tak długo, jak to zaczyna rosnąć nowe włosy. Podobnie jak to, co jest tak źle, prawda? Normalny proces naturalny. Ale w tym przypadku, nowa – nowo golić stary. Po usunięciu końce włosów staje się ostry i może z łatwością przebić skórę, zwłaszcza jeśli włosy rosną, nie bezpośrednio, ale postanawia wyłączyć zamierzonego toru przez przypadek.

Innym powodem, że na nieskazitelnej skórze pojawia się głęboko wrastające włosy – to sama skóra, lub raczej jego stan. Utwardzana powierzchnia powtarzane depilacji nie może po prostu brakuje nowe włosy, a on bez zastanowienia, rośnie w kierunku przeciwnym, to rośnie w głąb skóry i powoduje wiele dolegliwości zatem jego właścicielu. Dlatego kosmetyczki powinni dokładnie nawilżają skórę po depilacji na wrastające włosy na nogach nie stają się przyczyną twojej „ból głowy”. Mówiąc o środkach ochronnych przeciwko wrastających włosków jest mówić bardziej szczegółowo.

Jak zapobiegać występowaniu wrastania włosków

Być może najważniejszym punktem tego artykułu, jak gdyby wyciągnąć odpowiednie środki zapobiegawcze, a wrastające włosy się nie pojawia, i nie będzie żadnych problemów.

 1. Przed pozbyć się nadmiaru roślinności na ciele, wziąć gorący prysznic. Nie, nie chcemy, aby oskarżyć cię o niestosowności, tylko gorąca woda zmiękcza skórę i przygotować ją do dalszego usuwania włosów.
 2. Pamiętaj, aby usunąć ciało ze szczątków sebum z wykorzystaniem zwykłego mydła lub żelu pod prysznic.
 3. Nie spiesz się, aby wydostać się z wanny, preparaty do depilacji nie jest zakończona. Zastosuj peeling do obszarów, które chcą pozbyć się roślinności. Delikatnie masować i przemyć gorącą wodą. Nie należy jednak przesadzać ze środkiem złuszczającym, ponieważ jest niewłaściwie stosowany może powodować podrażnienie na ciele.
 4. Teraz, zanim przeprowadzenia natychmiastowego usuwania włosów, przeczytaj listę kilka „nie”, aby zakazać procesu: nie można zrobić depilacji, jeśli skóra ma plamy, zadrapania i inne bodźce; nie jest konieczne, aby usunąć włosy na ciele, tuż przed wyjściem z domu, a nawet więcej, aby umieścić na świeżo ogolone nogi rajstopy; Jeśli spędzasz usunięcie maszynki do włosów, nie należy używać starych maszyn.

  Ponadto, jak cały proces nie jest pożądane, aby użyć maszynki do golenia nóg były gładkie i wrastające włosy nie są dręczeni przez ich wygląd.

 5. Mamy nadzieję, że nie znajdzie się w poprzedniej listy, a depilacja odbędzie. Według statystyk, 70% kobiet usunąć prostą drogę hair udowodnione babci – z brzytwą. Jeśli wpiszesz numer, a następnie, po pierwsze, nie skąpić na maszynie (brzytwa nowoczesnych kobiet z potrójnym ostrzem i paskiem nawilżającym – to nie jest próbą wyrwać swoje pieniądze na konwencjonalnej maszynie, a sukcesy producentów decyzja powoduje golenia bardziej przyjemne i skuteczne) , Po drugie, trzeba golić w kierunku wzrostu, a nie przeciwko nim.

  Trzecia pozycja „program obowiązkowy” będzie nałożenie na skórę specjalny środek, który spowalnia wzrost włosów. W ten sposób można upiec dwie pieczenie: skórę i nawilżają i pomagają nogi być gładka na dłużej.

 6. Jednak bez względu na to, w jaki sposób prosty nie wydaje usunięcie maszynki do włosów, to należy uznać, że ta metoda usuwania roślinności rodzimej ubiegłego wieku. Ale jesteśmy z wami ludzie nowej ery, prawda? Dlatego też zostawić mąż maszynę (jest to konieczne) i zapisać się do depilacji w salonie. Po pierwsze, usunąć włosy znacznie bardziej ostrożnie. A po drugie, po nowoczesnych technik (laser i Fotoepilacja) wrastających włosków nie pojawiają.

Jeśli wrastające włosy nadal istnieje

Powiedzmy, że masz przeczytać ten artykuł po przetrzymywany depilacji, wrastające włosy i głęboko (a może więcej niż jeden) jest już torturuje się z jego obecnością. Pytanie pierwsze: co robić? Najważniejsze – aby uspokoić i nie podlega paniki. Jeszcze nikt wrastające włosy na skórze nie zostały podane do grobu, więc niech spokojnie szukać rozwiązania problemu.

 1. Aby rozpocząć natychmiast wyrzucić depilacji. Usuń roślinność przed pozbyć wrastające włosy na skórze, jest zabronione.
 2. Następnie, ciepłej wody namoczyć gazę i umieścić go na zmienioną chorobowo skórę. Pozwoli to przygotować się do dalszej niesforny usuwania włosów w postaci gorącej wody (jak już wiemy) zmiękcza skórę i sprawia, że ​​włosy bardziej wrażliwe i mniej odporne (dlatego zaleca się, aby wziąć prysznic przed depilacją).
 3. Zdezynfekować ręce i pincety, wrastające włosy. Delikatnie podważ krawędź włosy szczypcami i wyciągnij go. Jeśli on nie daje, położyć gorący kompres ponownie, chyba, że ​​skóra nie jest jeszcze rozgrzany.
 4. Po usunąć wrastające włosy na skórze, nie spiesz się, aby świętować, aby wyciągnąć rajstopy lub (co gorsza) do golą nogi ponownie. Po pierwsze, powierzchnia zmian należy ponownie zdezynfekować. Po drugie, nie do depilacji nie jest konieczne, aby utrzymać się aż do rana goi się całkowicie. Po trzecie, spróbuj ponownie nie dotykać obszaru dotkniętego, aby nie prowokować dalszych podrażnień.

Ci, którzy z powodzeniem poradził sobie z problemem wrastających włosków, tylko chce zmienić rodzaj depilacji (zwłaszcza dlatego tak doradzić kosmetyczki) nadal być bardziej uprzejmy dla wszystkich wykonywanych procedur. Piękne, gładkie nogi i dobry nastrój!

load...