Aby przyciągnąć miłość Feng Shui: mit czy rzeczywistość?

Zawartość:

Co jeszcze marzenie każdej kobiety na tej wielkiej planety, jeśli nie kochasz? Niestety, zdarza się, że jest to wysokie poczucie jakiś nieznanych nam powodów jest późno, jest nonreciprocal lub zbyt nieśmiała, a może sami ingerować energię miłości włamać się do naszego życia i pozostać tam na zawsze.

load...

Zgodnie z naukami Feng Shui, w pierwszej kolejności, nasze myśli, nasze działania, a wiara może przyciągnąć miłość, ale niektóre znaki i atrybutów Feng Shui dodać tylko magiczną moc przyciągania Qi – energia miłości.
Powrót do spisu treści

Faza przygotowawcza

Tak, że, zgodnie z feng shui, co musisz zrobić, to niech miłość do domu i trzymać je tam przez długi czas? Wszystko jest nowe i dobre rozpoczyna pozbycie starych niechcianych rzeczy, zwłaszcza przypominające „dawny”, szczególnie non-sparowanych a zwłaszcza połamanych, rozbity i zniszczony. Sprawdzić domu, spojrzeć w szafie, otwartą antresolą – jak zgromadzone rzeczy, których nie potrzebują, i wyrzucić szkoda! Daj przyjaciół, rozdaj ubogim, po prostu wyrzucić – nawet nie myśleć o nich więcej! Forgotten „byłe” trampki, koszulki i inne przypomnienia nieodwzajemnionej miłości rzucać rzeczy od razu, jeśli chcesz przyciągnąć nową miłość.

Przejrzenia wnętrza „rzeczy”: obrazy, rzeźby, obrazy – nie powinno być dziwne wizerunek bohaterów. Jeśli jest to obraz, niech na przykład, człowiek jest z kobietą. Jeśli tego posągu, na przykład słoń, kupić drugi, i tak dalej. Szczególnie bezwzględnie dysponowania suszonych kwiatów i wspinania kwiatów. Feng Shui zajmuje się suszone kwiaty jako symbol martwych energii i pnączy przypadki głównie pasywny energii yin.


Powrót do spisu treści

load...

Sektor aktywacja miłości i małżeństwa

Kolejnym krokiem do celu pokochają sektor dekoracji jej udanej aktywacji. Według „szkoły kompasu”, strefy miłości i małżeństwa Feng Shui w południowo-zachodniej części mieszkania, a „formie szkolnej” daje miłość i małżeństwo się daleko prawy róg pokoju. Usuń z tego punktu obiektów związanych z wodą: wazony, akwarium, woda zdjęcie, nawilżacz itp Ognista energia miłości łatwo zgasić wodą. Ale sformalizowania sektora małżeństwa, z wykorzystaniem elementów czerwono. Powiesić obraz z elementami ognia, lub wkleić odpowiedni tapety, pościel czerwoną serwetkę na stole i tak dalej.

Feng Shui uważa obowiązkowe powiesić chińskie lampiony lub umieścić w wewnętrznym kąciku dwie świece w kolorze czerwonym, które z pewnością trzeba zapalić przy każdym nowiu. Wybitnie zawiesi dwie pary serca i umieścić dwie figurki kaczek, łabędzie, gołębie. Można również umieścić zdjęcie z kochankiem lub po prostu żadnych zdjęć czasopismo mężczyźni. Wszystkie atrybuty powinny symbolizować jedność mężczyzn i kobiet i spowodować pozytywne myśli i emocje.

W sypialni jest pożądane, aby powiesić obraz miesiąca księżycowego i torem: zgodnie z zasadami Feng Shui, energia księżyca pomaga przyciągnąć partnera. Lustro w sypialni nie powinno odzwierciedlać swoje łóżko, przez nich, pozostawiając swoje szczęście i miłość.
Powrót do spisu treści

Symbole miłości według Feng Shui

Bardzo ważne są symbole miłości, które powinny być umieszczone w odpowiednim miejscu:

  • Piwonie

Te piękne kwiaty są bardzo silny talizman miłości. Według Feng Shui, samotna dziewczyna zaleca się powiesić obraz z wizerunkiem ją przed piwonie w sypialni, ale mężatki po czterdziestu latach życia powinny być bardziej ostrożny przy wyborze miejsca dla obrazu. Energia aktywacji miłości człowiek może popchnąć go do sklepu spożywczego „na boku”. Dlatego też nie jest najlepiej powiesić obraz, a także w trakcie sezonu, aby utrzymać kupując żywe peonie i umieścić je w salonie.

  • Kryształy krystaliczne

Kryształowe lub szklane kryształki przenoszenia energii Matki Ziemi, umieszczając je w sektorze południowo-zachodniej miłości, będzie zwiększenie zaangażowania stabilności, ciepłem i romans w ich związku. Feng Shui zaleca o kilka kryształów w różnych jego częściach; mogą być one okrągłe, w kształcie ostrosłupa lub drzewa z liści kryształów. Utrzymuj czystość kryształów, co miesiąc za to umieścić je w roztworze soli. Aby dokonać wyboru, tak często jak to możliwe, aby mówić o uczuciach? Następnie światło kryształów. Pamiętaj, aby kupić dom swoich kamieni horoskop – to jeszcze bardziej zintensyfikować energii Matki Ziemi.

  • Sparowane przedmiotów

Sparowany reprezentować samców i samic. Jeśli chcesz osiągnąć harmonię w ich związku, nigdy nie przynosi do domu pojedyncze obiekty. Dałeś kotki rysunek? Jutro mogę kupić drugą postać, korzystnie kota, i ułożyła. Gruchanie gołębi, podwójne posągi kobiet i mężczyzn, serc, dwa drzewa, dwie gwiazdy – powinien uosabiać miłość i para. Yin i Yang Feng Shui są zintegrowane i nie mogą istnieć bez siebie nawzajem, jak czarny bez białego.

  • „Music of the Wind”

Talizman Feng Shui – „muzyka wiatr”. Najlepiej jest kupić talizman w odcieniach różowe i czerwone serca z zawieszkami; Przewody muszą być wykonane z metalu, a także pokryte różowym lub czerwonym. Powiesił talizman obok zdjęcie, możesz być pewien potężny aktywacji energii Qi. Jednak pary, w których istnieje harmonia w relacjach, powinni powstrzymać się od takich „dzwonów”.

  • Wentylator

Veer jest bardzo silny i skuteczny maskotka feng shui, która natychmiast aktywuje przepływ pozytywnej energii, tłumiąc negatywności i stagnacji w związku. Im większy wentylator, tym bardziej efektywne jej energia.

Należy zauważyć, że talizmany miłości i dużo znaków, dzięki czemu można skupić się na jednej rzeczy lub korzystania z wielu obiektów na raz. Ale nie tak jak jego płaskiej pozory chiński sklep Feng Shui, nie przeciążać obiektów „ołtarz” z miłości. Wszystkie maskotki powinny być w zgodzie ze sobą i w żadnym wypadku nie dysonans.


Powrót do spisu treści

Materializacji pragnień

Ten etap nie jest tylko formalnością, gdyż jest to absolutnie konieczne, oczywiście, jeśli naprawdę chcesz, aby przyciągnąć miłość do swojego domu na zawsze. Ale po pierwsze, należy wziąć pod uwagę kilka faktów.

Po pierwsze, starożytne nauki feng shui nie podziela miłość i małżeństwo i umieszcza je na wierzchu wszystkich innych pojęć. Pomyśl jeszcze raz, jeśli jesteś gotów do miłości i małżeństwa – to nie jest tak łatwo. To codzienna praca zbudować harmonijną relację i dostatniej. Gdzieś będzie musiał ustąpić gdzieś osiedlić, a czasem będzie tak, że będą musiały być mocne. Zakochuje się w człowieka jego godności, nie zapomnij, że, podobnie jak każdej innej osoby, i oczywistych wad. A jeśli nie można go kocham „ze wszystkich wnętrzności”, bardzo szybko swoje relacje niepowodzeniem. Konieczne jest dla Ciebie? Być uczciwym wobec siebie.

Po drugie, Feng Shui nie jest magia, i przyciągnąć partnera, który cię kocha całkowicie, to nauka nie pomoże. I odeprzeć facet w konkurenta – również nie jest zadanie dla feng shui. Doprowadzić do domu pierwszą dostępną człowiekowi po prostu, że on tam był, można to zrobić samemu. Ale aby osiągnąć prawdziwą harmonię, łagodny i wzajemne uczucia, aby przyciągnąć miłość do swojego domu w wysokim znaczeniu tego słowa – w tym przypadku będzie przyczyniać się do mądrych nauk Feng Shui.

Co robimy dalej? Zaczyna się najbardziej definiowania etap – zabicie ich pragnienia z pomocą afirmacji i, nieważne jak banalnie, dźwięk słowa „porządek”. Aby to zrobić, trzeba napisać pracę na czerwone pozytywnych myśli, wypowiedzi na temat miłości i małżeństwa. Na przykład, „I dawać i otrzymywać miłość łatwo i szczęśliwie” lub „Rysuję głęboki związek w moim życiu”, i tym podobne. Złożyć papier i umieścić notatkę na zdjęcie lub obraz za głosowanie.

Następnie kolejna delikatna sprawa: trzeba stworzyć i opisać wszystkie pozytywne cechy, które chciałbym zobaczyć w przyszłych wybranych. Nie spiesz się, może upłynąć więcej niż jeden dzień. Coś po myślenia może wydawać się nie tak znaczny, i będzie wykreślić pozycję dodając coś innego: uważność, dokładności, hojność, lub cokolwiek innego.

Gdy już zidentyfikowane wszystkie elementy, możemy przejść do następnego kroku. Tak dokładnie i starannie zrobić listę wad wybranego przyszłości, że cię przestraszyć najmniej. Jakie cechy są skłonni zaakceptować ze względu na długi życia małżeńskiego: nieostrożność, skuperdyaystve, zapomnienie? Weź tę listę jeszcze bardziej poważnie, aby uniknąć błędów, które mogą później żałować. Feng Shui nie analizuje swoje pragnienia, ale przyczynia się jedynie do materializacji pragnień.

Posiadanie dwóch list, pisać w dwóch kolumnach na wszystkich cech różowego lub czerwonego papieru, rolki do probówki i zawiązać różową wstążkę i umieścić go w swoim sektorze feng shui miłości.

Powrót do spisu treści

Możemy wyposażyć sypialnię

Feng Shui poświęca szczególne miejsce i sypialni, gdzie iw jaki sposób, aby wyposażyć swoje łóżko. Zgodnie z naukami Feng Shui, pomieszczenie powinno być dużo światła, tapet jest korzystne w różowych odcieniach brzoskwini czy możliwe jest, nawet z elementami czerwieni. Nie należy umieszczać w sypialni suszonych kwiatów, starają się unikać, aby umieścić roślin pnących w swoim łóżku. Użyj bielizna pastelowe odcienie, ale akcesoria, wręcz przeciwnie, wybierz jasne bogate kolory. Najważniejsza nauka Feng Shui – na łóżku zawsze powinny być dwie poduszki i jeden koc.

Biorąc wszystkie powyższe nauk nauk Feng Shui, pewni, że w domu będzie miłość! Może nie za szybko, nie jutro lub pojutrze … Koniecznie czekać i być otwartym na miłość, ale nie patrzeć na każdego można spotkać te cechy, że „uporządkowane”. Nie skupiaj się na małżeństwo, cieszyć się życiem, a wszechświat nie opuszczę cię bez uwagi!

load...