Aby pozostawić władzę w procesie odchudzania

Zawartość

I, szczerze mówiąc, nie bardzo wierzę w brak motywacji. W RuNet dziś co trzecia -motivatsionny głośnik i guru, a co drugi – layfkouch. I nie mówię tu o rodzimych psychologów i fora prostu „na życie rozmawiać.” Zazwyczaj powszechne przekonanie o wyrażenie „nie ma zachęty i motywacji” omówimy banalnej zmęczenie i utrata siły. Z własnego doświadczenia – to zachęta, aby schudnąć jest stracone, kiedy zaczyna się dostać do zwykłych dżinsów dla nastolatków, i stop, aby wypełnić swój żołądek pod taśmą, ale, ale i „białko oraz warzywa” nieświeże, a sen nie wystarcza i chce mieć w normalnej drodze ludzkiego z normalnego jedzenia podczas podróży. W niemal wszystkich moich klientów na tydzień 12-16 docelowego zatrudnienia „ZOZhem z nastawienia w utracie wagi,” istnieją również takie same. I najczęściej występuje z powodu naszych własnych działań nieprzemyślanych i pochopnych. Jednak, jak możemy obwiniać za pośpiechu, jak wszystko wydaje się schudnąć wszędzie i co najmniej 5 kg na miesiąc?

load...

[Powrót do spisu treści]

Dieta

Przywileje. Co to jest: samostiynogo dodając skomponowane profesjonalne dni diety na czczo, różne suplementy diety dla utraty wagi i inne dobra, których stron poświęconych tys odchudzania i jedną nazwę

Jak to działa: Po pierwsze, trzeba siedzieć cicho w diecie z niewielkim deficytem, ​​odciążyć swoje półki w tygodniu lub rzadziej, i cieszyć się uczucie, którego nie można w końcu żyć z dnia na dzień, a nie pić zimne slimy jogurt wilgotne jesienny wieczór. A potem przyszedł. Trzej przyjaciele w prawdziwym życiu z jego crash-diecie, góra-trener klubu fitness z jego niskowęglowodanowej suszenia propagandową dla początkujących amatorów. Niezidentyfikowane fora nick z ich diety o jogurt i ogórków i inspirujące „5 star performance” w przeglądzie. I zaczynasz wątpić. I pomyśleć, że byłoby miło mieć mniejszy lub nawet przestać robić to w ogóle, co najmniej kilka razy w tygodniu. No i zacząć działać na zniszczenia diety.

Dlaczego pozbawia siły: Podstawowe fizjologia – na głodówka, tym bardziej „napominalok” jak ciągłe uczucie senności lub snu zaburzeń, bolesne uczucie głodu i apetyt na pewne pokarmy będzie opuścić nasze ciało. Tak, proces przyspieszy, ale pewnego dnia neprekrasny przeważają negatywne, a będziesz się poruszać. A potem, jak w książce, wszystkie takie same – umysł, rozumiemy, że „+ 3” w bilansie – wody i 1-eating sesji, więc nie jest możliwe, aby wybrać numer. Ale dusza jest dosłownie krzyknął: „Usiądź na dzień zjadłeś zbyt dużo jogurtu ciebie okropny człowiek!”. Ogólnie, wynik z pewnością stać zubożone zasoby ciała i chęć to wszystko zakończyć.

load...

[Powrót do spisu treści]

Centrum jako kosmetyki

Co to jest: plan treningowy „dla biodra” lub „brzuch”. To tu ktoś nie wierzy, a sceptyczny uśmiech, spoglądając w dzienniczku treningowym. Czy policzyć ile podejście to zrobić, powiedzmy, na nogach, a ile na przykład na plecach? Nawet ci, którzy sprawują racjonalne i wyważone są pochyłe w kierunku obszarów problemowych „szkolenie”. A co z tymi, którzy rozpoczęli niedawno i wszystkich źródeł kondycji i ciało woli kolorowych magazynów?

Jak to działa: Proste psychologię. Wierzymy, że siłownia – jest analogiem magicznego kremu. Ona rozmazany go na siebie lub poćwiczyć, a teraz – szczupłe uda, czy płaski brzuch. W końcu, to niech tak będzie, ale tylko, aby przejść do tego celowo każdego dnia, „zabijając” udo lub brzuch jest wyraźnie nie w hali. Chociaż … czasopisma kobiece nadal publikują kompleksy dla ud i brzucha, równocześnie rośnie w nas kompleksami niższości i wzywając do faktu, że istnieje ktoś, społecznie akceptowaną formą bioder i brzucha. A jeśli nie to nieco inaczej – tu jest skomplikowane.

Zazwyczaj dziewczęta zaczynają angażować się w programie szkoleniowym, a następnie nabiera innego dobavlyashkami wątpliwa. Na przykład, dzisiaj widzieliśmy kilka treningów do YouTube, siedząc w korku – i dlaczego nie zrobić wieczorem kilka nowych ćwiczeń? Tak, po prostu dlatego, sporadyczne ciśnienia na udzie lub brzuchu zwykle nie ma regulowany i ołowiu, być może, do zmęczenia, a nie w celu poprawy wyglądu. W najlepszym przypadku przekroczenia limitu obciążenia, będziemy poruszać się kilka razy, a potem stracić kilka sesji na sali. To, nawiasem mówiąc, jest fizjologicznie najpewniejszym sposobem na przetrenowanie. A w najgorszym wypadku – będzie się utrzymywać i odbieraj rannych.

[Powrót do spisu treści]

Żywność bez korzyści i szkód

Co to jest: częstym błędem tych, którzy uważają kalorii – trochę jedzenia „przemysłowo przetworzone” produkty z danym kalorii w jednej porcji na

Pakiet

. Jak to działa: Załóżmy, że mówi się, że jest to niezbędne do liczenia kalorii. Obliczyć kwotę co potrzeba dla siebie i ważą podczas gryki i piersi kurczaka. Następnie zważyć zmęczony i supermarketów są tak wiele produktów na etykietach, które są wymienione kalorii na porcję. W rezultacie, po pewnym czasie diety przekształca się hodgepodge jogurtu, czekoladki, suchego chleba chrupkiego i maksymalnie twarogu każdym. Ponieważ produkty te są tak łatwe do policzenia! Niedobór białka, błonnika i zdrowych tłuszczów jest to, że może, przepraszam, prowokują przejadania się. I niejasne pragnienie nie jest jasne, w jaki sposób produkty. Który jest, że nie jest w diecie.

Jaki jest wspólny dla tych trzech strategii? Tak, że jest konieczne, aby dać im prostego aktu woli. Oznacza to, że należy mieć świadomość, że te akty pozbawić Cię sił potrzebnych do realizacji projektu. I po prostu spróbować, aby nie robić. To wszystko.

Elena Selivanova

load...